Aster - kwartet smyczkowy id:37040

Warszawa, mazowieckie
(2)
Dodaj opini─Ö
888-098...
Powo┼éaj si─Ö na stron─Ö Wesele z klas─ů
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

  • alt├│wka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ┼Ťpiew damski

Kwartet jest dla nas nie tylko przestrzeni─ů w kt├│rej z pasj─ů realizujemy si─Ö zawodowo w muzyce, ale r├│wnie┼╝- a mo┼╝e przede wszystkim- narz─Ödziem, kt├│re pozwala stworzy─ç poprzez muzyk─Ö emocjonaln─ů wi─Ö┼║ pomi─Ödzy nami a odbiorcami, czy pomi─Ödzy uczestnikami wyj─ůtkowych wydarze┼ä w ┼╝yciu, do kt├│rych udzia┼éu mamy zaszczyt by─ç przez Pa┼ästwa zapraszane.

Nasz─ů intencj─ů jest nie tylko zaproponowanie Pa┼ästwu wysokiej pr├│by oprawy muzycznej, ale r├│wnie┼╝ realizowanie zindywidualizowanego programu dopasowanego do Pa┼ästwa oczekiwa┼ä i gust├│w.

Realizujemy opraw─Ö muzyczn─ů ┼Ťlub├│w r├│wnie┼╝ w sk┼éadzie --> skrzypce solo, duet smyczkowy, trio smyczkowe

Opinie (2)

Dodaj opini─Ö
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 2 opinii
4,90
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marta
5.00
 / 5
Data ┼Ťlubu: 27-07-2019
Warszawa
Data dodania: 11-08-2019
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
muzyka/repertuar
prezencja

Pi─Ökna oprawa muzyczna, kt├│ra doda┼éa nastroju naszemu ┼Ťlubowi w plenerze. Bardzo profesjonalny zesp├│┼é i pi─Ökne wykonania utwor├│w. Jeste┼Ťmy szczeg├│lnie wdzi─Öczni za przygotowanie ma┼éo znanych, a wa┼╝nych dla nas utwor├│w muzycznych. Bardzo serdecznie polecamy!

Aster - kwartet smyczkowy
12-08-2019

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :)

O
Olga
4.80
 / 5
Data ┼Ťlubu: 10-08-2019
Sierpc
Data dodania: 14-08-2019
jako┼Ť─ç obs┼éugi
zgodno┼Ť─ç z ustaleniami
komunikatywno┼Ť─ç
muzyka/repertuar
prezencja

Wspania┼éa oprawa muzyczna mszy oraz przyj─Öcia weselnego, nie mog┼éo to wypa┼Ť─ç lepiej. Go┼Ťcie zachwyceni, elegancko i klas─ů. ┼üatwy kontakt oraz uprzejmo┼Ť─ç p. Karoliny sprawi┼éy, ┼╝e mogli┼Ťmy by─ç spokojni w tym wa┼╝nym dla nas dniu. Z ca┼éego serca b─Ödziemy poleca─ç!

Aster - kwartet smyczkowy
14-08-2019

Dzi─Ökujemy :)

Kontakt

Nazwa firmy:Aster - kwartet smyczkowy
Imi─Ö i nazwisko:Karolina Hulb├│j
Adres:Warszawa
woj. mazowieckie
888-098...
i zapytaj o wolny termin.
Odwied┼║ nas:
dodano: 16-07-2018, liczba odwiedzin: 442
Telefon
888-098...
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomo┼Ť─ç
Zobacz wszystkie kategorie