Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

AT GÓRSCY - Fotografia ślubna id:16428

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkie
Data dodania: 22-09-2015
Liczba odwiedzin: 520

Oferta

Jesteśmy ludźmi którym od zawsze towarzyszył aparat..

Ktoś kiedyś powiedział, że fotografia to rysowanie za pomocą światła. Miał rację, fotografia to coś więcej niż pstryknięcie profesjonalnym aparatem, to sztuka uwiecznienia chwili, myśli , spojrzenia.. Czy chwila kiedy dorastamy do decyzji o wzięciu ślubu, nie powinna zostać zapamiętana idealnie? To tylko przykład, ale przecież takich chwil jest mnóstwo..ciąża, nowo narodzone dziecko, matura. Dlatego My proponujemy państwu idealne zdjęcia i sesje... charakteryzujemy się tym że fotografia to nasze całe życie, wręcz uwielbiamy uwieczniać ważne chwile w życiu człowieka, ludzie i zachowania są dla nas inspiracjami.

Światło dla nas to przyjaciel, to dzięki niemu potrafimy wykonać profesjonalne zdjęcie, które zaskoczy Państwa oczekiwania.
Traktujemy klienta nie jak zwykłego, kolejnego klienta ale jak następne natchnienie, dlatego współpraca z Nami odbywa się w niezwykle miłej atmosferze. Klienci czują się jakbyśmy siedzieli w ich głowach, każdą myśl lub oczekiwanie wyprzedzamy..

Dla nas potencjalny klient jest jak wyzwanie, przychodzi do nas z konkretem jaki chce uzyskać a my musimy opowiedzieć jego historię- efekt zawsze jest fenomenalny. Przyjdź do nas i przekonaj się że jesteśmy kimś więcej niż fotografami, pozwól Nam wejść w Twoją historię, pozwól ją opisać za pomocą zdjęć.

Sfotografujemy najważniejszy dzień pary młodej, stworzymy foto-album na najwyższym poziomie, pokażemy to czego Ty nigdy bez nas nie zobaczysz. Oferujemy piękne plenery, dlatego zdjęcia są świeże i oryginalne. Naszym celem jest tak wykonać zdjęcie, aby za parę lat znowu je oglądając pojawił się uśmiech oraz powróciły wspomnienia i uczucia.

Konkurencja jest spora, fotografów przybywa... odwiedź nas i przekonaj się sam czym różnimy się od innych. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję z wyboru naszej firmy.

Zapraszamy także na nasz jedyny w swoim rodzaju blog, który pokaże państwu jak wygląda nasza praca od wewnątrz i jakie są jej efekty.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • studio

Ilość fotografów:

 • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

AT GÓRSCY - Fotografia ślubna
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:90-301

Godziny pracy

Pn:08:00 - 16:00
Wt:08:00 - 16:00
Śr:08:00 - 16:00
Cz:08:00 - 16:00
Pt:08:00 - 16:00
Sb:08:00 - 16:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.