ARS Imprezy - Duet DJ'ski na Twoje Wesele id:23052

Oferta
Dodaj do plannera

Wesele to najprawdopodobniej najważniejsza, organizowana przez każdą parę impreza. Wymaga stworzenia wyjątkowej atmosfery, która na długie lata pozostanie w pamięciach nowożeńców oraz gości. Dobrze jest mieć pewność, że jej oprawa zostanie powierzona odpowiednim osobom, które znają się na prowadzeniu tego typu imprez.

Wojtek i Kamil to niezwykle otwarci, kreatywni młodzi ludzie, tworzący niezwykły duet DJ'ski. Na co dzień studiują Elektronikę na Politechnice Śląskiej, lecz w wolnych chwilach oddają się swojej pasji - muzyce. Na swoim koncie mają już wiele imprezo-godzin a ich doświadczenie jest gwarancją udanej zabawy.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o to by obsługiwane przez nas imprezy odbywały się na najwyższym poziomie, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie naszych klientów i ich gości.

Proponowany przez nas repertuar jest dostosowany do wielu pokoleń. Impreza z nami to podróż od muzycznych przebojów lat 70, 80 i 90 do najnowszych radiowych hitów. Bardzo szybko nawiązujemy kontakt z gośćmi weselnymi, budując tym samym niezapomnianą atmosferę.

Unikamy niesmacznych zabaw i konkursów, w zamian proponując takie przy których KAŻDY będzie dobrze się bawił. Wybierając nasz duet mają Państwo pewność doskonałej zabawy na wysokim poziomie.

Gramy na profesjonalnym sprzęcie takich marek jak HK Audio, Shure, ADJ czy Behringer!

Dodatkowe informacje

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Orientacyjna cena: 1400 PLN / 12 godzin

Cena wesela jednodniowego to 1400 zł (12 h.)
Wesele jednodniowe + oprawa ślubu (skrzypce) - 1550 zł.
Wesele jednodniowe + oprawa ślubu (skrzypce+organy) - 1700 zł.

Illusio String Quartet
kwartet smyczkowy na ślub i wesele - od 800 zł.

Kamerzysta + fotograf - od 2500 zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ARS Imprezy - Duet DJ'ski na Twoje Wesele
Województwo:śląskie
Miejscowość:Rybnik
Kod:44-200
Data dodania: 30-09-2016
Liczba odwiedzin: 314

Polecamy

Nowe ogłoszenia