Zobacz zdjęcia (5)
Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne !, Toruń - zdjęcie 1
Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne !, Toruń - zdjęcie 2 Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne !, Toruń - zdjęcie 3 Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne !, Toruń - zdjęcie 4 Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne !, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne ! id:5106

Toruń, kujawsko-pomorskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Zobaczcie przykładowe klipy weselne. Inne realizacje NA FACEBOOKU oraz VIMEO ! W każdym pakiecie filmowym ZDJĘCIA/MIGAWKI z materiału video (instagram) Jeżeli planujecie ślub, wesele - polecam:) Filmowanie kuj-pom, pom, maz.: Toruń, Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie firmowej. com Zapraszam do współpracy.

Opinie (4)

Animatik Video Studio - Zobacz teledyski Ślubne ! id:5106
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
E
Ewelina i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2016
Data dodania: 07-08-2016

Marcin to prawdziwy profesjonalista, ma głowę pełną pomysłów.Polecamy go wszystkim parom ,które marzą o najpiękniejszej pamiątce z wesela.Sposób w jaki montuje film świadczy o jego talencie. Film zachwycił wszystkich gości, a my dzięki Marcinowi mogliśmy przeżyć jeszcze raz ten piękny dzień.POLECAMY!!!!!!

N
Natalia I Tomek
5.00
 / 5
Data dodania: 18-02-2016

Serdecznie polecamy usługi Animatikvideo! :) Jesteśmy zachwyceni filmem, rodzina i znajomi również są tego samego zdania, że wykonanie jest genialne! Aż chce się oglądać! Nie wspominając o teledysku! ;) Jeżeli komuś zależy na profesjonalnej usłudze w mega sympatycznej atmosferze to polecam!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-05-2015
Data dodania: 18-02-2016

Z całego serca mogę polecić wszystkim parom planującym wesele. Super film, aż chcesz go ciągle oglądać, nowoczesne i dynamiczne nagranie zachwyciło wszystkich naszych gości. Marcin- super gość z nieziemskimi pomysłami. Serdecznie polecam!!!! :)

M
Magda#Mateusz
5.00
 / 5
Data dodania: 18-02-2016

W 100% na TAK !!! Dzieki współpracy z ANIMATIK VIDEO STUDIO mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu:) Klip,ktory zostal nakrecony przez ANIMATIK Video studio jest piękny i pelen akcji,cala plyta z wesela jest bardzo profesjonalna i energiczna,cieszymy sie iz mogliśmy do płyty dać wlasne piosenki :) Polecamy wspolprace z Marcinem jest bardzo kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Jeszcze raz dziękujemy. Magda#Mateusz - POLECAMY !!!!

Kontakt

Adres: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 29354

Popularne miasta w okolicy