Zobacz zdjęcia (5)
Audi A7, BMW X5 - 500zł całość, Limanowa - zdjęcie 1
Audi A7, BMW X5 - 500zł całość, Limanowa - zdjęcie 2 Audi A7, BMW X5 - 500zł całość, Limanowa - zdjęcie 3 Audi A7, BMW X5 - 500zł całość, Limanowa - zdjęcie 4 Audi A7, BMW X5 - 500zł całość, Limanowa - zdjęcie 5
1 / 5

Audi A7, BMW X5 - 500zł całość id:10855

Limanowa, małopolskie

O nas

Samochód:

  • Marka: Audi
  • Kolor: biały
  • cabrio

Ślub jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Towarzyszy temu masa radości, ale także i stresu. Dzięki Naszej niezawodnej załodze i oferowanym samochodom uświetnimy ten dzień i sprawimy, że nie tylko zdjęcia, ale także wspomnienia pozostaną z Wami na długie lata!

Do dyspozycji mamy dwie perełki:

Szaro - złote Audi A7 S-line
Białe BMW X5 M-pakiet


Cena standardowa, obejmuje oprawę całego ślubu (gratis transport do 50 km)

Szaro - złote Audi A7 - 500 zł
Białe BMW X5 - 500 zł

Nie jesteś zbyt ufny?
Możesz obejrzeć samochody w dogodnym dla Ciebie terminie na terenie Limanowej. Decyzja podjęta w ten sposób upewni Cię o jej słuszności.

Jesteś zbyt daleko lub nie masz możliwości przyjazdu?
Napisz do Nas. Na Twoją prośbę wykonamy dodatkowe zdjęcia i wyślemy na podanego e-maila. W końcu nie mamy nic do ukrycia :-)

Chcesz więcej informacji?
ZADZWOŃ. Nasza załoga chętnie udzieli dodatkowych informacji oraz poda dokładną wycenę usługi.

Zachęcamy do kontaktu. Wierzymy, że cenisz sobie elegancję, profesjonalną obsługę oraz świetną atmosferę, która przecież w tym dniu jest najważniejsza :-)


Zachęcamy do kontaktu. Wierzymy, że cenisz sobie elegancję, profesjonalną obsługę oraz świetną atmosferę, która przecież w tym dniu jest najważniejsza :-)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach: