Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (26)
Zobacz zdjęcia (26)
Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 1
Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 1 Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 2 Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 3 Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 4 Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 5 Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 6 Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 7
Anna Piłkowska Fotografia, Grajewo - zdjęcie 8
1 / 26

Anna Piłkowska Fotografia id:48001

3600 zł / całość
Grajewo, podlaskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
733-871...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Hej! 

Jestem Ania, a w zasadzie to wolę pisać Anna i jestem fotografem. Mieszkam w małej miejscowości na pograniczu Podlasia i Warmii. Z dala od miejskiego zgiełku, co jest spójne z moim stoickim podejściem do życia. Każdy szuka czegoś, co da mu radość i satysfakcję. Pasja, w której będzie się realizował i rozwijał. Moją – nie jedyną, ale największą – jest fotografia.Inspiruje mnie przyroda i naturalne światło. Fotografuję w delikatnym, romantycznym i wypełnionym światłem stylu fine art. Staram się aby zdjęcia były jasne, naturalne, pełne emocji i koloru. Nie biegałam jako dziecko z aparatem na szyi.

Oprócz pasji i zamiłowania do fotografii, skończyłam też Akademię Fotografii i Przedsiębiorczości w Białymstoku. A w 2019 roku moje prace wystawione między innym  w Galerii Pod Arkadami w Łomży oraz na międzynarodowym festiwalu fotograficznym InterPhoto. W sierpniu 2020 roku obroniłam dyplom fotograficzny, którego wernisaż i wystawa odbyły się w Filharrmoni i Oprze Podlskiej. Moje prace można także obejrzeć w internetowej galerii fotografii VIRTURAMA.

Fotografia ślubna to utrwalona w obrazach historia o emocjach, miłości, szczęściu, rodzinie i przyjaciołach. Zdjęcia, które wykonuję są naturalnym i prawdziwym obrazem wspomnień, nie ma w nich sztucznego reżyserowania ani udawania. Wyznaję filozofię, że fotograf ślubny ma za zadanie wyłapać jak najwięcej pięknych chwil i zamrozić je dla Was w wyjątkowych obrazach. Reportaż ślubny, który oferuję, jest nastawiony na jakość, nie ilość. Do każdego ujęcia podchodzę indywidualnie i staram się, by w efekcie końcowym było jak najlepsze, by każde o czymś opowiadało i poruszało nawet po wielu latach.

Zawsze staram się podziękować Wam za zaufanie jakim mnie darzycie. Dlatego też moja oferta fotografii ślubnej to nie tylko reportaż ślubny ale również pewnego rodzaju doświadczenie związane ze wspólnym tworzeniem wyjątkowej pamiątki. Zawsze możecie liczyć na moje szczere zaangażowanie – myślę, że jeśli miałbym wybrać jedną rzecz, która mnie szczególnie wyróżnia postawiłbym własnie na nie.Zdjęcia wykonuję aparatem Sony A7II w połączeniu z wysokiej klasy jasnymi obiektywami, które umożliwiają niepowtarzalnie rozmyte tła i idealnie ostre zdjęcia. Cena każdego pakietu podlega indywidualnej korekcie, dostosowanej do Waszych potrzeb. Posiadam kurs liturgiczny.

Oferta A.Piłkowska

Full Pakiet

3600zł/ całość

-Sesja narzeczeńska
-Fotografowanie w trakcie przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin
-900 zdjęć w formacie jpg.
-Mini sesja w ciągu wesela
-Personalizowane eleganckie pudełko wraz z pendrive'm
-70 fotografii wywołanych na jedwabnym papierze
-Sesja poślubna w inny dzień
-Galeria internetowa ze wszystkimi zdjęciami

Zdjęcia z drona GRATIS!

Pakiet: Reportaż + Plener

3200zł/ całość

-Fotografowanie w trakcie przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin
-800 zdjęć w formacie jpg.
-Mini sesja w ciągu wesela
-Personalizowane eleganckie pudełko wraz z pendrive'm
-70 fotografii wywołanych na jedwabnym papierze
-Sesja poślubna w inny dzień
-Galeria internetowa ze wszystkimi zdjęciami

Zdjęcia z drona GRATIS!

Reportaż ślubny

2700zł/ całość

-Fotografowanie w trakcie przygotowań, ceremonii i wesela do oczepin
-600 zdjęć w formacie jpg.
-Mini sesja w ciągu wesela
-Personalizowane eleganckie pudełko wraz z pendrive'm
-70 fotografii wywołanych na jedwabnym papierze
-Galeria internetowa ze wszystkimi zdjęciami

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Spełniam marzenia swoich par ślubnych! Więc jeśli chcesz stworzyć pamiątkę opowiadającą o tobie w niesamowity sposób to zapraszam do wspólnego odkrywania waszego potencjału.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Przede wszystkim indywidualne podejście oraz pełne wsparcie przy organizacji wesela, z każdą sprawą która was nurtuje możecie odezwać się do mnie, a ja polecę Wam i usługodawców oraz sprawdzone sposoby na dekoracje lub atrakcje w dniu ślubu. Oprócz tego dostajecie ode mnie check listy: " Czy wszystko już zrobione?" ( wszystkie ważne decyzje, które musicie podjąć i w jakim okresie najlepiej podjąć decyzję); "Przygotujmy się do ślubu" (informacje o przygotowaniach w dniu ślubu oraz sesji ślubnej). Kilka tygodni przed ślubem spotykamy się na kawie, whatsupie czy innym komunikatorze tworząc plan działania na dzień ślubu. Na podstawie tej rozmowy tworze godzinowy plan dnia ślubu, dzięki czemu jesteście już spokojni i nie zastanawiacie się, o której przyjeżdżam lub o której bedą zdjęcia z gośćmi ;)

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Doim życiu miałam, krótki artystyczny epizod i dzięki nie mu moje prace znalazły się na 4 wystawach fotograficznych. Dzięki swojej działaności artystycznej zostałam wyróżniona w 2 polskich konkursach fotografii artystycznej. Skończyłam również Akademie fotograficzną wraz z publiczną obroną pracy dyplomowej połączoną z wernisażem autorskiej wystawy.
Wyróżnienie w konkursie - TO DOBRY KONKURS w 2020 roku
Ukończenie kolejnej szkoły fotograficznej - Fotografika w 2021 roku

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najcześciej jest to 12 godzin w dniu ślubu, plus czas na sesje narzeczeńska i poślubną. Jednak ten czas nie kończy się wraz z wykonaniem zdjęć, a dopiero zaczyna się moja praca, jeden pełen reportaż ślubny od sesji narzeczeńskie, przez dzień ślubu, po sesje poślubną to w sumie około 78 godzin pracy. Na każdą swoją parę poświęcam bardzo dużo czasu, aby właśnie ustalić jakie są priorytety danej pary, ustalić plan dnia ślubu, przygotować plan dnia sesji narzeczeńskiej i sesji ślubnej, wykonanie moodboarda do każdej sesji, a także wiele godzin obróbki graficznej wszystko po to aby Wasze zdjęcia były idealną pamiątką na całe życie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowym pakiecie znajduje się pełen reportaż z dnia ślubu od przygotowań po oczepiny. Znajduje się tam również eleganckie materiałowe pudełko wraz z pendrivem oraz 70 fotografii wywołanych na jedwabnym papierze. Galeria internetowa oraz zajawka z dnia ślubu w postaci posta na blogu w ciągu 14 dni.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Zawodowo fotografią zajmuje się 4 lata. Jednak film staje się coraz bliższy memu sercu, dzięki temu możecie w prezencie dostać niespodziewanie film z waszym udziałem ;)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Od 5 lat zajmuje się fotografia, w miedzy czasie zrobiłam dyplom fotograficzny w jednej z artystycznych szkół policealnych. W miedzy czasie moje prace znalazły się na 5 wystawach fotograficznych (w tym jednej międzynarodowej) oraz zdobywały wyróżnienie w ogólnopolskich konkursach fotograficznych.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Z Młodymi Parami współpracuję od dwóch lat, może nie jest to niesamowicie wielkie doświadczenie. Jednak dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu z zakresu innych usług fotograficznych jestem wstanie wykonać nawet najbardziej odjazdowe pomysły weselne.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Cieżko stwierdzić co lubię najbardziej w swojej pracy, ale chyba najważniejsze dla mnie są zawsze moje pary. Uwielbiam Was poznawać, spędzać z Wami czas, wspierać Was w tym wyjątkowym dniu, razem z Wami się wzruszać i robić szalone rzeczy. Spełniać Wasze marzenia, a na koniec widzieć Wasze uśmiechnięte twarze oglądające wywołane zdjęcia :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Od lat korzystam z aparatów firmy SONY, w mojej ślubnej torbie znajdują się:
- 2 x SONY A7III
- aparat zapasowy SONY A7II
- Obiektywy : 24mm f/1.8; 34mm f/1.4 ; 55mm f/1.8; 85mm f/1.8 ; 24-70mm f/2.4
- 4 lampy Quadralite
- 3 lampu Yongnuo
- Dron Mavic Mini 2
- 2 lamy LED Ulanzi
- Miecz świetlny :)

Oraz moja głowa, która sprawia, że rzeczy codziennego użytku zmieniają obraz w coś niezwykłego.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dzięki pracy na wysokiej klasy aparatach, obiektywach oraz lampach błyskowych. Mamy możliwość stworzenia najwyższej jakości fotografii, która będzie wyglądać rewelacyjnie za kolejna 20 lat. Oprócz samego sprzętu jakim wykonuje zdjęcia, ważne jest również zabezpieczenie plików przed usunięciem, zepsuciem karty czy padniecie komputera. Dlatego wszystkie śluby wykonuje aparatem, umożliwiającym jednoczesny zapis zdjęć na dwóch kartach pamięci. Po wykonaniu reportażu ślubnego zdjęcia zostają umieszczone na 2 dyskach zewnętrznych, chmurze komputera oraz chmurze programu do obróbki zdjęć. Dzięki temu nie ma możliwość, że pliki z Waszego ślubu przepadną.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Imprezy do 260 osób wykonuje sama, powyżej tej liczby gości najczęściej towarzyszy mi drugi fotograf.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze ubieram się stosownie do okazji, nigdy nie zobaczysz mnie w jeansach i t-shercie. Najczęściej na ślub przychodzę ubrana w sukienkę lub garnitur zalanie od pogody.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Jeśli już dostaniesz prezentowy film, to najcześciej znajdziesz go na ślubnym pendrivie ;)

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia oddawane są :
- w postaci zajawki ślubnej w postaci posta na mojej stronie
- w galerii internetowej
- eleganckim materiałowym pudełku lub albumie
- materiałowej kopercie na zdjęcia

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zdjęcia oddawane są w terminie :
- w ciągu 14 dni od dnia ślubu pojawia się zajawka ślubna w postaci posta na mojej stronie, znajduje się tam od 90 do 180 zdjęć.
- w ciagu 50 dni dostajecie galerie internetową do wyboru zdjęć do druku
- w ciągu 14 dni od wybrania zdjęć i zatwierdzenia pudełka dostajecie: 70 wywołanych zdjęć na jedwabnym papierze, personalizowane materiałowe pudełko, pendrive ze wszystkim zdjęciami z dnia ślubu oraz z sesji narzeczeńskiej i poślubnej (jeśli mieliście je w pakiecie.

Na zdjęcia z sesji ślubnej i z sesji narzeczeńskiej średni czas oczekiwania na zdjęcia to 3 tygodnie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, co roku wyrabiam nową licencję pozwalającą na fotografowanie w obiektach sakralnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Długo można opowiadać o idealnym zdjęciu, jednak najważniejszą cechą zdjęć jest wzbudzanie emocji. To właśnie emocje decydują o tym czy dane zdjęcie jest dobre czy nie. W każdym reportażu znajdują się zdjęcia, które sama uwielbiam i często do nich wracam. Jednak w większości moje pary decydując o tym, jakie zdjęcia zostaną wywołane (co już stanowi informacje o tym, że te zdjęcia są im najbliższe) wybierają zdjęcia przedstawiające właśnie ich prawdziwe emocje.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej ze wszystkich momentów to bym powiedziała, że jest firstlook. Ten moment kiedy Para widzi się coraz pierwszy jest dla mnie bardzo dużym emocjonalnym przeżyciem. Kolejnym z takich momentów jest mini sesja w ciągu dnia ślubu, jest to taki oddech dla Pary Młodej w ciągu tego dnia. Takie odcięcie się od wszystkich gości i możliwość krótkiej celebracji we dwoje wymieniając swoje pełne miłości spojrzenia.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Sesja zagraniczna jest jednym z moich licznych marzeń fotograficznych! Jeśli tylko chcecie możemy polecieć na koniec świata, a wy możecie mieć pewność że pomogę Wam zorganizować sesje ślubna waszych marzeń!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Każda plenerowa sesje jest dokładnie zaplanowana wcześniej, a miejsce zostaje wybrane na podstawie potrzeb mojej pary. Z każdą parą rozmawiam o ich potrzebach, dopytuje i bardzo angażuje się w proces wyboru idealnego miejsca dla mojej pary.
Na co najczęściej decydowały się Pary Młode w 2022 roku
- Warszawa * Łazienki Królewski *Pałac w Wilanowie
- Gdańsk *Stare Miasto * Park Oliwski *Plaża w Orłowie
- Sesja w lesie i nad Jeziorem
- Dworki szlacheckie

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej zaskakującym weselem było przyjęcie weselne zorganizowane na jednej z restauracji na stacji benzynowej.

Jaki jest styl naszej pracy?

Każda zlecenie muszę mieć dokładnie zaplanowane, już na etapie planowania sesji narzeczeńskiej możecie doświadczyć jak duży nacisk kładę na dobry plan. Wszystkie swoje zlecenia zapisuje na kilku dyskach aby jak najbardziej zminimalizować jakiekolwiek ryzyko utracenia danych. W trakcie dnia ślub jestem totalnym wsparciem dla każdej z moich par, jeśli potrzeba coś szybko załatwić pomagam to ogranąć. Jeśli potrzeba Was rozweselić to stanę na uszach, ale będziecie się śmiać i cieszyć tym dniem.
W trakcie mszy i ceremonii staram się być niezauważona przez większość czasu, to wszystko zmienia się w momencie przekroczenia progu sali weselnej, bo właśnie tam staje się najlepszym ziomkiem waszych gości, który pomoże rozgrzać parkiet do czerwoności a przy okazji zrobić świetny reportaż.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Najlepszym sposobem na idealne wesele, jest podążanie za naszym wewnętrznym głosem! Jeśli lubimy huczne zabawy z muzyką na żywo idźmy w to, ale jeśli wolimy sielski klimat i bieganie na boso to nie rezygnujmy z tego. Życie jest za krótkie żeby iść na kompromisy! Dajmy upust naszym marzeniom i zróbmy coś niesamowitego.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Wiele szkoleń odbywam w języku angielskie, jednak wiecie jak to jest. Doskonale rozumiesz co do ciebie mówią i odpowiadasz dopóki nie zacenisz za bardzo zastanawiać się nad tym co chcesz powiedzieć. Rok 2023 jest dla mnie rokiem, przełamywania barier i pracy nad sobą, aby móc swobodnie porozumiewać się we wszystkich językach które rozumiem ;)

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Ciągle poszukuje nowych inspiracji, najczęściej za oceanem w Brazylii. Jednak jednym okiem zerkam też na topowych polskich fotografów co pozwala mi skierować żagle w odpowiednią stronę

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Wszystko idzie dogadać, również sesję na drugim końcu polski bez dodatkowych kosztów transportu :)

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Moje aparaty i obiektywy są wodoodporne i wodoszczelne, jednak zawsze w torbie znajdzie się jakaś osłonka aby dodatkowo zabezpieczyć sprzęt.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Czy istnieje coś takiego jak słabe oświetlenie ? Nie.
Jako fotograf wykorzystuje światło błyskowe do kreowanie przestrzeni, doświetlania zdjęć, a także tworzę totalnie nowe przestrzenie z zastanych warunków.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Na pierwszym miejscu przed wszystkim śluby w plenerze! To są chyba jedne z moich ulubionych pod względem klimatu jaki daje zabawa na Świerzym powietrzu. Uwielbiam
Kolejne miejsce zajmuje aranżacja wesela całego na biało! W większości sal będzie wyglądało to bosko, jednak uważałabym na takie dekoracje w totalnie białych przestrzeniach!
Personalizowana papeteria, to jest to na co każdy fotograf musi zwrócić uwagę w tym roku!

Nasze pasje.

Moją największą pasją jest fotografia, to dzięki niej mogę opowiedzieć o wszystkich trudnych emocjach jakie towarzyszą mi w życiu. To obraz kreuje moją rzeczywistość.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Ulubiona książka : "O fotografii" Susan Sontag
Ulubiony film: P.S. Kocham Cię
Serial : Plotkara, Seks w wielkim mieście, Dark, Gra o tron

Ciekawostki na nasz temat.

Oprócz fotografii kocham filmy i książki kryminalne, thrillery i wszystko co trzyma w napięciu. Nie wyobrażam sobie życia bez dogłębnego przeżywania emocji. Wierze, że marzenia się spełniają, a intuicja dobrze podpowiada w jakim kierunku mamy zmierzać. Jakby kogoś to interesowało jestem zodiakalnym strzelcem, a moją numerologiczną liczbą jest 1. Także połączenie ekstremalne, a zarazem bardzo rzetelne. Moim największym marzeniem, TERAZ, są dwa przesłodkie kotki czyt. Main Coon i mam nadzieję, że te marzenie jak najszybciej się spełni.

Opinie A.Piłkowska (4)

Anna Piłkowska Fotografia id:48001
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2022
Łomża
Data dodania: 19-01-2023

Ania jest przesympatyczna osobą z wielkim talentem. Zdjęcia przez nią zrobione to najlepsza pamiątka jaką mogłam ze wymażyć ponieważ zdjęcia są naturalne i pokazują wszystkie emocje z tego dnia. Z Anią nie raz jeszcze się spotkamy bo dla niej nie ma rzeczy nie możliwych i dla pięknego zdjęcia zrobi wszystko. Jeśli się wąchasz nad wyborem Ani to powiem Ci że nie masz co. Ania jest fotografka naprawdę ugodową, która patrzy na korzyść klienta nie na swoją. Jest terminowa i słowna a do tego cudna fotografka. Polecam. Napewno nie będziesz żałować takiego wyboru.

I
Iwona Norel
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jasionówka
Data dodania: 05-06-2022

Kochani ta dziewczyna zasługuje na najwyższą opinię jaka tylko jest możliwa. Po pierwsze wykonała nam cudowną sesję narzeczeńską. Miała wiele fajnych pomysłów i przede wszystkim plan/wizję jak to ma wyglądać. Dlatego zdjęcia wyszły bajeczne. Później towarzyszyła nam podczas naszego wyjątkowego dnia/nocy - NASZ ŚLUB i WESELE. Do tego dnia była również mega przygotowana. Otrzymaliśmy od Ani program całego dnia i nocy wyliczony prawie co do sekundy. A pomysły Ani podczas samego wesela zasługują na najwyższe uznanie. Rozejrzała się tylko po naszej sali weselnej i jej otoczeniu i już wiedziała gdzie i jakie zdjęcia chce nam/naszej rodzinie/naszym znajomym wykonać. Ania dzięki swoim pomysłom/podejściu była największą atrakcją na naszym weselu. Nie potrzebowaliśmy dodatkowych zajęć dla gości. Oni tak świetnie bawili się z Anią podczas zdjęć, że do dzisiaj wszyscy nasi goście mówią o Ani. Jeżeli szukacie prawdziwego fotografa z pasją w oczach/z miłością do tego co robi nie mogliście trafić lepiej. Z pewnością nie pożałujecie tej decyzji. Aniu ogromne DZIĘKI jeszcze raz. Jesteś cudowną osobą:)

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Suwałki
Data dodania: 13-10-2021

Poznaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. Mimo że dla nas to niecodzienna sytuacja, była super atmosfera i czuliśmy się bardzo komfortowo. A co najważniejsze mamy przepiękne zdjęcia. Nie mogliśmy lepiej trafić :)
Pani fotograf z masą pomysłów, super zorganizowana, wszystko wyliczone co do minuty. Wcześniej otrzymaliśmy pomocny plan dnia ślubu i podpowiedzi co przygotować. A na weselu, jak to mówili nasi gości, Ania była wszędzie.
Na sesji plenerowej jest gotowa wchodzić w zarośla, skakać po krzakach a nawet stać gołymi stopami w lodowatej wodzie, wszystko po to aby zrobić najpiękniejsze ujęcia.
Bardzo dziękujemy i czekamy na zdjęcia :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Poznań
Data dodania: 19-08-2021

Serdecznie polecam wszystkim współpracę z Anną! Profesjonalne podejście do klienta i tematu. Fotograf, który wsłuchuje się w potrzeby i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom- do tego ogromną cierpliwość i znajomość zagadnienia. Zdjęcia- zjawiskowe! Z pewnością skorzystamy kolejny raz. Dla niezdecydowanych- dodatkowo powiem, że cena usługi godna :) a i prezent był <3

Kontakt A.Piłkowska

Nazwa firmy: A.Piłkowska
NIP: 7191575719
Imię i nazwisko: anna Piłkowska
Adres: Grajewo, , 19-200, woj. podlaskie
733-871...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1544
Zadzwoń
733-871...
Napisz

Popularne miasta w okolicy