Nuta Kadru - Twój film pełen emocji - film 1 Nuta Kadru - Twój film pełen emocji - film 1

Nuta Kadru - Twój film pełen emocji id:54507

od 2500 do 5000 zł / wesele
Toruń, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
698-414...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

W swojej karierze zrobiłem wiele filmów, które nie były filmami ślubnymi. I choć spotkaliśmy się tu, by porozmawiać właśnie o relacji z Waszej uroczystości to ważne jest, żebym to zaznaczył. Z wszystkich poza-ślubnych produkcji wynika ważna sprawa - film, który dla Was przygotuję będzie wyjątkowy, poprowadzony w autorski, filmowy i emocjonalny sposób. Uważam, że emocje są najważniejsze tego dnia! Dlatego zawsze do Waszego filmu dobieram unikatową muzykę dostosowaną do już nagranego materiału. Z wiedzą jak przebiegła Wasza impreza oraz jakie ujęcia udało mi się uchwycić jestem w stanie ułożyć sobie historię w głowie i do niej dostosować klimat muzyki. Nie pracuję na schematach, do każdego filmu podchodzę indywidualnie i z wyczuciem. Nigdy nie korzystam z półśrodków - co będziecie w stanie ocenić po otrzymaniu Waszego filmu. Do swojej pracy przykładam całe serce i szczerze zależy mi na Waszym zadowoleniu.

Współpracuję z wysokiej klasy fotografem, którego chętnie polecę. W przypadku, jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług moich i jego... zaproponujemy rabat ;)

Proponuję dwie oferty, ale nie traktujcie ich jako mus. Wasze wydarzenie jest jedyne w swoim rodzaju, więc w miarę moich możliwości dostosuję się do Waszych planów i pomysłów.

Zobacz zdjęcia (3)
Nuta Kadru - Twój film pełen emocji, Toruń - zdjęcie 1
Nuta Kadru - Twój film pełen emocji, Toruń - zdjęcie 2 Nuta Kadru - Twój film pełen emocji, Toruń - zdjęcie 3
1 / 3

Oferta Nuta Kadru Mikołaj Skibiński

"Trailer" lub "Fortissmo"

od 2500 do 5000zł/ wesele

Plan "Trailer" - 2500zł

Przygotujemy dla Was dynamiczny i estetyczny film, o długości od 5 do 20 minut. Każda sekunda Waszej pamiątki będzie sumiennie przemyślana i przedstawiona w nowoczesnym, angażującym stylu. Już przy wykonywaniu ujęć będziemy tworzyć historię, by Wasz film był spójny oraz zawierał emocje towarzyszące w dniu ślubu.
Kamera może towarzyszyć Wam od przygotowań do pierwszej w nocy nagrywając wszystko, co istotne. Nad Waszymi głowami pojawi się również dron.


Plan "Fortissimo" - 3500zł

Przygotujemy dla Was dynamiczny i estetyczny film, o długości od 50 do 75 minut. Wybierzemy najważniejsze i najładniejsze momenty, po czym ułożymy je w spójną historię. W pakiecie z długą wersją filmu dostaniecie kilkuminutowy skrót w formie dopracowanego teledysku ślubnego.
Kamera może towarzyszyć Wam od błogosławieństwa do pierwszej w nocy, nagrywając wszystko, co istotne. Nad Waszymi głowami pojawi się również dron.
Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie.


Do Waszej dyspozycji są dodatkowe usługi:
- Stylizowana filmowa sesja ślubna w innym dniu niż uroczystość - od 500zł
- Krótki teledysk na social media kilka dni po imprezie - 500zł
- Filmowe podziękowanie dla gości za ich obecność na uroczystości. Możecie wysłać je już kilka dni po imprezie! - 400zł

Kwota minimalna może ulec zmianie w zależności od lokalizacji (do 100km w odległości od Torunia dojazd wliczony w cenę).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Gościłem na czerwonych dywanach: podczas rozdania Oscarów w Los Angeles oraz podczas festiwalu filmowego w Cannes. Wykonałem masę zleceń różnego rodzaju z największymi polskimi mediami i bardzo rozpoznawalnymi markami. To wszystko po to, by na Waszą uroczystość być dla Was na wyłączność.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podczas wesel pracujemy od przygotowań do końca oczepin (ale nie później, niż 1:00).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W każdej ofercie wliczone są ujęcia z drona oraz indywidualnie wybrana, LEGALNA muzyka. Film będziecie mogli dowolnie wrzucać na social media, bez obaw, że zostanie usunięty lub ograniczony.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

W wieku dwunastu lat biegałem ze starą kamerką po imprezach rodzinnych, na które byłem zapraszany, więc mimo młodego wieku filmowaniem "zajmuję się" przez połowę życia!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pierwszy mój sezon ślubny był w 2021 roku i szybko zdałem sobie sprawę, że czerpię niezwykłą przyjemność z kręcenia takich uroczystości!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Niebezpiecznym jest pytać mnie o to, bo zanudzę Was na śmierć. Odpowiem tak krótki, jak tylko potrafię - pracuję na sprzęcie godnym zaufania, o wysokiej jakości i dużych możliwościach. Nie bez powodu zakupiłem właśnie te urządzenia i nie bez powodu moim sprzętem można kręcić dla Netflixa ;)

Jak ubieramy się na wesele?

Moim standardowym i stałym ubiorem są spodnie w kant, nierzucająca się w oczy koszula oraz kamizelka. Wszystko w stłumionych kolorach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Najpierw spotykamy się z Wami na wspólną projekcję lub wysyłamy link do filmu. Wy po obejrzeniu przekazujecie nam Wasze uwagi, które później uwzględniamy w filmie. Gotowy film dostajecie w specjalnym pakiecie, uwzględniającym pendrive i kilka upominków od nas.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Staramy się oddawać filmy możliwie szybko, ale nie uznajemy półśrodków. Jeśli stwierdzimy, że musimy nieznacznie wydłużyć termin oddania Waszej pamiątki, by Wasz film był lepszy i bardziej dopracowany to z wyprzedzeniem Was o tym poinformujemy. Będziemy transparentni i dostępni dla Was na każdym etapie działania.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy pozwolenie na nagrywanie i fotografowanie w kościele. Nie musicie się o nic martwić.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy kwalifikacje na loty w kategorii szczególnej NSTS-1. W przypadku filmu zadbamy o każdy szczegół, mając wiedzę co, gdzie i jak możemy nagrywać.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Pasjonuję się kinem, które jest dla mnie synonimem przekazywania emocji. Na tej podstawie staram się kreować Wasze filmy, by oprócz wartości reportażowej, niosły ze sobą masę pozytywnych i pięknych emocji.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Każdy ślub i wesele to zupełnie inne wydarzenie, a Wy macie swoją, niepowtarzalną wizję. Zrobimy co w naszej mocy, by dostosować się do Waszego pomysłu oraz Waszych oczekiwań.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W przypadku deszczu, wyładowań atmosferycznych, silnego wiatru, śniegu lub mrozu niestety nie jesteśmy w stanie wykonać ujęć lotniczych. Bezpieczeństwo Waszych gości oraz osób postronnych jest dla nas ważniejsze. Mimo wszystko, dzięki temu mamy więcej czasu, by szukać uśmiechów i interakcji na ziemi!

Nasze pasje.

Poza filmowaniem, które nieprzerwanie od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce w moim rankingu mam kilka innych hobby, którymi uzupełniam czas wolny. Zdarza mi się wyskoczyć na strzelankę ASG, uczę się grać w bilarda (cudowna gra!) oraz pogrywam w gry na komputerze.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Trudno jest wybrać jedną z każdej z tych kategorii. Kultura i sztuka to niekończące się źródło wrażeń i emocji, więc uznajmy patetycznie, że ze wszystkich pytań to jest najtrudniejsze i nie da się na nie odpowiedzieć :P

Opinie Nuta Kadru Mikołaj Skibiński (1)

Nuta Kadru - Twój film pełen emocji id:54507
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Toruń
Data dodania: 05-03-2023

Obsługa i wykonanie super polecam.

Kontakt Nuta Kadru Mikołaj Skibiński

Nazwa firmy: Nuta Kadru Mikołaj Skibiński
NIP: 8792731231
Imię i nazwisko: Mikołaj Skibiński
Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
698-414...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 232
Zadzwoń
698-414...
Napisz

Popularne miasta w okolicy