Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Auto do ślubu, Mercedes Cabrio Wynajem id:12581

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Ełk, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 12-06-2014
Liczba odwiedzin: 1063

Oferta

Witam Państwa Serdecznie.

Oferuję możliwość niepowtarzalnej jazdy tym pięknym autkiem.

Gwarantuję, iż podczas podróży przeżyjecie Państwo ocean pozytywnych emocji, coś co sprawi, iż uśmiech pojawiający się na twarzy wraz z każdym przejechanym kilometrem zagości u Państwa na stałe.

Wrażenia z jazdy są nie do opisania, człowiek czuje się niezwykle radosny, podekscytowany, odprężony, takie spektrum euforii sprawia jazda tym kabrioletem.

-Ten model cabrio jest wyjątkowy ponieważ posiada elektrycznie składany dach, dzięki czemu w ciągu 20s po naciśnięciu przycisku mamy śliczne 2-osobowe auto sportowe, w każdej sytuacji wygląda przepięknie.

-Osłona od wiatru(windshot) gwarantuje, iż Państwa fryzury pozostaną nienaruszone, a jednocześnie odczujecie Państwo przyjemność jazdy kabrioletem.

-Mercedes ma śliczną, wykonaną ze skóry tapicerkę w eleganckich kolorach Designo. Klimatyzacja zapewni dodatkowy komfort.

-Podróż umili Państwu rewelacyjne nagłośnienie, gratis na życzenie zostanie przygotowana dla Państwa płyta ze wskazaną, ulubioną muzyką.

-Auto posiada pojemny bagażnik, w którym zmieszczą się zarówno alkohole na bramy, jak i torby ze słodyczami

Autko swoim niepowtarzalnym wyglądem gwarantuje cudowną pamiątką na całe życie w postaci wspaniałych zdjęć i filmu z wesela. Jest to jedna z niewielu okazji, gdzie można spróbować tej przyjemności, jaką daje jazda cabrio.

Gorąco Polecam i Zapraszam

Rodzaj:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: srebrny
  • cabrio

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Auto do ślubu, Mercedes Cabrio Wynajem
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Ełk

Nowe ogłoszenia