Auto do ślubu, Mercedes Cabrio Wynajem

499 zł
Ełk, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: srebrny
  • cabrio

O nas

Witam Państwa Serdecznie.

Oferuję możliwość niepowtarzalnej jazdy tym pięknym autkiem.

Gwarantuję, iż podczas podróży przeżyjecie Państwo ocean pozytywnych emocji, coś co sprawi, iż uśmiech pojawiający się na twarzy wraz z każdym przejechanym kilometrem zagości u Państwa na stałe.

Wrażenia z jazdy są nie do opisania, człowiek czuje się niezwykle radosny, podekscytowany, odprężony, takie spektrum euforii sprawia jazda tym kabrioletem.

-Ten model cabrio jest wyjątkowy ponieważ posiada elektrycznie składany dach, dzięki czemu w ciągu 20s po naciśnięciu przycisku mamy śliczne 2-osobowe auto sportowe, w każdej sytuacji wygląda przepięknie.

-Osłona od wiatru(windshot) gwarantuje, iż Państwa fryzury pozostaną nienaruszone, a jednocześnie odczujecie Państwo przyjemność jazdy kabrioletem.

-Mercedes ma śliczną, wykonaną ze skóry tapicerkę w eleganckich kolorach Designo. Klimatyzacja zapewni dodatkowy komfort.

-Podróż umili Państwu rewelacyjne nagłośnienie, gratis na życzenie zostanie przygotowana dla Państwa płyta ze wskazaną, ulubioną muzyką.

-Auto posiada pojemny bagażnik, w którym zmieszczą się zarówno alkohole na bramy, jak i torby ze słodyczami

Autko swoim niepowtarzalnym wyglądem gwarantuje cudowną pamiątką na całe życie w postaci wspaniałych zdjęć i filmu z wesela. Jest to jedna z niewielu okazji, gdzie można spróbować tej przyjemności, jaką daje jazda cabrio.

Gorąco Polecam i Zapraszam

liczba odwiedzin: 2218

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ełk

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy