Zobacz zdjęcia (5)
Arkadiusz Lipianin - DJ na Twoją imprezę, Białogard - zdjęcie 1
Arkadiusz Lipianin - DJ na Twoją imprezę, Białogard - zdjęcie 2 Arkadiusz Lipianin - DJ na Twoją imprezę, Białogard - zdjęcie 3 Arkadiusz Lipianin - DJ na Twoją imprezę, Białogard - zdjęcie 4 Arkadiusz Lipianin - DJ na Twoją imprezę, Białogard - zdjęcie 5
1 / 5

Arkadiusz Lipianin - DJ na Twoją imprezę id:22347

Białogard, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Nazywam się Arkadiusz Lipianin, jestem profesjonalnym DJ, konferansjerem i wodzirejem w jednej osobie.
Obsługą wszelakich imprez zajmuję się od 2004 roku.

Oferuję kompleksową obsługę muzyczną i konferansjerską Państwa przyjęcia weselnego wraz z nagłośnieniem, oświetleniem i dekoracją sali światłem. Prowadzę przyjęcia na terenie całej Polski.

Jestem doświadczonym konferansjerem dzięki czemu część artystyczna Państwa przyjęcia weselnego będzie poprowadzona bardzo profesjonalnie i ze smakiem. W większości obsługuje przyjęcia weselne oraz imprezy firmowe, to nie znaczy że gram tylko i wyłącznie na takich imprezach. Obsługuję również poprawiny, bale, studniówki, imprezy okolicznościowe itp.

Pracuję tylko i wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie w skład którego wchodzą:
- nagłośnienie Electro Voice (każdorazowo dobierane mocą do warunków panujących na sali oraz ilości osób uczestniczących w przyjęciu)
- oświetlenie parkietu (ruchome głowy, pary ledowe, bardzo mocny laser, maszyna do ciężkiego dymu oraz tradycyjna, maszyna do baniek)
- oświetlenie ledowe służące do podświetlania elementów achitektonicznych sali.
Dzięki zaawansowanej technice DMX w ułamku sekundy można zmienić całą kolorystykę sali. Efekt w ten sposób wywoływany wzbudza zachwyt bawiących się gości. Istnieje również możliwość wynajęcia tylko i wyłącznie samego oświetlenia.

Zarówno muzyka jak i scenariusz imprezy każdorazowo ustalam wraz z Młodą Parą lub organizatorem danej imprezy, pozwala to na idealne dopasowanie atrakcji do bawiących się gości. Dokładam wszelkich starań by każda impreza odbywała się na wysokim poziomie kulturalnym. Wszelkie zabawy oraz konkursy przeprowadzam z wyczuciem i ogólnie przyjętymi zasadami dobrego smaku. Ważnym dla mnie jest by nie powielać dokładnie znanych już scenariuszy. Staram się zaskakiwać gości nowymi i nieznanymi formami, które mają na celu zachęcić jak największą ilość osób do wspólnej i dobrej zabawy.

Do każdego z wydarzeń (wejście na salę pary młodej, tort, podziękowania itp.) dobieram specjalny repertuar oraz oświetlenie, by podkreślić dany moment i nadać mu szczególne znaczenie.

Największą dla mnie nagrodą i satysfakcją z wykonywanej pracy jest wspaniała zabawa gości do białego rana.
Możliwa jest realizacja wesela z saksofonistą, który oryginalne utwory będzie uatrakcyjniał magicznym dźwiękiem saksofonu.

Zapraszam na wstępną rozmowę na której przedstawię wszystkie atrakcje z jakich Państwo możecie skorzystać w trakcie imprezy weselnej oraz zaprezentuje jakim sprzętem dysponuje.

liczba odwiedzin: 1921

Popularne miasta w okolicy