Zobacz zdjęcia (5)
Artur Mamos Fotografia, Łódź - zdjęcie 1
Artur Mamos Fotografia, Łódź - zdjęcie 2 Artur Mamos Fotografia, Łódź - zdjęcie 3 Artur Mamos Fotografia, Łódź - zdjęcie 4 Artur Mamos Fotografia, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Artur Mamos Fotografia id:38045

Łódź, łódzkie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Cześć, fajnie że jesteś!

To, że zaglądasz na moją stronę znaczy, że tak jak ja, w fotografii doceniasz coś więcej niż zwykłe obrazy - stawiasz na zapisane w kadrach prawdziwe uczucia, szczere emocje i niezapomniane chwile pełne magii. Od kilku lat jako fotograf towarzyszę ludziom w najpiękniejszych momentach ich życia i sprawia mi to naprawdę dużo przyjemności. Aparat jest dla mnie narzędziem, dzięki któremu mogę opowiadać Wasze miłosne historie, zapisywać Wasze przeżycia w obrazach. Zatrzymuję w kadrach wspomnienia, które po latach wciąż będą bawić, czy wzruszać do łez! Moim marzeniem i celem jest opowiadanie historii ludzi z różnych zakątków świata, szukanie wciąż nowych inspiracji i rozwijanie fotograficznej pasji.

A jeśli już o pasjach mowa - oprócz fotografii moją ogromną namiętnością jest klasyczna motoryzacja. Uwielbiam zapach benzyny i piękno zabytkowych aut. Odpoczywam przy muzyce (szczególnie na żywo!) lub dobrym filmie i lampce wytrawnego wina. Na co dzień mieszkam w pięknej nieoczywistym pięknem filmowej Łodzi, ale pracuję w całej Polsce, a nawet Europie! Uwielbiam poznawać nowych ludzi i nowe zakątki świata, często łączę prywatne podróże z fotograficznymi zleceniami.

Może Twoją historię opowiem właśnie ja?

Napisz do mnie, zadzwoń, spotkajmy się, porozmawiajmy, poznajmy się lepiej!

Pozdrawiam ciepło, Artur

Opinie (1)

Artur Mamos Fotografia id:38045
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Łódź
Data dodania: 27-08-2019

Artur robił nam zdjęcia i na sesji narzeczenskiej i 24 i 25 sierpnia 2019 na weselu i poprawinach - wszystko bylo idealnie, maż jak zwykle wyszedl wspaniale, a mnie Artur tak uchwycił, że sama sie sobie podobam ;) Zdecydowanie polecam - facet sympatyczny i z talentem! Doceniamy wszystko co dla nas zrobil i nie musimy szukac nigdzie już nikogo na chrzciny, rocznice i inne świeta - juz mamy ;)

Kontakt

NIP: 8281380196
Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2149

Popularne miasta w okolicy