Zdjęcia | Oferta | Opinie 1

Art&Fan; - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje! id:33622

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
503-097...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 31-01-2018
Liczba odwiedzin: 312

Oferta

Zapraszamy do wybrania jednego z naszych pakietów weselnych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wykwalifikowanymi pedagogami z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. Pozostawiając dzieci pod naszą opieką, możecie Państwo być pewni profesjonalnego i życzliwego podejścia. Nasze priorytety to bezpieczna i pełna niezapomnianych wrażeń zabawa.

Jak to wygląda?

W wyznaczonym miejscu organizujemy kącik zabaw i kącik kreatywny, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty i materiały (m.in. siedziska, stoliki, chustę animacyjną, materiały plastyczne, zabawki itp.). Idealną sytuacją jest, kiedy mamy do dyspozycji osobne pomieszczenie, jednak jeśli jest to niemożliwe, wymagane jest wydzielone miejsce w sali weselnej.
Zabawy rozpoczynają się zajęciami integracyjnymi, w czasie których dzieci mogą się lepiej poznać i poczuć swobodnie w swoim towarzystwie. Później proponujemy atrakcje dostosowane do wieku i ilości uczestników, dlatego ważne jest podanie tych informacji animatorom już na etapie rozmowy organizacyjnej. Stałymi atrakcjami wliczonymi w cenę każdego pakietu jest pokaz giga-baniek mydlanych połączony z puszczaniem baniek przez dzieci lub zamykanie dzieci w bańce (w zależności od pogody) oraz modelowanie balonów. Dzieci pod okiem animatorów przygotowują również niespodziankę dla Młodej Pary i gości weselnych. Oprócz tego prowadzimy mnóstwo zabaw ze sprzętami animacyjnymi (chusty, tunele, obręcze, liny, worki do skakania itp.) i zabaw przy muzyce.

Atrakcje dodatkowe:

Istnieje możliwość przeprowadzenia dodatkowo zajęć warsztatowych, podczas których dzieci własnoręcznie wykonają ozdobne mydełka, świece żelowe lub szklane lampiony (do wyboru). Koszt takich warsztatów to 40zł za każdego uczestnika. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a wykonane przedmioty ozdobnie pakujemy.
Możliwe są modyfikacje programu animacji, są one dokonywane indywidualnie według potrzeb klientów.

Na specjalne życzenie zapewniamy również atrakcje dodatkowe dla wszystkich gości:
- wariacje fotograficzne a’la fotobudka: w wyznaczonym miejscu przygotowujemy profesjonalne tło fotograficzne oraz zabawne gadżety, a następnie wykonujemy pamiątkowe zdjęcia. Wśród ok. 200 różnorodnych rekwizytów zapewniamy specjalny zestaw dla Młodej Pary. W ciągu tygodnia po weselu wszystkie zdjęcia udostępniamy w postaci galerii internetowej. Koszt : 250zł za godzinę. Jest to alternatywna, tańsza wersja popularnych fotobudek, gdzie maszynę zastępuje człowiek, ale frajda i zadowolenie pozostają takie same :-)
- wielkie żywe maskotki: animator w stroju maskotki (Bałwanek, Miś Panda, Świnka) zabawia gości oraz Parę Młodą. Wedle życzenia Zleceniodawcy może wprowadzić Młodych na salę weselną, pozować z gośćmi do zdjęć, tańczyć, poprowadzić tzw. węża czy pociąg itp. Koszt: 250zł/godz.
Możliwe jest wynajęcie maskotki wyłącznie jako atrakcji dla dzieci – przeprowadzimy ok. 30-minutowy program animacyjny. Koszt: 100zł.

Jeżeli zamówiony czas opieki się kończy, a dzieci bawią się w najlepsze, istnieje możliwość przedłużenia zajęć – przed końcem czasu należy uzgodnić z animatorami, na jak długo mają jeszcze pozostać. Koszt każdej kolejnej godziny to 100zł. Na życzenie oferujemy dodatkowo możliwość ułożenia dzieci do snu i opiekę do czasu zakończenia przyjęcia – oczywiście warunkiem jest dysponowanie przez lokal odpowiednim pokojem.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Art&Fan; - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje! id:33622
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda
Magda
(5)
Dodano: 01-02-2018
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Zielona Gora
Polecam z czystym sumieniem. Panie animatorki zajęły się dziećmi, a rodzice ze spokojem mogli się pobawić i porozmawiać. Profesjonalna opieka nad każdym dzieckiem nie zależnie od wieku. Dzieci były zafascyjowane zabawkami i nikomu się nie nudziło. Fotobudka zrobiła furorę. Spora ilość gadżetów. Goście również byli zadowoleni. Polecam.

Dane kontaktowe

Art&Fan; - Artystycznie Fantastycznie - profesjonalne animacje!
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Zielona Góra

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.