Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Auto do ślubu -TESLA S i X- Luksusowa limuzyna i najszybszy SUV id:32448

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 27-11-2017
Liczba odwiedzin: 333

Oferta

Najbardziej wyjątkowy dzień w Waszym życiu wymaga odpowiedniej oprawy.

Stres i emocje związane z tym dniem z pewnością uatrakcyjni przejazd pojazdem innym niż wszystkie. Tesla to nie jest zwykły samochód. To wizja przyszłości, która właśnie nadeszła. Elegancja połączona ze sportowym stylem, drapieżność, pazur, komfort i bezpieczeństwo – to tylko kilka synonimów Tesli. Samochód wyjątkowo pięknie prezentuje się na zdjęciach ślubnych, a dzięki szeroko otwieranym drzwiom (w modelu X do góry) wejście do pojazdu Panny Młodej nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zaskoczcie swoich gości widokiem tego wyjątkowego samochodu, który porusza się praktycznie bezszelestnie. Designerski styl w kombinacji z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi to niezapomniane przeżycie, którego możecie doświadczyć w tym niezwykłym dniu.

Tesla S - sportowa limuzyna

Pierwszy luksusowy sedan ze stajni Tesla został wypuszczony na rynek w 2012 roku bazując na modelu Lotusa Eclipse.

Model S został zaprojektowany od podstaw, aby być najbezpieczniejszym i najbardziej ekscytującym sedanem na drodze. Dzięki niezrównanej wydajności dostarczanej przez unikalny, całkowicie elektryczny układ napędowy Tesli, Model S przyspiesza od 0 do 60 km/h w niecałe 3 sekundy wgniatając w fotel wszystkich pasażerów. Niesamowite przyspieszenie czuć już od momentu wciśnięcia pedału gazu. Model S wyposażony jest w funkcje autopilota zaprojektowaną, aby jazda autostradą była nie tylko bezpieczniejsza, ale także bezstresowa.

Tesla X - najbezpieczniejszy SUV świata

Skrzydlaty ekoanioł, model X to SUV bez kompromisów. Crossover wyposażony w napęd na 4 koła posiada wystarczająco miejsca aby komfortowo pomieścić 7 osób wraz z bagażami. Jest również nieziemsko szybki, przyśpieszając od 0 do 100 km/h w zaledwie 4 sekundy. Tylne drzwi pojazdu (Falcon Wings) otwierają się do góry jak w Mercedesie Gullwing, czy nie przymierzając Batmobilu sprawiając wrażenie rozpostartych skrzydeł. Tesla X jest najbardziej aerodynamicznym SUV-em znajdującym się aktualnie w produkcji.

Model X ma największą wśród konkurencji panoramiczną szybę przednią, zapewniającą niezrównane widoki oraz wrażenia. Zoptymalizowane przyciemnianie szyby stwarza nieograniczoną widoczność dla kierowcy i wszystkich pasażerów. Wrażenia gwarantowane.


Poznaj auto przyszłości!

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KIEROWCY

Tesla jest wymarzonym samochodem kierowcy. Wewnątrz kabiny liczy się każdy detal. Starannie wyciszone wnętrze wraz z cichą elektryczną jednostką napędową zapewniają akustykę porównywalną do studia nagraniowego. 17 calowy ekran dotykowy skierowany w stronę kierowcy automatycznie dostosowuje tryb między dziennym a nocnym dla lepszej widoczności. Ułatwia dostęp do bogatej zawartości i zapewnia bezproblemowe połączenie z telefonem, nawigacją oraz serwisami strumieniowymi.

ULEPSZONY AUTOPILOT
Ulepszony Autopilot zapewnia wyższy komfort podróży dzięki częściowej autonomii. Auto utrzymuje swoją pozycję w środku pasa, dostosowuje prędkość do warunków drogowych oraz zmienia pasy bez udziału kierowcy. Autopilot umożliwia bezstresowe parkowanie, samoistnie parkując auto bez względu na obecność kierowcy w środku. System składa się z 8 kamer, 12 czujników ultradźwiękowych, przedniego radaru oraz wydajnego komputera.

INTELIGENTNE ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE
Tesla automatycznie dostosowuje wysokości pojazdu dla lepszej przyczepności, wydajności oraz komfortu jazdy. Z poziomu ekranu dotykowego można również wybrać jedno z 4 ustawień wysokości. Za pomocą lokalizacji GPS zapamiętuje i automatycznie dostosowuje zawieszenie do warunków na drodze.

AUTOSTER+
Wraz z nowymi kamerami Tesla Vision, czujnikami oraz potężną mocą obliczeniową, możesz mieć pewność że Tesla bez problemu poruszać się będzie po wąskich i skrętnych drogach.

INTELIGENTNY SUMMON
Z funkcją Inteligentny Summon, Tesla ma możliwość samoistnego poruszania się w bardziej kompleksowym otoczeniu oraz miejscach parkingowych, manewrując w razie potrzeby między obiektami w celu znalezienia Ciebie.
Dzięki sterowaniu ze smartfona auto może podjechać bez kierowcy (czyli po ceremonii Młoda Para wsiada na tylną kanapę i jedzie bez kierowcy - goście będą w szoku)

SYSTEM AUDIO PREMIUM
Otocz się wyrafinowanym dźwiękiem. Pakiet audio premium składa się z ulepszonego wzmacniacza, subwoofera oraz 12 głośników średnio i wysokotonowych precyzyjnie umiejscowionych dla najlepszej możliwej reprodukcji dźwięku.

Rzetelność oraz punktualność w wykonywaniu przez nas usług gwarantują udaną zabawę, satysfakcję oraz niezapomniane wspomnienia.


* Na życzenie klienta istnieje możliwość dodatkowa wydłużenia czasu oraz odległości dojazdu od Wroclawia. Wycena indywidualna.
** Samochód przed każdym wyjazdem jest precyzyjnie sprzątany oraz specjalnie przygotowywany pod zamówienie klienta.
*** Wystawiamy faktury VAT.
**** Możliwość dopasowania się do oczekiwań Młodej Pary

Rodzaj:

 • Marka: Tesla
 • Kolor: biały

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Auto do ślubu -TESLA S i X- Luksusowa limuzyna i najszybszy SUV
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:54-140

Godziny pracy

Pn:08:00 - 21:00
Wt:08:00 - 21:00
Śr:08:00 - 21:00
Cz:08:00 - 21:00
Pt:08:00 - 21:00
Sb:08:00 - 21:00
Nd:08:00 - 21:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.