Zobacz zdjęcia (5)
Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger, Gogolin - zdjęcie 1
Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger, Gogolin - zdjęcie 2 Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger, Gogolin - zdjęcie 3 Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger, Gogolin - zdjęcie 4 Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger, Gogolin - zdjęcie 5
1 / 5

Auta do Ślubu Chrysler 300C SRT8 i Dodge Charger id:12027

Gogolin, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Chrysler
  • Kolor: czarny

***Auto do Ślubu US to samochody dla wymagających***

Oferujemy Państwu wynajem wyjątkowych amerykańskich "muscle cars" w topowych wersjach SRT8 na: śluby/wesela, sesje zdjęciowe, prezent na urodziny lub rocznicę, oraz inne okoliczności.

Legendarny, bulgoczący silnik V8 i klasyczna kanciasta sylwetka. Takie są nasze limuzyny, którymi możecie pojechać do ślubu. Dwie legendy amerykańskiego motorsportu - bardzo rzadko spotykane Chrysler 300C SRT8 oraz Dodge Charger SRT8 (moc każdej z maszyn to blisko 500KM), ponadprzeciętne osiągi i niepowtarzalny dźwięk silnika sprawią, że Wasza pierwsza wspólna podróż na długo zapisze się w pamięci.

Obydwa auta na żywo robią niesamowite wrażenie, to którym z nich pojedziecie zależy od Was! Samochody są obsługiwane przez eleganckich i kulturalnych kierowców, którzy dostosują się w pełni do Państwa potrzeb. Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od odległości i czasu trwania imprezy.

liczba odwiedzin: 5840

Popularne miasta w okolicy