Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger id:12027

Oferta
Dodaj do plannera

***Auto do Ślubu US to samochody dla wymagających***

Oferujemy Państwu wynajem wyjątkowych amerykańskich "muscle cars" w topowych wersjach SRT8 na: śluby/wesela, sesje zdjęciowe, prezent na urodziny lub rocznicę, oraz inne okoliczności.

Legendarny, bulgoczący silnik V8 i klasyczna kanciasta sylwetka. Takie są nasze limuzyny, którymi możecie pojechać do ślubu. Dwie legendy amerykańskiego motorsportu - bardzo rzadko spotykane Chrysler 300C SRT8 oraz Dodge Charger SRT8 (moc każdej z maszyn to blisko 500KM), ponadprzeciętne osiągi i niepowtarzalny dźwięk silnika sprawią, że Wasza pierwsza wspólna podróż na długo zapisze się w pamięci.

Obydwa auta na żywo robią niesamowite wrażenie, to którym z nich pojedziecie zależy od Was! Samochody są obsługiwane przez eleganckich i kulturalnych kierowców, którzy dostosują się w pełni do Państwa potrzeb. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od odległości i czasu trwania imprezy.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Chrysler
  • Kolor: czarny

Cennik

Orientacyjna cena: 600 PLN / 5 godz.

Cena wynajmu samochodu z każdym klientem jest ustalana indywidualnie w zależności od odległości do pokonania. Ceny zaczynają się już od 600zł za obsługę imprezy.
Samochód również może być wynajmowany na imprezy okolicznościowe lub na sesje zdjęciowe po dodatkowym uzgodnieniu kwoty wynajmu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger
Województwo:opolskie
Miejscowość:Gogolin
Kod:47-320
Data dodania: 12-03-2014
Liczba odwiedzin: 2492

Polecamy

Nowe ogłoszenia