Zobacz zdjęcia (5)
Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi, Żary - zdjęcie 1
Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi, Żary - zdjęcie 2 Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi, Żary - zdjęcie 3 Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi, Żary - zdjęcie 4 Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi, Żary - zdjęcie 5
1 / 5

Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi id:50044

Żary, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Dodge
  • Kolor: srebrny

Dodge Charger Daytona w wersji limitowanej 3000 sztuk, które wyszły na całym świecie, to wyjątkowy samochód – inny niż pozostałe. Potężny silnik V8 o pięknym brzmieniu, prawdziwie amerykańskim stylu zawiezie Cię, dokądkolwiek zechcesz. Jest piękny, masywny, agresywny i przestronny, w sam raz na uroczystości z pompą. To pojazd, którego nie da się nie zauważyć. Podczas gdy innym autem po prostu dojedziesz na miejsce, Dodge wzbudzi zachwyt wśród wszystkich gości.
Dodatkowo istnieje możliwość przystrojenia karoserii oraz wnętrza według własnych upodobań i pomysłu, w zależności od wydarzenia. Charger to idealny samochód do ślubu, na sesje plenerowe, studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, a także na pozostałe imprezy, gdzie liczy się styl, klasa i elegancja.
Cena usługi zależy od indywidualnego umówienia się z parą Młodą.
Możliwość obejrzenia auta przed ślubem.

CENA (700 ZŁ) obejmuje:
-Przyjazd po Pana młodego
-Przyjazd po Panią młodą
-Drogę do kościoła/Urzędu Stanu Cywilnego
-Drogę na wesele
-Sesję zdjęciową w dzień Ślubu
-Udekorowanie auta na życzenie Młodych

Opinie (1)

Auto do ślubu Dodge charger Daytona 5.7 hemi id:50044
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Żary
Data dodania: 23-08-2021

Polecamy w 100%. Lepszego auta oraz kierowcy nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Punktualność, komunikatywność, cena, doznania z jazdy oraz auta niezapomniane. Zwykły kierowca odbębnił by swoje skasowal i tyle. Kreatywny kierowca, gdyż sam wyszedł z inicjatywa przewiezienia nas dodatkowo po mieście aby uatrakcyjnić nasz wyjątkowy dzień. A widok ludzi machających i trąbiących niezapomniane. JAK NAJBARDZIEJ POLECAMY, POZDRAWIAMY I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY 😁

Beata
23-08-2021

Bardzo dziękujemy że w tym wyjątkowym dla Was dniu mogliśmy być cząstka tego wspaniałego wydarzenia. To dla nas zaszczyt że mogliśmy zawieść do ślubu tych dwoje wspaniałych ludzi.

liczba odwiedzin: 1136

Popularne miasta w okolicy