Auto do ślubu

Stalowa Wola, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Samochód:

  • Marka: Opel
  • Kolor: biały

O nas

Szanowni Państwo, wiemy jak istotną kwestię w dniu ślubu odgrywa przejazd Państwa Młodych do kościoła oraz na salę weselną. Niezwykle ważne jest, aby odbywał się on w komfortowych warunkach, a także, aby pojazd jakim Państwo będziecie się poruszać prezentował się atrakcyjnie i z klasą. Wychodząc na przeciw Państwa wymaganiom oferujemy piękny samochód Opel Mokka X Turbo, rocznik 2017, w kolorze śnieżnej bieli. Usługi świadczymy na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Cena za łącznie 100 km przejazdu wraz z profesjonalnym kierowcą wynosi 500 zł i obejmuje:
- dekorację auta w wybranej przez Państwa kolorystyce, w skład której wchodzi: jedna duża kompozycja kwiatowa, przystrojenie klamek oraz tablice rejestracyjne - jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i wymagania, współpracujemy z firmą dekoratorską, która w stu procentach sprosta Państwa oczekiwaniom :) ,
- przyjazd po Pana Młodego,
- przejazd do domu Panny Młodej,
- przejazd do kościoła,
- przejazd na salę weselną.

Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia auta wraz z kierowcą do rozwożenia gości weselnych w trakcie trwania wesela oraz po jego zakończeniu. Jeśli zdecydujecie się Państwo na własną dekorację cena wówczas wyniesie 400 zł. W przypadku przejazdu powyżej 100 km cena ustalana jest indywidualnie :)
Gwarancją wykonania usługi dla obu stron jest spisywana wcześniej umowa.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !!! :)

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Izabela 
Adres: Stalowa Wola, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1583

Wyjątkowe sale weselne w mieście Stalowa Wola

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy