Zobacz zdjęcia (5)
Animator, Animatorzy, Animacje! Animilandia - kraina kreatywnych zabaw, Żnin - zdjęcie 1
Animator, Animatorzy, Animacje! Animilandia - kraina kreatywnych zabaw, Żnin - zdjęcie 2 Animator, Animatorzy, Animacje! Animilandia - kraina kreatywnych zabaw, Żnin - zdjęcie 3 Animator, Animatorzy, Animacje! Animilandia - kraina kreatywnych zabaw, Żnin - zdjęcie 4 Animator, Animatorzy, Animacje! Animilandia - kraina kreatywnych zabaw, Żnin - zdjęcie 5
1 / 5

Animator, Animatorzy, Animacje! Animilandia - kraina kreatywnych zabaw id:32810

Żnin, kujawsko-pomorskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Animator na weselu? Czy to najlepszy pomysł? Na pewno wielu z Was zadaje sobie to pytanie.

Przygotowania do uroczystości weselnych to intensywny okres. Poświęcamy wiele czasu szukając fotografów, muzyków, spędzając wiele godzin na targach ślubnych, aby ten jeden dzień wyszedł idealnie.

Jednak często zaprzątamy sobie głowę pytaniem, czy zapraszamy dzieci, co z nimi zrobimy jak będzie ich dużo?

Często pierwszym pytaniem, jakie zostaje stawiane przed nami brzmi: „Jaka jest cena wynajęcia profesjonalnego animatora na naszą uroczystość?”. Niestety nie jesteśmy w stanie od razu odpowiedzieć na to pytanie. W związku z przygotowywaniem każdej oferty indywidualnie kluczową rolę w jej tworzeniu mają takie rzeczy jak:
- wiek oraz ilość dzieci,
- czas animacji,
- miejsce organizacji,
- animacje jedno, czy dwudniowe,
- pakiet animacje + fotobudka
- nocne czuwanie nad pociechami

Rozłóżmy więc to na czynniki pierwsze.

Przede wszystkim, oczekiwania dzieci:
Dzieci wiedząc, że dorośli nie będą im „przeszkadzać” potrafią w pełni oddać się zabawom, a mając przed sobą perspektywę ogromu atrakcji przygotowanych przez animatora na pewno nie zabraknie im energii na cały wieczór, a świadomość, że rodzice dobrze się bawią jeszcze bardziej wpłynie na dobry nastrój wśród najmłodszych.

Oczekiwania pary młodej:
Jak dobrze wiemy dla każdego z nowożeńców jest to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień, w którym chcieliby, aby zaproszeni goście mieli zapewnione maksimum komfortu oraz spokoju i razem z nimi szaleć do rana na parkiecie. Kolejną ważną rzeczą jest nie tylko dobra zabawa, ale także zadbanie o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z założeniami, i wszyscy goście bawili się w poczuciu bezpieczeństwa zarówno o siebie jak i swoje pociechy.

Oczekiwania gości przybyłych z dziećmi:
Goście zaproszeni przez parę młodą na swoją uroczystość idąc na nią często mają oczekiwania. Miłe spędzenie czasu w gronie najbliższych, rodziny, przyjaciół. Szaleństwa do rana na parkiecie razem z nowożeńcami, ale przede wszystkim świadomość, że ich pociechy bawią się nie tylko dobrze, ale i bezpiecznie pod opieką profesjonalistów.

Oczekiwania obsługi kelnerskiej:
Z własnych doświadczeń dobrze wiemy jakie niebezpieczeństwo wiąże się z biegającymi dziećmi pomiędzy kelnerami, dlatego profesjonalny animator będzie idealnym rozwiązaniem, aby obsługa kelnerska mogła skupić się na wykonywaniu obowiązków bez obaw, że w każdej chwili może wpaść na nich rozpędzone dziecko, któremu mogłaby stać się krzywda.

Jednak co stanowi największą zaletę naszej oferty?
Czemu jest ona najważniejsza i rzadko spotykana?

Animacje na weselu, opieka nad dzieckiem w trakcie spotkań rodzinnych, czy biznesowych nie robi już na nikim wrażenia. Często sama placówka, w której organizujemy swoją imprezę zapewnia animowanie dzieci na kilka godzin w trakcie uroczystości. ALE ... nikt nie daje możliwości CAŁONOCNEJ OPIEKI.
Podejmując współpracę z nami dajemy Wam taką możliwość!
Czy potraficie sobie wyobrazić Was i Waszych gości, którzy po szalonej nocy mogą spokojnie się wyspać nie martwiąc się o swoje pociechy?
Czy potraficie sobie wyobrazić Was i Waszych gości, którzy gdy już sobie wypoczną dostają wyspane i uśmiechnięte dzieci o ustalonej porze w wybrane miejsce?

Z nami to wszystko staje się możliwe! :)

liczba odwiedzin: 1975

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie