Aurelion Transport
O nas
Typ pojazdu
- bus
- autokar
- liczba miejsc: 100
O nas
Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą Firmą w zakresie usług przewozu osób.
Do Państwa dyspozycji oddajemy:
samochody osobowe (4 miejsca siedzące)
vany (6-8 miejsc siedzących)
busy (15-24 miejsca siedzące)
autokary (30-71 miejsc siedzących + do nawet 30 miejsc stojących)
Wszystkie pojazdy posiadają klimatyzację oraz pasy bezpieczeństwa.
Proponujemy NAJATRAKCYJNIEJSZE warunki na rynku! - możemy zaproponować pełny przekrój floty, od pojazdów ekonomicznych (bardzo niskie ceny wynajmów), po bardzo luksusowe pojazdy (rozsądne ceny wynajmów).
Zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego! - NA PEWNO zaproponujemy satysfakcjonujące warunki współpracy!
W naszym Zespole znajdują się jedynie doświadczeni kierowcy.
Zapraszamy do współpracy.
Opinie - Aurelion Transport (9)
Pary młode cenią punktualność i sprawną komunikację z przewoźnikiem, co ułatwia organizację wesela i sprawia, że goście docierają na miejsce bez przeszkód. Wiele opinii podkreśla zgodność z ustaleniami, profesjonalną obsługę i bezproblemowy transport, nawet w trudniejszych warunkach, jak wąskie uliczki. Doceniana jest także prezencja kierowców i ogólne pozytywne wrażenie. Pojawiła się jednak bardzo negatywna opinia wskazująca na niepojawienie się kierowcy na czas, co wywołało duży stres i konieczność szukania alternatywnego transportu. Ta opinia wspominała również o trudnościach w kontakcie i nieprofesjonalnym zachowaniu w dalszych ustaleniach.
Bardzo polecamy! Transport punktualny, sprawny i bezproblemowy. Mimo wąskich uliczek goście zostali dowiezieni prosto pod drzwi restauracji. Pełen profesjonalizm i świetna obsługa!
Serdecznie polecam szybki kontakt miła obsługa i najważniejsze na czas .
wszystko jak trzeba, polecam
wszystko zgodnie z ustaleniami, solidna firma. dziekujemy
Polecam!
wszystko zgodnie z planem! polecam
Wszystko w porządku, polecam.
Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa
Polecamy
Nowe ogłoszenia
Blog ślubny
Wszystko w porządku. Goście zadowoleni