Zobacz zdjęcia (7)
Animator Miś  -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości, Tarnów - zdjęcie 1
Animator Miś  -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości, Tarnów - zdjęcie 2 Animator Miś  -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości, Tarnów - zdjęcie 3 Animator Miś  -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości, Tarnów - zdjęcie 4 Animator Miś  -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości, Tarnów - zdjęcie 5
Animator Miś  -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości, Tarnów - zdjęcie 6
1 / 7

Animator Miś -Animacje dla dzieci w GRATISIE wytchnienie dla gości id:24900

Tarnów, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
577-044...

O nas

W ten jeden wyjątkowy dzień w życiu wszystko musi być idealne . Nie zapomnij !!!!!!!!!!! Zadbaj o swoich gości na weselu. Zastanów się. Ilu z nich jest rodzicami ? Pamiętaj, oni również chcą mieć chwile wytchnienia i bawić się razem z Wami . A co z dziećmi ? Nimi zajmiemy się - my . Wynajmij animatora zabaw dziecięcych i cieszcie się wszyscy wspaniałą zabawą . PAMIĘTAJ !!! Szczęśliwe dzieci = szczęśliwi goście = udana impreza = wspaniałe wspomnienia. Każdy z gości będzie wspominał Twój ślub jako ten wyjątkowy .

Podczas przyjęcia weselnego organizujemy dla dzieci zabawy , konkursy , kącik plastyczny . Razem z nami wszyscy bawią się znakomicie. Nasza oferta zawiera mnóstwo różnorodnych gier i zabaw wraz z niezbędnymi akcesoriami i gadżetami, dostosowanymi do dzieci w różnym przedziale wiekowym. Na Państwa życzenie dla maluchów możemy zorganizować kącik np. z suchym basenem.
Świetną zachętą wspólnej zabawy jest nasza maskotka - chodzący Miś, który razem z orkiestrą i dziećmi zmotywuje nawet najbardziej nieśmiałych do uczestnictwa w animacjach.

Animacje z Misiem to przede wszystkim:
* wspaniała zabawa dla dzieciaków,
* odciążenie rodziców, między innymi wyręczenie mam od biegania w szpilkach po ogrodzie :)
* dodatkowe „oko” kontrolujące maluchów na sali , nie daj Boże, aby Zosi przyszło do głowy urządzić tablicę do rysowania na ścianie!
* święty spokój na sali tanecznej, nie rozglądasz się czy czasem nie podeptałaś małego Krzysia :)))
* komfortowa sytuacja dla Pań kelnerek, już nie muszą się martwić, że deser z lodami może wylądować na głowie Stasia, zajętego udawaniem pieska pod stołem:))))
* wspaniała atrakcja także dla starszych uczestników uroczystości. Uwierz z nami nie bawią się tylko dzieci! Przekonasz się o tym, gdy Miś pojawi się na parkiecie!
* prestiż wesela, nikt Ci nie zarzuci ze Twoje wesele było „takie sobie” :(
* wspaniałe i radosne wspomnienia uwiecznione na zdjęciach zrobionych podczas zabaw - zamiast skwaszonych min przy stole nad telefonem,
* możliwość skorzystania z pokazu mega baniek podczas filmowania lub zdjęć, pozwoli na stworzenie wyjątkowo romantycznego klimatu na Twojej uroczystości.
Jeśli chcesz, aby Twoje wesele było Weselem z klasą - nie może tam zabraknąć właśnie nas - Animator Miś.

Oferta ANIMATOR MIŚ

Oferta nr 1

Zachecamy do kontaktu w celu ustalenia kosztu

Opinie ANIMATOR MIŚ (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt ANIMATOR MIŚ

Nazwa firmy: ANIMATOR MIŚ
Imię: Monika 
Adres: Tarnów, ul. TARNÓW/Zakliczyn, 33-100, woj. małopolskie
577-044...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1516
Zadzwoń
577-044...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie