Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (5)
Zobacz zdjęcia (5)
Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.), Radom - zdjęcie 1
Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.), Radom - zdjęcie 1 Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.), Radom - zdjęcie 2 Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.), Radom - zdjęcie 3 Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.), Radom - zdjęcie 4
1 / 5

Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.) id:34183

Radom, mazowieckie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
663-598...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Od ponad 10 lat oferujemy oprawę muzyczną ślubów w klimacie gitarowym!

Śpiewamy i gramy w duecie, dla chętnych dorzucimy skrzypce, a także oferujemy pełną oprawę z organistą! Jeżeli zachodzi potrzeba zabieramy ze sobą profesjonalne nagłośnienie, aby jak najlepiej uświetnić ten szczególny dzień w Waszym życiu! Całość opieramy na doświadczeniu! Zapraszamy do współpracy!

Nie damy rady zaprezentować oferty samą treścią - portfolio na naszym kanale YouTube!
Dla zainteresowanych mamy dodatkowe nagrania!

Naszą oprawę opieramy o bogate doświadczenie (za nami wypchane po brzegi sezony 2017/18/19), zaangażowanie, interesujący styl oraz profesjonalne instrumenty i nagłośnienie - możemy we własnym zakresie nagłośnić cały kościół, jeżeli instalacja elektroakustyczna w kościele nie pozwala na nasz odbiór w "high quality" ;)

Zapraszamy na Facebook - tu również możecie się kontaktować! (link w zakładce kontakt)
Znajdziecie tu aktualności ze ślubnych wyjazdów, zobaczycie jak często gramy, poznacie nasze Młode Pary - to taka nasza kronika (takie czasy ;))

Najczęstsze pytania jakie otrzymujemy to:
1. Czy dojedziemy...? - Zakładka "Zasięg działalności" w ogłoszeniu odpowie na to pytanie (poza sobotami w sezonie jesteśmy w stanie wyjechać nieco dalej)
2. Czy gramy...? - Nasz repertuar to ponad 100 tytułów z gatunku muzyki chrześcijańskiej, a jeżeli nigdy nie graliśmy tego co chcielibyście usłyszeć, na pewno możemy się przygotować (chyba że zadzwonicie na 24h przed ślubem - takie przypadki też były ;))
3. Czy potrzebny jest organista? - Teoretycznie nie. Nasza oprawa dotyczy wszystkiego co śpiewa się w trakcie liturgii eucharystycznej. Gramy wszystkie pieśni oraz wszystkie części stałe, a krótkie odpowiedzi jesteśmy w stanie odśpiewać a capella. W większości parafii jak wiemy za organistę będziecie musieli zapłacić niezależnie od jego obecności. Dla nas obecność organisty jest na tyle dobra, że często wskaże nam drogę, udostępni chór, niekiedy mikrofony i zawsze coś podpowie. Ostatecznie jednak jest to kwestia ustaleń już w samej parafii.

UWAGA!
O tym, że planujecie zamówić oprawę muzyczną należy poinformować parafię.

Oferta dotyczy powiatów: ostrowieckiego, opatowskiego, starachowickiego, skarżyskiego, radomskiego, zwoleńskiego, kozienickiego, lipskiego, puławskiego, opolskiego, kraśnickiego i lubelskiego. Możliwa jest także oprawa w Warszawie. Poza sobotami jesteśmy w stanie dojechać dalej.
Oprawa tylko ze skrzypcami dotyczy także północnego woj. świętokrzyskiego oraz Małopolski.

Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.) - film 1 Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.) - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wychodzimy z ofertą do wszystkich zainteresowanych na podstawie portfolio - nie reklamujemy się opisami czy zdjęciami, bo te zwyczajnie nie pokażą Państwu jak wygląda oprawa ;) Nagrania - w większości - bezpośrednio ze ślubów pokazują na jakiego typu oprawę Państwo trafili. Pozostałe kwestie z otwartością i zaangażowaniem opiszemy :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta obejmuje pełną oprawę podczas mszy świętej lub innych uroczystości katolickich i świeckich w oparciu o doświadczenie. Posiadamy pełne nagłośnienie, które w wielu przypadkach jest wyróżnikiem na tle osób, które posiadają instrument bez dodatkowego sprzętu, nierzadko potrzebnego podczas mszy. Dzięki temu odbiór muzyki jest dobrze słyszalny i przyjemny w odbiorze.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Być może dlatego, że podoba im się oprawa w naszym wykonaniu ;) Zainteresowani nie muszą pytać nas o to jak gramy, nie muszą prosić o podesłanie nagrań - dla każdego zainteresowanego dostępne jest nasze demo :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Krótko: doświadczenie, przygotowanie, zaangażowanie i osprzęt :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uczestnictwo w ślubach pozwala nam realizować swoje muzyczne pasje i nieustannie się angażować - nie "przykrywać" tego innymi złodziejami czasu ;)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Dla każdego z nas, muzyka w znaczeniu praktycznym czy kreatywnym zajmuje ważne miejsce wśród indywidualnych zainteresowań. Dzięki temu, oprawa, którą oferujemy jest dla nas czystą przyjemnością, co przekłada się na zaangażowanie i dalsze rozwijanie.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Każdy indywidualnie w swoim czasie doświadczenie muzyczne zdobywał lub zdobywa: ogniska i szkoły muzyczne, a nawet studia... "Papiery" jednak nie pokażą Wam jak wygląda oprawa, a czasem można znaleźć przypadki, że nie przekładają się na to, co chcieliby Państwo usłyszeć na ślubie... Zajrzyjcie do portfolio, zajrzyjcie do opinii, zobaczcie nagrania, posłuchajcie! :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Początki sięgają 2009 roku. Sporego rozpędu nabraliśmy w 2016, a licząc od 2017 roku to któryś ze zbliżających się ślubów w 2020 roku będzie setnym! :)

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Poza standardowymi ślubami odbywającymi się w kościele, mamy doświadczenie w mszach ślubnych plenerowych, ślubach cywilnych plenerowych oraz klasycznych cywilnych, odbywających się w Urzędzie Stanu Cywilnego lub innych miejscach, np. salach muzealnych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Od 1 do 4 osób. Może być to oprawa solowa z gitarą i śpiewem lub skrzypce, duety z wokalistkami czy skrzypcami do akompaniamentu gitarowego, trio, a jeśli zachodzi potrzeba zapewnimy także organistę.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Posiadamy instrumenty czołowych producentów, a także wysokiej klasy nagłośnienie, które dostosowujemy do warunków.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Wszelkie szczegóły najczęściej omawiamy przez telefon lub Internet, ponieważ nierzadko oddzielają nas kilometry przez które nie ma konieczności tracenia czasu na przejazd. Chęci spotkania jednak nikomu nie odmówimy, a najczęściej spotykamy się z zainteresowanymi z własnego regionu, gdzie odległość nie stanowi przeszkody.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Telefonicznie, mailowo lub przez social media - ustalamy to co najważniejsze i po prostu działamy! Przy organizacji wesela jest znaczenie więcej kategorii, które wymagają uwagi ze strony Pary Młodej. Z naszej strony chcemy, aby przyszli Państwo Młodzi mieli pewność i spokój ducha jeśli chodzi o muzykę podczas mszy :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Niemal we wszystkich przypadkach tak właśnie jest: Pary Młode wybierają listę utworów, a jeśli mają jakieś dodatkowe uwagi, staramy się do nich dostosować :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Informujemy o wszystkim co związane z mszą i kwestiami muzyki podczas liturgii. Jeżeli jest potrzeba, podpowiemy które tytuły w poszczególnych częściach mszy są najlepsze.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie ma z tym większego problemu. Nawet w ostatnich dniach przed weselem staralibyśmy się dostosować do wymagań Państwa Młodych - to w końcu najważniejszy dzień w ich życiu i warto, aby każdy szczegół był dobrze zaplanowany ;)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Taras z widokiem na jezioro, duża sala w muzeum, kościółek w skansenie...Trochę tego było :)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Zdecydowanie najwięcej gramy na tradycyjnych ślubach kościelnych, ale w pełni przygotowani jesteśmy do instrumentalnej oprawy ślubu cywilnego i innych uroczystości.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Wysoka kultura. Do oprawy podchodzimy z pełną powagą i staraniami o jak najlepsze efekty.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Staramy się ciągle powiększać nasz repertuar i powiększać doświadczenie :)

