Zobacz zdjęcia (5)
AUDI TT DO ŚLUBU !!! Poprowadź Sam !, Krynica-Zdrój - zdjęcie 1
AUDI TT DO ŚLUBU !!! Poprowadź Sam !, Krynica-Zdrój - zdjęcie 2 AUDI TT DO ŚLUBU !!! Poprowadź Sam !, Krynica-Zdrój - zdjęcie 3 AUDI TT DO ŚLUBU !!! Poprowadź Sam !, Krynica-Zdrój - zdjęcie 4 AUDI TT DO ŚLUBU !!! Poprowadź Sam !, Krynica-Zdrój - zdjęcie 5
1 / 5

AUDI TT DO ŚLUBU !!! Poprowadź Sam ! id:35676

Krynica-Zdrój, małopolskie

O nas

Samochód:

  • Marka: Audi
  • Kolor: czerwony
  • sam prowadzisz

Dzień Ślubu - bez wątpienia jedna z najważniejszych chwil w życiu. Wszystko musi być „dopięte na ostatni guzik” . Śnieżnobiała suknia, profesjonalnie ułożona fryzura, perfekcyjnie wykonany makijaż - chcesz wyglądać olśniewająco? Zaskoczyć swoich Gości ? Nie czekaj, zrób to już w momencie zjawienia się pod Kościołem . Z Naszym sportowym, czerwonym Audi TT gwarantujemy, że wszystkie spojrzenia będą zwrócone w Państwa kierunku, już od momentu pojawienia się auta „na horyzoncie” .

Oferujemy wypożyczenie auta Audi TT na uroczystości ślubne .
Prowadzenie naszego 200 konnego samochodu, z skórzanymi, podgrzewanymi i wentylowanym fotelami oraz klimatyzacja sprawi niesamowitą radość jaka płynie z możliwości prowadzenia tak sportowego auta, nie zapominając o komforcie, bezpieczeństwie i wygodzie Pary Młodej .

W cenie pakietu nasze Audi TT zostanie przystrojone w sposób widoczny na zdjęciach. Na Państwa życzenie istnieje możliwość zmiany dekoracji. Ponadto w cenie wliczone są okolicznościowe, ślubne tablice.

Cena pakietu obejmuje :
Odbiór Pana Młodego
Przyjazd po Panią Młodą
Przejazd Państwa Młodych do Kościoła/USC
Przejazd na salę weselną
Sesja fotograficzna (opcjonalnie)
Dekorację samochodu
Ślubne Tablice Rejestracyjne

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego też koszt wynajęcia ustalany jest personalnie.
W przeciwieństwie do innych firm, rozumiemy jak ważny jest dla Państwa ten dzień i zapewniamy, iż „nie stoimy z zegarkiem w ręku” . Rozumiemy potrzeby klienta w tak wyjątkowej chwili i cieszymy się, że nasze TT również może brać udział w tak ważnej uroczystości.

Istnieje możliwość wcześniejszego zobaczenia samochodu na żywo ( po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu )

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wiadomości w celu dokładnego ustalenia ceny i szczegółów.