Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Arkadiusz Obszyński, Warszawa - zdjęcie 1
Arkadiusz Obszyński, Warszawa - zdjęcie 2 Arkadiusz Obszyński, Warszawa - zdjęcie 3 Arkadiusz Obszyński, Warszawa - zdjęcie 4 Arkadiusz Obszyński, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Arkadiusz Obszyński id:20281

Warszawa, mazowieckie
(12)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Nazywam się Arkadiusz Obszyński.
Jestem fotografem, który najpierw Cię wysłucha, a następnie przełoży to na obraz.
Zapraszam na moją stronę.
Zapoznaj się z moim warsztatem, kolorami i sposobem patrzenia na ludzi i świat.

Zaskocz mnie pytaniem!
Ja postaram się zaskoczyć Ciebie miłą niespodzianką :)

Zapraszam do współpracy.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2016

Opinie (12)

Arkadiusz Obszyński id:20281
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Warszawa
Data dodania: 17-08-2019

Arek towarzyszył nam w dniu ślubu 27 lipca 2019. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Odpowiedzialny, profesjonalny, umiejętnie rozładowywał napięcie w dniu ślubu. Zdjęcia wyszły pięknie! Serdecznie polecamy wszystkim poszukującym fotografa. Wybór Arka to strzał w dziesiątkę 😊

Arek
18-08-2019

Dziękuję za dobre słowo.
Zawsze do usług.

K
Kasia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Łuków
Data dodania: 30-01-2019

Podobno wszystko co najlepsze w życiu jest dziełem przypadku. Tak też zaczęła się nasza piękna przygoda z Arkiem. Poszukiwania fotografa, który będzie towarzyszyć nam w dniu ślubu rozpoczeły się latem 2017. Kiedy zobaczyliśmy sesje ślubne w wykonaniu Arka - decyzja zapadła jednogłośnie, intuicyjnie i był to strzał w dziesiątkę. Arek ma w sobie, nie tylko wielki dar jakim jest umiejętność robienia zdjęć z duszą, ale też niesamowity spokój i poczucie humoru, które bardzo cenimy w ludziach. W jego pracach nie ma przerostu formy nad treścią i nie powielania modnych schematów, przez co są wyjątkowe. W szalonym dniu pełnym skrajnych emocji jakim był dzień ślubu, rozładowywał atmosferę i wywołując szczery uśmiech na naszych spiętych twarzach, będąc jednocześnie niezauważalny w momentach które tego wymagały. Dzięki temu zdjęcia utworzyły przepiękny ślubny i weselny fotoreportaż, który jest dla nas i naszych gości bezcenny. Natomiast zdjęcia z sesji plenerowej to już dzieło sztuki, mimo, że modelami jesteśmy klasy B, zdjęcia zachwycają każdego kto miał okazję je zobaczyć, a ja zostałam skutecznie przekonana do piękna fotografii czarnobiałej. Bardzo doceniamy też to, cały reportaż był dostępny po ok 2 tygodniach od ślubu, przez co wspomnienia, które nie zdążyły się zbytnio zakurzyć, na nowo odżyły. Arek to niezwykła osoba, utalentowany fotograf a jego zdjęcia to prawdziwe „same sztosy”. Nie będzie więc niespodzianką, że polecamy z całego serca bo towar zgodny w 100% z opisem!

Arek
30-01-2019

Dziękuję za tak miłe słowa. Współpraca z Wam to była sama przyjemność!

K
K. i T.
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Warszawa
Data dodania: 11-02-2018

Arka poznaliśmy przez wspólnego znajomego i właściwie od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że to będzie "nasz" fotograf ślubny. Arek ujmuje serdecznością i bezpośredniością, bez problemu przełamuje lody, ma w sobie "to coś", co sprawia, że współpraca z nim to przyjemność. Zdjęcia z naszego ślubu, wesela i późniejszej sesji ślubnej wyszły piękne - jest ich w sumie kilkaset i nie ma wśród nich takiego, z którego nie bylibyśmy zadowoleni. Umówienie się na sesję wyjazdową też nie było żadnym problemem i okazało się strzałem w dziesiątkę. Zamówiliśmy również album w dużym formacie - zdjęcia w większym rozmiarze jeszcze zyskały, a my mamy wspaniałą pamiątkę. Arek ma wyczucie chwili, jest zaangażowany, cierpliwy, a przy tym bardzo dyskretny - taki fotograf to prawdziwy skarb. Szczerze polecamy wszystkim!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Łódź
Data dodania: 29-10-2017

Jeśli ktokolwiek będzie szukał profesjonalnego fotografa, to z czystym sumieniem mogę zarekomendować Arka.
Na ten wyjątkowy dzień szukałam z narzeczonym profesjonalisty, który będzie potrafił uwiecznić niepowtarzalne chwile z naszego ślubu i wesela a potem pleneru.
Po dłuższym szukaniu znaleźliśmy właśnie Arka, urzekł nas swoim profesjonalizmem. Od pierwszego kontaktu czuliśmy się potraktowani wyjątkowo, nie jak klienci ale jak przyjaciele:-)
W dniu ślubu i na weselu Arek był wręcz niewidoczny a potrafił stworzyć niepowtarzalne ujęcia z których jesteśmy zachwyceni. Wspaniałe jest to, że dosłownie każdy gość jest uwieczniony na zdjęciu :-)
Co do pleneru, Arek zaproponował nam miejsce z którego jesteśmy zachwyceni. Podpowiadał nam jak mamy się ustawić, gdzie spojrzeć, jak się uśmiechnąć by zdjęcia wyszły jak najlepiej.
Jesteśmy z mężem naprawdę bardzo zadowoleni z wyboru fotografa i szczerze polecamy Arka na uwiecznienie wyjątkowych chwil :-)

J
Joanna i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-01-2017
Warszawa
Data dodania: 29-04-2017

Wybór fotografa to zwykle wielka niewiadoma nawet z polecenia jest niepewność czy „dogadamy się „ pod względem wizji, estetyki, ale i nie tylko… Od pierwszego kontaktu z Arkiem czuliśmy się zaopiekowani i potraktowani wyjątkowo, rozmowa nie zakończyła się tylko na ustaleniach szczegółów, daty i cen, ale również dodaniu otuchy i ciepła :) W trakcie ślubu Arek oczarował wszystkich gości, którzy wypytywali nas po ceremonii skąd wytrzasnęliśmy takiego fotografa :)
Zdjęcia mówią same za siebie, a jeżeli dodatkowo szukacie osoby pozytywnej i słuchającej Waszych potrzeb to dobrze trafiliście :)

K
Krzysztof Ostrowski
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2016
Data dodania: 18-06-2016

Na zakończenie ślubnej przygody z fotografią chcielibyśmy jako świeżo upieczone małżeństwo z pełnym przekonaniem zarekomendować Fotografa (tak, przez wielkie "F"!) Arkadiusza Obszyńskiego. Poznaliśmy się przez polecenie znajomych - czyż może być lepsza rekomendacja? Spotkaliśmy się kilka tygodni przed ślubem, aby dokładnie omówić nasze pomysły, potrzeby, a także skorzystać z bogatego doświadczenia Arka w doprecyzowaniu szczegółów. Kilka dni później Arek przyjechał do nas z umową, w której nasze ustalenia zostały skrupulatnie zapisane. Pozostało tylko czekać!

W dniu ślubu współpraca przebiegała wzorowo. Arek dobrze wiedział kiedy wtopić się w tło i fotografować nieomalże z ukrycia, a kiedy wyjść przed szereg i pokierować młodych w stronę lepszego ujęcia. Arka łatwość w współdziałaniu z ludźmi sprawiła, że mieliśmy wrażenie, iż gościmi naszego dobrego znajomego :)

W otrzymanych zdjęciach od Arka najbardziej urzekły nas idealne złapane momenty nie do odtworzenia, zbliżenia i portrety ludzi nie ukrywających swoich przeżyć oraz świetnie odzwierciedlona atmosfera chwili. Szalony taniec młodych, łzy wzruszenia i radości rodziców, elegacja gości, a nawet dzieci nieustająco szalejące na parkiecie - to wszystko zobaczyliśmy na zdjęciach, z których jesteśmy niezwykle zadowoleni.

Bardzo polecamy współpracę z Arkiem!

Dorota & Krzysiek

K
Kasia i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2015
Data dodania: 08-04-2016

Taki fotograf to kolejny powód, który sprawił że TEN dzień była dla nas tak wyjątkowy. Pamięć jest ulotna, ale dzięki Arkowi mamy cudowne zdjęcia, które zostaną z nami na zawsze. Z czystym sumieniem polecam!

K
Kinga i Piotr Pestkowscy
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-02-2016
Data dodania: 07-04-2016

Jak z krótkiej, skromnej uroczystości zrobić wspaniałą pamiątkę na całe życie? Najlepiej wie Arek Obszyński! Świetne pomysły, profesjonalizm i przede wszystkim pełne oddanie i zaangażowanie. Zdjęcia wykonane z niebanalnym pomysłem i precyzją sprawiły, że nasz kilkunastominutowy ślub cywilny został uwieczniony na kilkuset przepięknych fotografiach, które już kilkanaście dni później zajęły honorowe miejsce nad łóżkiem w naszej sypialni!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 3457

Popularne miasta w okolicy