Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 1

Art&Fan; - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje! id:33622

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Art&Fan; - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!

Joanna Ostatnio widziany wczoraj
503-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Zielona Góra, lubuskieZobacz na mapie
Data dodania: 31-01-2018
Liczba odwiedzin: 168

Oferta

Zapraszamy do wybrania jednego z naszych pakietów weselnych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wykwalifikowanymi pedagogami z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. Przygotowanie metodyczne zdobyłyśmy podczas studiów uniwersyteckich, natomiast praktyczne umiejętności szlifujemy też prywatnie jako matki ;-) Pozostawiając dzieci pod naszą opieką, możecie Państwo być pewni profesjonalnego
i życzliwego podejścia. Nasze priorytety to bezpieczna i pełna niezapomnianych wrażeń zabawa.

Jak to wygląda?

W wyznaczonym miejscu organizujemy kącik zabaw, wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty i materiały (m.in. siedziska, stoliki, chustę animacyjną, materiały plastyczne, zabawki itp.). Idealną sytuacją jest, kiedy mamy do dyspozycji osobne pomieszczenie, jednak jeśli jest to niemożliwe, wymagane jest wydzielone miejsce w sali weselnej.
Zabawy rozpoczynają się zajęciami integracyjnymi, w czasie których dzieci mogą się lepiej poznać i poczuć swobodnie w swoim towarzystwie. Później proponujemy atrakcje dostosowane do wieku i ilości uczestników, dlatego ważne jest podanie tych informacji animatorom już na etapie rozmowy organizacyjnej. Stałymi atrakcjami wliczonymi w cenę każdego pakietu jest pokaz giga-baniek mydlanych lub zamykanie dzieci w bańce (w zależności od pogody) oraz modelowanie balonów. Dzieci pod okiem animatorów przygotowują również niespodziankę dla Młodej Pary i gości weselnych.

Atrakcje dodatkowe:

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowo zajęć warsztatowych, podczas których dzieci własnoręcznie wykonają ozdobne mydełka, świece żelowe, magnesiki na lodówkę lub udekorują kubek (do wyboru). Koszt takich warsztatów to 40zł za każdego uczestnika. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a wykonane przedmioty ozdobnie pakujemy.
Możliwe są modyfikacje programu animacji, są one dokonywane indywidualnie według potrzeb klientów.

Na specjalne życzenie zapewniamy również atrakcje dodatkowe dla wszystkich gości:
- wariacje fotograficzne a’la fotobudka: w wyznaczonym miejscu przygotowujemy profesjonalne tło fotograficzne oraz zabawne gadżety, a następnie wykonujemy pamiątkowe zdjęcia. Wśród ok. 200 różnorodnych rekwizytów zapewniamy specjalny zestaw dla Młodej Pary. W ciągu tygodnia po weselu wszystkie zdjęcia udostępniamy w postaci galerii internetowej. Koszt : 250zł za godzinę. Jest to alternatywna, tańsza wersja popularnych fotobudek, gdzie maszynę zastępuje człowiek, ale frajda i zadowolenie pozostają takie same :-)
- wielkie żywe maskotki: animator w stroju maskotki (Bałwanek, Miś Panda, Świnka) zabawia gości oraz Parę Młodą. Wedle życzenia Zleceniodawcy może wprowadzić Młodych na salę weselną, pozować z gośćmi do zdjęć, tańczyć, poprowadzić tzw. węża czy pociąg itp. Koszt: 250zł/godz.

Jeżeli zamówiony czas opieki się kończy, a dzieci bawią się w najlepsze, istnieje możliwość przedłużenia zajęć – przed końcem czasu należy uzgodnić z animatorami, na jak długo mają jeszcze pozostać. Koszt każdej kolejnej godziny to 100zł. Na życzenie oferujemy dodatkowo możliwość ułożenia dzieci do snu i opiekę do czasu zakończenia przyjęcia – oczywiście warunkiem jest dysponowanie przez lokal odpowiednim pokojem.

Cennik

Oferta
200 / Wesele
Cena końcowa zależy od ilości godzin i wybranych atrakcji.
200/godz.
499/3 godz.
Każda kolejna godzina +100zł

Dojazd na terenie Zielonej Góry bezpłatny. W pozostałych przypadkach doliczamy koszt dojazdu - 1zł za km.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Art&Fan; - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje! id:33622
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda
Magda
(5)
Dodano: 01-02-2018
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Zielona Gora
Polecam z czystym sumieniem. Panie animatorki zajęły się dziećmi, a rodzice ze spokojem mogli się pobawić i porozmawiać. Profesjonalna opieka nad każdym dzieckiem nie zależnie od wieku. Dzieci były zafascyjowane zabawkami i nikomu się nie nudziło. Fotobudka zrobiła furorę. Spora ilość gadżetów. Goście również byli zadowoleni. Polecam.

Nowe ogłoszenia