Zobacz zdjęcia (15)
Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis!, Nowy Sącz - zdjęcie 1
Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis!, Nowy Sącz - zdjęcie 2 Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis!, Nowy Sącz - zdjęcie 3 Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis!, Nowy Sącz - zdjęcie 4 Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis!, Nowy Sącz - zdjęcie 5
Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis!, Nowy Sącz - zdjęcie 6
1 / 15

Artur Olech Fotografia - Fotografia ślubna, sesja narzeczeńska gratis! id:42706

3500 zł / wesele
Nowy Sącz, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
510-524...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

FOTOGRAF ŚLUBNY NOWY SĄCZ
NATURALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE, KTÓRE POWIADAJĄ NAJPIĘKNIEJSZE HISTORIE MIŁOŚNE.
Witam Was ciepło na mojej stronie internetowej, w moim świecie fotograficznym. Prawdopodobnie trafiliście w to miejsce, ze względu, że planujecie swój jeden z najpiękniejszych dni w Waszym wspólnym życiu – ślub. Gratulację!

Czekają was długie tygodnie planowania tej szczególnej uroczystości. Będziecie potrzebować fotografa ślubnego który jest profesjonalny, pełen pasji, kreatywny, lubi pracę z ludźmi, posiada kulturę osobistą oraz poczucie estetyki.

Zgłaszam się na ochotnika!☺ Z ogromną ochotą wykonam dla Was reportaż ślubny, byście do końca waszych dni zapamiętali dzień, w którym będziecie ślubować sobie: miłość wierność oraz uczciwość małżeńską. Uroczystość ślubną cechuje ogrom niepowtarzalnych chwil i uczuć, zadbam, by nie umknął żaden z momentów, które czynią ślub wyjątkowym.

ZAANGAŻOWANY FOTOGRAF ŚLUBNY NOWY SĄCZ.
FOTOGRAF ŚLUBNY NOWY SĄCZ.
Fotografii nie traktuję jako pracy ale jako przyjemność. Wielkim zaszczytem będzie jeżeli będę mógł towarzyszyć Wam podczas tych wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil, które będziecie przeżywać z najbliższymi. Dlatego bardzo bym chciał wcześniej się z Wami poznać. Z racji tego, proponuje parom młodym wykonanie sesji narzeczeńskiej. Dzięki temu bliżej się poznajemy a przyszli małżonkowie przyzwyczajają się do obiektywu, aparatu oraz “biegającego” wokół Nich fotografa. Jeżeli nie zdecydujecie się na sesje narzeczeńską zachęcam do wspólnego spotkania przy kawie.

Zdaję sobie sprawę z zaufania, jakim obdarzacie mnie wybierając na Waszego fotografa ślubnego, dlatego też gwarantuję Wam moje pełne zaangażowanie w wykonanie jak najlepszego materiału, który będzie cieszył oczy i przywoływał niezapomniane wspomnienia. Posiadam uprawnienia w zakresie fotografowania uroczystości kościelnych, a więc możecie być pewni, że w trakcie ceremonii będę obserwatorem, który uwieczni najważniejsze chwile w nienachalny i subtelny sposób.

OFERTA
FOTOGRAFIA ŚLUBNA NOWY SĄCZ - OFERTA
Swoją ofertę kieruję do Par poszukujących oryginalnego, niebanalnego spojrzenia na zdjęcia ślubne. Dlatego nie znajdziecie u mnie przesadnie pozowanych i sztucznie wyglądających fotografii. Otrzymacie ode mnie reportaż, który pełny będzie żywych i pełnych emocji kadrów, a plener ślubny będzie dla nas okazją do stworzenia subtelnych i ciepłych zdjęć. Gwarantuje Wam sesja ślubna będzie dla Was świetną zabawa, której efektem będą szalone i nietuzinkowe zdjęcia. To w jaki sposób zaaranżujemy sesję zależy tylko Waszego charakteru i zaangażowania.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PORTFOLIO!
Moje portfolio to ta część fotografii, po którą najczęściej sięgam i która daje mi najwięcej satysfakcji i jestem z nich najbardziej dumny. Znajdziesz tu reportaże ślubne, romantyczne sesje plenerowe, ciepłe i pełne uczuć sesje narzeczeńskie. Taki “crème de la crème”. Zobaczcie zatem moje ulubione fotografie oraz styl w jaki je obrabiam.

Oferta Artur Olech Fotografia

Cennik 2023

3500zł/ wesele

REPORTAŻ ŚLUBNY

Sfotografuję dla Was czas od przygotowań przez ceremonię, wesele do zakończenia oczepin.
Bonusowy mini plener w tym samym dniu.
Otrzymacie ode mnie od 500 do 700 zdjęć poddanych autorskiej obróbce.
Wydruki wybranych zdjęć ślubnych w ilości 50 sztuk w formacie 21×15 umieszczonych w stylowym opakowaniu.
Zdjęcia ślubne zapisane na pendrive.
Dostęp do prywatnej galerii online.
Oferta dostosowana do charakteru i miejsca uroczystości.
Dojadę do Was wszędzie! Zajmuję się fotografią ślubną w Nowym Sączu, południowej Polsce, ale odległość nie ma większego znaczenia.

Opinie Artur Olech Fotografia (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Artur Olech Fotografia

Nazwa firmy: Artur Olech Fotografia
Imię i nazwisko: Artur Olech Artur Olech
Adres: Nowy Sącz, woj. małopolskie
510-524...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1196
Zadzwoń
510-524...
Napisz

Popularne miasta w okolicy