Arkadiusz Obszyński id:20281

Oferta
Dodaj do plannera

Nazywam się Arkadiusz Obszyński.
Jestem fotografem, który najpierw Cię wysłucha, a następnie przełoży to na obraz.
Zapraszam na moją stronę. Zapoznaj się z moim warsztatem i sposobem patrzenia na ludzi i świat.
Aktualnie zbieram zamówienia na 2017 i 2018 rok.

Zaskocz mnie pytaniem!
Ja postaram się zaskoczyć Ciebie miłą niespodzianką :)

Zapraszam do współpracy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1550 PLN

Oferta jest podzielona na różne pakiety i zaczyna się od podstawowego w cenie 1550 PLN za ceremonię wraz z przyjęciem weselnym.
Zwykle na spotkaniu ustalamy szczegóły i wtedy ustalamy ostateczną kwotę.
Szczegółową ofertę przesyłam po wysłaniu do mnie zapytania.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Arkadiusz Obszyński id:20281
Ilość głosów: 8 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Joanna i Piotr Dodano: 29-04-2017
Data imprezy: 14-01-2017 Miejscowość: Warszawa
(5)
Wybór fotografa to zwykle wielka niewiadoma nawet z polecenia jest niepewność czy „dogadamy się „ pod względem wizji, estetyki, ale i nie tylko… Od pierwszego kontaktu z Arkiem czuliśmy się zaopiekowani i potraktowani wyjątkowo, rozmowa nie zakończyła się tylko na ustaleniach szczegółów, daty i cen, ale również dodaniu otuchy i ciepła :) W trakcie ślubu Arek oczarował wszystkich gości, którzy wypytywali nas po ceremonii skąd wytrzasnęliśmy takiego fotografa :)
Zdjęcia mówią same za siebie, a jeżeli dodatkowo szukacie osoby pozytywnej i słuchającej Waszych potrzeb to dobrze trafiliście :)
Autor: Krzysztof Ostrowski Dodano: 18-06-2016
Data imprezy: 23-04-2016
(5)
Na zakończenie ślubnej przygody z fotografią chcielibyśmy jako świeżo upieczone małżeństwo z pełnym przekonaniem zarekomendować Fotografa (tak, przez wielkie "F"!) Arkadiusza Obszyńskiego. Poznaliśmy się przez polecenie znajomych - czyż może być lepsza rekomendacja? Spotkaliśmy się kilka tygodni przed ślubem, aby dokładnie omówić nasze pomysły, potrzeby, a także skorzystać z bogatego doświadczenia Arka w doprecyzowaniu szczegółów. Kilka dni później Arek przyjechał do nas z umową, w której nasze ustalenia zostały skrupulatnie zapisane. Pozostało tylko czekać!

W dniu ślubu współpraca przebiegała wzorowo. Arek dobrze wiedział kiedy wtopić się w tło i fotografować nieomalże z ukrycia, a kiedy wyjść przed szereg i pokierować młodych w stronę lepszego ujęcia. Arka łatwość w współdziałaniu z ludźmi sprawiła, że mieliśmy wrażenie, iż gościmi naszego dobrego znajomego :)

W otrzymanych zdjęciach od Arka najbardziej urzekły nas idealne złapane momenty nie do odtworzenia, zbliżenia i portrety ludzi nie ukrywających swoich przeżyć oraz świetnie odzwierciedlona atmosfera chwili. Szalony taniec młodych, łzy wzruszenia i radości rodziców, elegacja gości, a nawet dzieci nieustająco szalejące na parkiecie - to wszystko zobaczyliśmy na zdjęciach, z których jesteśmy niezwykle zadowoleni.

Bardzo polecamy współpracę z Arkiem!

Dorota & Krzysiek
Autor: Kasia i Marcin Dodano: 08-04-2016
Data imprezy: 28-06-2015
(5)
Taki fotograf to kolejny powód, który sprawił że TEN dzień była dla nas tak wyjątkowy. Pamięć jest ulotna, ale dzięki Arkowi mamy cudowne zdjęcia, które zostaną z nami na zawsze. Z czystym sumieniem polecam!
Autor: Kinga i Piotr Pestkowscy Dodano: 07-04-2016
Data imprezy: 06-02-2016
(5)
Jak z krótkiej, skromnej uroczystości zrobić wspaniałą pamiątkę na całe życie? Najlepiej wie Arek Obszyński! Świetne pomysły, profesjonalizm i przede wszystkim pełne oddanie i zaangażowanie. Zdjęcia wykonane z niebanalnym pomysłem i precyzją sprawiły, że nasz kilkunastominutowy ślub cywilny został uwieczniony na kilkuset przepięknych fotografiach, które już kilkanaście dni później zajęły honorowe miejsce nad łóżkiem w naszej sypialni!
Autor: Angelika i Patryk Gan Dodano: 06-04-2016
Data imprezy: 05-09-2016
(5)
Rewelacyjny i nietuzinkowy fotograf, a do tego przesympatyczny człowiek. Pełen zaangażowania i pomysłów. Godziliśmy się na wszystkie jego propozycje i nie żałujemy tego bo wyszło cudownie, a to na zdjęciach zależało nam najbardziej. Na lepszego fotografa nie mogliśmy trafić!!! Serdecznie polecam !
Autor: Anita Hawryluk Dodano: 06-04-2016
Data imprezy: 20-06-2015
(5)
Współpraca z Arkiem ( od momentu pierwszych ustaleń do odbioru zdjęć) to sama przyjemność. Słucha potrzeb klienta, ale potrafi też doskonale doradzić z perspektywy profesjonalisty, czego efektem są piękne zdjęcia. Serdecznie polecam!
Autor: Katarzyna i Ryszard Mozolewscy Dodano: 03-04-2016
Data imprezy: 10-10-2014
(5)
Spędziliśmy z Arkiem trzy dni: był z nami podczas ślubu, imprezy weselnej i zorganizował sesję w bardzo ciekawym miejscu. Zależało nam, żeby nie były to tradycyjne zdjęcia ślubne, a raczej reportaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Świetne było to, że z jednej strony Arek był wszędzie i uchwycił wszystkie ważne, zabawne i ciekawe momenty, a z drugiej właściwie nie było wiadomo, kiedy zrobił te wszystkie zdjęcia – jego obecność nie była w żaden sposób onieśmielająca. Wiadomo, że nie wszyscy lubią, gdy robi się im zdjęcia (na czele z nami ), ale Arek potrafił uczynić tę sytuację bardzo naturalną.
Autor: Marta i Grzegorz Świerczek Dodano: 01-04-2016
Data imprezy: 26-09-2015
(5)
Arek to fotograf pełen pasji. Posiada niezwykłe zdolności nawiązywania kontaktów z ludźmi. Wzbudza zaufanie. Wokół stwarza atmosferę swobody i naturalności. Czego efektem są nasze zdjęcia - ze ślubu i wesela oraz sesja - przepełnione prawdziwymi emocjami!
Słuchał starannie naszych uwag i zachcianek i spełnił je. Jednocześnie bardzo sprawnie przemycał nam swoje profesjonalne sugestie! Efektem tej współpracy jest: piękny album z naszych zaślubin, nasze zadowolenie oraz zachwyt naszych gości nad jakością zdjęć i samą osobą Arka...rozmawiał chyba ze wszystkim i wszystkich sfotografował! Jednym słowem jest najlepszy! Szczerze polecamy!

Skontaktuj się

501-123...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Arkadiusz Obszyński
Imię:Arkadiusz
Nazwisko:Obszyński
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 1055

Godziny pracy

Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia