Zobacz zdjęcia (5)
Magiczny dzień zamknięty w kadrach, Toruń - zdjęcie 1
Magiczny dzień zamknięty w kadrach, Toruń - zdjęcie 2 Magiczny dzień zamknięty w kadrach, Toruń - zdjęcie 3 Magiczny dzień zamknięty w kadrach, Toruń - zdjęcie 4 Magiczny dzień zamknięty w kadrach, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Magiczny dzień zamknięty w kadrach id:18451

Toruń, kujawsko-pomorskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Tak wiele można zrobić, by najwspanialszy dzień Waszego życia stał się magiczną opowieścią zamkniętą w kadrach.
Potrzeba doświadczenia w odczytywaniu ludzkich emocji, wprawnego oka, sztuki przewidywania następujących po sobie zdarzeń i umiejętność pozostawania wyłącznie niewidzialnym obserwatorem.

Skrywane ukradkiem wzruszenia, łzy szczęścia płynące po policzkach i spojrzenia mówiące więcej niż niejedno słowo - uchwycenie tych momentów to esencja ślubnych historii, które opowiadamy z wielką przyjemnością i zaangażowaniem.

Możemy być z Wami podczas przygotowań, towarzyszyć w chwili, w której wypowiadacie najważniejsze dla siebie „Tak”, łapać najweselsze momenty zabawy weselnej, a gdy emocje już nieco opadną o zachodzie słońca w urokliwym plenerze stworzyć niezapomniane fotografie.

Wasz najpiękniejszy dzień możemy zamknąć w wyjątkowym albumie, stworzyć pamiątkowy film z powstałych fotografii lub umieścić na płótnie – byście wciąż mogli wracać do tych radosnych chwil.

W swojej pracy stawiam na profesjonalizm. Wszystkie istotne kwestie omawiane są podczas spotkania, a ustalenia każdorazowo spisywane są w formie umowy.

Działamy głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, choć nie wykluczamy podróży i w dalsze rejony naszego kraju.

Kontakt

NIP: 9562309322
Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1307

Popularne miasta w okolicy