Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

ARS Imprezy - Duet DJ'ski na Twoje Wesele id:23052

Kontakt

Napisz wiadomość
Rybnik, śląskie
Data dodania: 30-09-2016
Liczba odwiedzin: 376

Oferta

Wesele to najprawdopodobniej najważniejsza, organizowana przez każdą parę impreza. Wymaga stworzenia wyjątkowej atmosfery, która na długie lata pozostanie w pamięciach nowożeńców oraz gości. Dobrze jest mieć pewność, że jej oprawa zostanie powierzona odpowiednim osobom, które znają się na prowadzeniu tego typu imprez.

Wojtek i Kamil to niezwykle otwarci, kreatywni młodzi ludzie, tworzący niezwykły duet DJ'ski. Na co dzień studiują Elektronikę na Politechnice Śląskiej, lecz w wolnych chwilach oddają się swojej pasji - muzyce. Na swoim koncie mają już wiele imprezo-godzin a ich doświadczenie jest gwarancją udanej zabawy.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o to by obsługiwane przez nas imprezy odbywały się na najwyższym poziomie, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie naszych klientów i ich gości.

Proponowany przez nas repertuar jest dostosowany do wielu pokoleń. Impreza z nami to podróż od muzycznych przebojów lat 70, 80 i 90 do najnowszych radiowych hitów. Bardzo szybko nawiązujemy kontakt z gośćmi weselnymi, budując tym samym niezapomnianą atmosferę.

Unikamy niesmacznych zabaw i konkursów, w zamian proponując takie przy których KAŻDY będzie dobrze się bawił. Wybierając nasz duet mają Państwo pewność doskonałej zabawy na wysokim poziomie.

Gramy na profesjonalnym sprzęcie takich marek jak HK Audio, Shure, ADJ czy Behringer!

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

ARS Imprezy - Duet DJ'ski na Twoje Wesele
Województwo:śląskie
Miejscowość:Rybnik
Kod:44-200

Nowe ogłoszenia