Zobacz zdjęcia (5)
ART-Studio video-foto FULL HD-filmowanie i sesje, Katowice - zdjęcie 1
ART-Studio video-foto FULL HD-filmowanie i sesje, Katowice - zdjęcie 2 ART-Studio video-foto FULL HD-filmowanie i sesje, Katowice - zdjęcie 3 ART-Studio video-foto FULL HD-filmowanie i sesje, Katowice - zdjęcie 4 ART-Studio video-foto FULL HD-filmowanie i sesje, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

ART-Studio video-foto FULL HD-filmowanie i sesje id:1394

Katowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Witamy. Zajmujemy je się profesjonalną videorejestracją i fotografowaniem ważnych uroczystości jak śluby oraz wesela-SPECJALIZACJA. KOMPLEKSOWA USŁUGA video oraz foto w jednym miejscu.
NAGRYWAMY KAMERAMI SONY i lustrzankami w jakości SD lub HD-wysoka rozdzielczośc.Zapisujemy filmy na płytach DVD i BLU-RAY.
Naszą ofertę kierujemy do każdego kto ceni sobie profesjonalizm.FILMUJEMY NIEBANALNIE bez dlużyzn i kiczu. FOTOGRAFIA PLENEROWA - sesje ślubne oraz atrakcyjne FOTOREPORTAŻE z całego dnia ślubu.
Nasza oferta zawiera pakiety video - foto które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów dlatego przeznaczona jest dla każdej Młodej Pary.Doskonała jakośc nagrań za dostępną cenę.
Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły oraz propozycje odnośnie videorejestracji Waszego ślubu.
Zrealizowaliśmy już ponad 240 kompleksowych zleceń
w tematyce ślubnej. Przy usłudze kompleksowej negocjujemy ceny.
Każdy film na DVD z nagraniem uroczystości ślubnej zawiera 2-3 godzinną relacje video wzbogaconą o teledysk,pokaz zdjęć,efekty specjalne nadające filmowi artystyczny wyraz,trójwymiarowe przejścia między scenami-HOLLYWOOD FX ,teksty-NEON,podkład muzyczny oraz to co najważniejsze.....interaktywne oraz funkcjonalne MENU DVD z podziałem filmu na rozdziały co pozwala na natychmiastowy dostęp do ulubionych scen z Waszego ślubu.
Obsługujemy cały kraj. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajduje się pełna oferta studia wraz z plikami video-przykłady niektórych naszych nagrań oraz sesji fotograficznych.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz ustalimy szczegóły videorejestracji Państwa uroczystości ślubnej.
Serdecznie pozdrawiamy.
STUDIO VIDEO-FOTO ART-Chorzów

Kontakt

Adres: Katowice, , 41-506, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 4257

Popularne miasta w okolicy