Zobacz zdjęcia (5)
ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!, Zielona Góra - zdjęcie 1
ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!, Zielona Góra - zdjęcie 2 ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!, Zielona Góra - zdjęcie 3 ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!, Zielona Góra - zdjęcie 4 ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje! id:33622

Zielona Góra, lubuskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
503-097...

O nas

Firma ArtandFan działa od 2017 roku.

Nasi Animatorzy to wykwalifikowani pedagodzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Założycielka firmy - Joanna Pilarska - pracuje z dziećmi od 20 lat. Będąc nauczycielem w nauczaniu początkowym, uzyskała najwyższy stopień awansu zawodowego - dyplomowanie. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego, ukończyła studia na kierunkach: pedagogika opiekuńczo - wychowawcza oraz rewalidacja osób chorych i niepełnosprawnych. Pracowała jako pedagog szkolny, wychowawca świetlicy i opiekunka dziecięca. Jest mamą 2 dzieci :-)
Od 2017 roku prowadzi firmę Art&Fan, która specjalizuje się w organizacji zajęć dla dzieci: edukacyjno-wychowawczych, warsztatowych oraz animacyjnych. Prowadzi też działania charytatywne na rzecz organizacji i akcji wspierających dzieci.
W firmie pełni rolę czynnego animatora, w miarę możliwości bierze udział we wszystkich uroczystościach.

Jak to wygląda?

Nasze priorytety to bezpieczna i pełna niezapomnianych wrażeń zabawa.

W wyznaczonym miejscu organizujemy kącik zabaw i klocków konstrukcyjnych oraz w pakiecie min. 3-godzinnym również kącik kreatywny. Są one wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i materiały (m.in. siedziska, stoliki, chustę animacyjną, materiały plastyczne, masy kreatywne, zabawki, gry planszowe i interaktywne, klocki typu clix, bamp itp.). Ponadto zapewniamy mnóstwo sprzętów animacyjnych do zabaw grupowych (tunel animacyjny, szczudła, worki do skakania, obręcze i sznurki do wielkich baniek mydlanych, sprzęt do zamykania w bańce i inne).
Idealną sytuacją jest, kiedy mamy do dyspozycji osobne pomieszczenie, jednak jeśli jest to niemożliwe, wymagane jest wydzielone miejsce w sali weselnej.

Opieką obejmujemy dzieci powyżej 3 roku życia. Młodsze maluszki zapraszamy do zabawy z dorosłym opiekunem. Na życzenie możemy zapewnić dodatkową opiekunkę do młodszych dzieci (za dodatkową opłatą). Wówczas w cenie przygotujemy również kącik malucha, wyposażony w odpowiednie zabawki, mały basenik z kulkami, książeczki dla maluszków itp.

Zabawy rozpoczynają się zajęciami integracyjnymi, w czasie których dzieci mogą się lepiej poznać i poczuć swobodnie w swoim towarzystwie; później proponujemy atrakcje dostosowane do wieku i ilości uczestników. Stałymi atrakcjami wliczonymi w cenę każdego pakietu jest pokaz giga-baniek mydlanych połączony z puszczaniem baniek przez dzieci lub zamykanie dzieci w bańce (w zależności od pogody) oraz modelowanie balonów. Oprócz tego prowadzimy mnóstwo zabaw ze sprzętami animacyjnymi (chusty, tunele, obręcze, liny, worki do skakania, rzut do celu, szczudła itp.) i zabaw przy muzyce.
Możliwe są modyfikacje programu animacji, są one dokonywane indywidualnie według potrzeb klientów.

Koszt:
1 godzina - 400zł
2 godziny - 700zł
3 godziny - 1000zł
każda kolejna godzina - 200zł

Ilość animatorów:
- grupa do 10 dzieci - 1 animator
- grupa powyżej 10 dzieci - 2 animatorów (w cenie).

Oferujemy również możliwość objęcia dzieci opieką nocną. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od ilości dzieci, opiekunów i godzin.

Osobno doliczamy koszt dojazdu, jeżeli uroczystość odbywa się poza Zieloną Górą.

UWAGA!
Jako pierwsza firma w naszej okolicy przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ dla Par Młodych, które świętują ten Ważny Dzień ze swoim dzieckiem.
Jest to Bardzo Ważna Osoba, która potrzebuje w tym dniu specjalnej uwagi. Oprócz ogólnych animacji zapewnimy indywidualną opiekunkę dla Waszego dziecka, która będzie mu towarzyszyła przez cały czas. Ta sama osoba może również zostać z dzieckiem na noc, zapewniając mu opiekę podczas snu. Zachęcamy do pierwszego zapoznawczego spotkania jeszcze przed uroczystością.
Zainteresowane osoby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - szczegółową ofertę prześlemy na maila.

Na specjalne życzenie oferujemy atrakcję dodatkową:
- wielkie żywe maskotki: animator w stroju maskotki (Bałwanek Olaf, Miś Panda, Świnka Peppa) zabawia gości oraz Parę Młodą. Wedle życzenia Zleceniodawcy może wprowadzić Młodych na salę weselną, pozować z gośćmi do zdjęć, tańczyć, poprowadzić tzw. węża czy pociąg itp. Koszt: 200zł/godz.
Możliwe jest wynajęcie maskotki wyłącznie jako atrakcji dla dzieci – przeprowadzimy ok. 30-minutowy program animacyjny. Koszt: 100zł.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Działamy w branży animacyjnej kilka lat, natomiast szefowa i większość animatorów ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Wiemy, czego oczekują Państwo Młodzi oraz rodzice małych gości, czego możemy się spodziewać, jak zareagować w sytuacjach nietypowych. Potrafimy dostrzec i ocenić, co podoba się dzieciom, czego od nas oczekują, a czego nie chcą.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zabawa, szaleństwo, kolorowe sprzęty... tym mogą się pochwalić chyba wszyscy animatorzy. Jednak nie każdy potrafi podejść do tej pracy z empatią, wyrozumialoscią i odpowiedzialnością. Nie jest sztuką pozwolić dzieciom na wszystko, bez względu na konsekwencje, byle były zadowolone... Naszą wyjątkową umiejętnością jest takie pokierowanie zabawą, aby była bezpieczna i wartosciowa, a jednocześnie aby dzieci były przekonane, że to one tutaj rządzą 😉

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ dostają jasne i czytelne informacje, od początku wiedzą, co dokładnie otrzymają w ramach umowy, zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie przed, w trakcie, a nawet po uroczystości.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasi animatorzy posiadają wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Większość z nich pracuje w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych lub opiekunczo-wychowawczych.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Odpowiedzialność, dbanie o bezpieczeństwo i zadowolenie powierzonych nam dzieci, zawsze wywiązujemy się z naszych obowiązków, a nawet dokładamy więcej od siebie.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Zdarzyło nam się organizować "żłobki" - 6-8 animatorów zajmowało się dziećmi w wieku 6 mies- 2,5 roku w sali w pełni dostosowanej do małych dzieci (zapewnialismy zabawki dostosowane do wieku, z basenikiem z kulkami, dmuchanymi konikami, matami, zabawkami sensorycznymi itp)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Ogólne animacje trwają zwykle 3 do 5 godzin. Oferujemy też opiekę nocną nad śpiącymi dziećmi, nawet do godzin porannych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od potrzeb - od 1 do kilku animatorów (1 na ok 10 dzieci w wieku powyżej 3 roku życia oraz 1 na maks.3 dzieci poniżej 3 roku życia)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Żadne spotkania organizacyjne nie są płatne. Spotykamy się na życzenie Zleceniodawcy, dla nas osobiste spotkanie nie jest koniecznością.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt jest utrzymywany w miarę potrzeb. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, jeżeli pojawiają się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Oprócz standardowej oferty jesteśmy w stanie dostosować naszą usługę do indywidualnych potrzeb Klienta.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Opowiadamy, czego można się spodziewać, jak zachowują się zwykle dzieci w różnych sytuacjach, jak się do tego przygotować. Podpowiadamy, jakie rozwiązania są najlepsze w danej sytuacji.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt nie jest potrzebny. Prosimy tylko o wystawienie opinii na portalu (nieobowiązkowe)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Obserwować dzieci i dostosowywać zabawy do ich potrzeb - nie trzymać się scenariusza 😉

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Było to wesele, na którym animacje dla dzieci były jedyną zarezerwowaną atrakcją. Przez 3 godziny dorośli goście siedzieli za stołami, udostępniając nam całą salę do zabawy. Sami również chętnie uczestniczyli w niektórych, szczególnym zainteresowaniem cieszyło się zamykanie w bańce mydlanej 🙂

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Umiejętność słuchania i obserwowania, komunikatywność, odpowiedzialność i kreatywność 🙂

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Z sytuacji, z którymi mamy do czynienia. Z rozmów z Klientami i ich oczekiwań.

Opinie (6)

ArtandFan - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje! id:33622
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Marta Flisak
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bobrowice
Data dodania: 09-11-2020

O Artandfun można mówić tylko dobrze lub znakomicie. Pani Joanna jest bardzo profesjonalna a przy tym przemiła. Dzieciaki były zachwycone, a ja ani przez chwilę nie bałam się o swojego synka i spokojnie bawiłam własnym weselem. Polecam z czystym sumieniem wszystkim. Jedyne czego żałuję to, że nikt nie robił zdjęć tym zadowolonym małym buźkom.

Joanna
09-11-2020

Pani Marto, serdecznie dziękujemy za polecenie! Życzymy wszystkiego, co najlepsze, a Witusiowi przesyłamy buziaki 🙂😘

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kalsk
Data dodania: 20-10-2020

Serdecznie polecam!! Świetne rozwiązanie na każdą imprezę. Dzieci wybawione i zadowolone, zabawy dostosowane do ich wieku :) Bardzo dobry kontakt i elastyczne dostosowanie oferty do potrzeb. Dziękujemy!

Joanna
21-10-2020

Pani Joasiu, serdecznie dziękujemy za opinię 🙂 Dzieci były tak chętne do zabawy i tryskały taką energią, że i my przy nich bawiłyśmy się doskonale! Cała ekipa życzy dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia 🙂

Marta Brenda
Marta Brenda
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Radwanow
Data dodania: 17-11-2019

Dziewczyny są fantastyczne! dzieci super sie bawiły. Moja coreczka i jej kuzyn mieli cudowną opieke w nocy. Pani Jadzia tak zajęła dzieci, że mama nie byla potrzebna do tulenia przed snem. Mamy wiele pięknych zdjęć z bańkami i innymi atrakcjami. Polecam serdecznie na każdą okazję. To było moje wesele więc miałam wiele na głowie ale nie opiekę nad dziećmi. Dziekuje jeszcze raz Pani Asiu i Pani Jadziu!

Joanna
17-11-2019

Pani Marto - serdeczne dzięki za ciepłe słowa! Życzymy wszystkiego co najlepsze!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Gorzów Wielkopolski
Data dodania: 08-10-2019

Z całego serca polecam! Świetny, bezproblemowy kontakt, otwartość i elastyczność, dzięki czemu dzieci bawiły się wyśmienicie pomimo tego, że na sali nie było zbyt wiele miejsca na animacje. Rodzice dzieci byli zachwyceni. Nawet najbardziej nieśmiałe dzieci korzystały z zabaw. :) Dziękujemy!

Joanna
09-10-2019

A my dziękujemy za zaproszenie i życzymy samych szczęśliwych chwil 🙂

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-09-2019
Zielona Góra
Data dodania: 02-10-2019

Witam Pani Joasiu,

ogromnie przyczyniła się Pani wraz z zespołem do sukcesu naszego wesela. Dziękuję za stworzenie małego żłobka dla maluchów jak i odpowiednie zabawy dla większych dzieci. 
Szczególnie dziękuję za indywidualne podejście do mojego synka, empatyczne rozwiewanie moich macierzynskich wątpliwosci i obaw i zarekomendowanie rozwiązania, które w pełni spelnilo moje oczekiwania, a wręcz je przerosło. Moglismy z mężem w pełni cieszyć się naszym wyjątkowym dniem, a mały był pod znakomitą opieką - do dziś na pytanie o Panią Jadzię szeroko się uśmiecha :-)
Kontakt z Panią już na wiele tygodni przed weselem był zawsze profesjonalny i sympatyczny.

Wszystkiego dobrego dla całego zespołu!

Joanna
03-10-2019

Serdecznie dziękuję za docenienie pracy całego zespołu. Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia 🙂

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Zielona Gora
Data dodania: 01-02-2018

Polecam z czystym sumieniem. Panie animatorki zajęły się dziećmi, a rodzice ze spokojem mogli się pobawić i porozmawiać. Profesjonalna opieka nad każdym dzieckiem nie zależnie od wieku. Dzieci były zafascyjowane zabawkami i nikomu się nie nudziło. Fotobudka zrobiła furorę. Spora ilość gadżetów. Goście również byli zadowoleni. Polecam.

Kontakt

NIP: 5992338554
Adres: Zielona Góra, woj. lubuskie
503-097...
liczba odwiedzin: 3600
Zadzwoń
503-097...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie