Zobacz zdjęcia (4)
Auto na wesele BMW 750 skóra full, Katowice - zdjęcie 1
Auto na wesele BMW 750 skóra full, Katowice - zdjęcie 2 Auto na wesele BMW 750 skóra full, Katowice - zdjęcie 3 Auto na wesele BMW 750 skóra full, Katowice - zdjęcie 4
1 / 4

Auto na wesele BMW 750 skóra full id:14559

Katowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny

Oferujemy Państwu podróż do ślubu luksusowym samochodem marki BMW 750Li . Przejazd luksusowym samochodem wraz z elegancko ubranym kierowcą, który służy pomocą w każdej chwili podczas wykonywania dla Państwa usługi !!! Koszt usługi wynajęcia limuzyny na uroczystości weselne kształtuje się już od 500 zł i ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Usługa obejmuje: wystrój samochodu, przyjazd pod wskazany przez Państwa adres po Pana Młodego, przyjazd po Pannę Młodą, przejazd do miejsca uroczystości ślubnych i weselnych,wyjazd do fotografa i ewentualny udział w sesji zdjęciowej ( w dniu ślubu ) Obsługuję cały teren województwa śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i inne.
-wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie

-każdy punkt podróży jest konsultowany z klientem

-gwarancja szybkiego i bezpiecznego dotarcia do wybranego miejsca w kraju i za granicą

-najwyższa jakość usług (bmw 750 Li - najmocniejszy silnik v8 oraz przedłużona wersja nadwozia, samochód specjalnie zaprojektowany do luksusowego przewozu osób )

-najlepiej wyposażone wnętrze samochodu (elektrycznie regulowane i podgrzewane fotele przednie i tylne , indywidualna klimatyzacja dla każdego miejsca , elektryczne rolety na tylnych oknach oraz tylnej szybie , podłokietnik wielofunkcyjny(możliwość sterowania całą elektryką z tylnej kanapy)

-w dodatkowym wyposażeniu jest barek z różnymi rodzajami alkoholi i nie tylko , laptop z dostępem do sieci.

liczba odwiedzin: 1312

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy