Aromatyzacja, marketing zapachowy, zmysłowy ślub id:12495

Warszawa, mazowieckie

O nas

Chcesz wyróżnić swój ślub i przyjęcie weselne? Wprowadź aromatyzację pomieszczeń w czasie uroczystości!

Zasadniczym celem aromatyzacji pomieszczeń w czasie ślubu i przyjęcia weselnego jest zwiększenie doznań zmysłowych Gości i utrwalenie konkretnego wydarzenia w ich pamięci.

Każdorazowo specjaliści AromaCorp analizują oczekiwania Klientów oraz charakter uroczystości (lokalizacja, rozkład pomieszczeń, kolorystyka itp.)

Emisja zapachu podczas takiego wydarzenia wpływa na samopoczucie Gości, buduje atmosferę, a poprzez to ułatwia przyjazną komunikację.

Aromatyzacja może obejmować nie tylko salę bankietową czy weselną, ale również Kościół.

Korzystamy z kompozycji zapachowych (wszystkie posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa) przygotowanych przez światowej sławy perfumiarzy takich, jak: Raymond Matts czy Christopher Laudamier.

Zajmujemy się kompleksowym wdrożeniem usługi - włączając dobór zapachu i technologii, a kończąc na wdrożeniu aromatyzacji podczas danej uroczystości.

Aromatyzacja ślubu lub przyjęcia weselnego jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy z jednej strony pragną, aby wydarzenie zostało z jednej strony na długo zapamiętane przez Gości, a z drugiej szukają profesjonalnej firmy partnerskiej, która zajmie się wdrożeniem od A do Z.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro
AromaCorp
ul. Woronicza 31/78 (Qbik Loft), klatka C, I. piętro
02-640 Warszawa

liczba odwiedzin: 1546

Popularne miasta w okolicy