Ciekawostki na nasz temat.

Pierwszy ślub w klimacie muzyki oazowej z którą najwięcej mamy do czynienia i przy akompaniamencie gitary zagraliśmy w kościele pw. św. Mikołaja w Zemborzynie (pow. opatowski) - parafia jest rozdzielona granicą województw - świętokrzyskiego i mazowieckiego. Było to chyba w 2009 roku... Nigdzie tego nie możemy odkopać ;)

Opinie Oprawa ślubów Progress (15)

Artystyczna oprawa ślubów Progress (duet, gitara, skrzypce, nagłoś.) id:34183
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Radom
Data dodania: 02-05-2022

Mieliśmy tą przyjemność korzystać z usług grupy Progress na swoim ślubie 23.04.2022. Nie mogliśmy lepiej trafić! Byliśmy bardzo wzruszeni oprawa ślubu, goście także zachwyceni. Śmiało polecam korzystanie z ich usług! Bardzo dziękujemy za współpracę. Ania i Mateusz :)

K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lublin
Data dodania: 26-10-2021

Przepiękna oprawa ślubu, pełen profesjonalizm!!! Goście zachwyceni, a my jeszcze bardziej!!! Przepiękny głos Pani Dominiki w połączeniu z gitarą i skrzypcami to poezja muzyczna... Świetny kontakt z Panem Grzegorzem, wszystko dopięte na ostatni guzik... BARDZO DZIĘKUJEMY!!!! Paulina i Krzysztof.... 23.10.2021 Lublin

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2021
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 13-09-2021

Dziękujemy za przepiękna oprawę muzyczną na naszym ślubie. Byliśmy mega wzruszeni, a wszyscy goście zachwyceni. Polecamy z całego serca ❤️

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Lublin
Data dodania: 07-09-2021

Przepiękna oprawa muzyczna, polecam z całego serca.

H
Henryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Radom
Data dodania: 25-07-2021

Zdecydowanie polecam,pełen profesjonalizm.Goście zachwyceni oprawą ślubu.Współpraca z wami była przyjemnością.

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-04-2021
Pionki
Data dodania: 20-04-2021

Zdecydowanie polecam! Bardzo dziękujemy za piękną oprawę ślubu, pomoc w dobrze repertuaru i profesjonalne podejście. Zespół zadbał o piękną atmosferę podczas uroczystości, wszyscy byli zachwyceni. Jeszcze raz dziękujemy!

G
Grażyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-09-2020
Skarżysko Kościelne
Data dodania: 23-09-2020

p.Grzesiu i p.Milenko dziekujemy za piękną oprawę naszej mszy ślubnej - zebraliśmy wiele słów uznania pod Waszym adresem.Pozdrawiamy i życzymy wiele sukcesów.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2020
Lublin
Data dodania: 10-07-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego,że na nasz ślub plenerowy wybraliśmy zespół Progress,piękna oprawa muzyczna naszej uroczystości zachwyciła zarówno nas- Parę Młodą jak i naszych gości.Pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt z klientem pomimo dużego zamieszania podczas uroczystości. Serdecznie polecamy :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Oprawa ślubów Progress

Nazwa firmy: Oprawa ślubów Progress
Imię: Grzegorz 
Adres: Radom, , 26-600, woj. mazowieckie
663-598...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6800
Zadzwoń
663-598...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie