Fiat 125p - auto do ślubu - Auto weselne PRO id:16310

Oferta
Dodaj do plannera

Wynajmę zabytkowego Fiata 125p, jako auto do ślubu. Samochód ten jest w znakomitym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym. Auto jest klasykiem z 83', z błyszcząco pomarańczowym lakierem (seria samochodów z pomarańczowym lakierem była produkowana bardzo krótko). Samochód posiada standardowy dla tego modelu silnik 1.5 litra w benzynie. Poddany gruntownej renowacji w ostatnich latach, świetnie się sprawuje i znakomicie wygląda!!!
W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług zapewniamy doświadczonego kierowcę, który zawiezie Państwa młodych i będzie im służył pomocą w czasie podróży. Gwarantujemy również znakomite przygotowanie auta - dokładne sprzątnięcie i umycie.
Istnieje u nas również możliwość zamówienia ozdób auta za dopłatą ok 150 zł. Jeśli jednak chcą Państwo samodzielnie wybrać miejsce zdobienia naszego samochodu to istnieje oczywiście taka możliwość - zapewnimy dostarczenie auta w umówione miejsce.

Zapewniamy profesjonalizm, punktualność oraz perfekcyjne przygotowanie auta do ślubu.
Gwarantujemy niezapomnianą podróż autem, zarówno dla Państwa młodych, jak i dla wszystkich gości!!! (Podróż takim autem jest na prawdę wyjątkowa)!!!
Cena wynajmu: 500 zł (cena za usługę obejmuje kierowcę, przyjazd po Państwa młodych, przejazd od Państwa młodych na ślub oraz ze ślubu na wesele, jakiekolwiek dodatkowe przejazdy itp. ustalane będą indywidualnie)
O dokładną ofertę i wszystkie inne szczegóły można zapytać telefonicznie lub mailowo.
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Fiat
  • Kolor: pomarańczowy
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / wesele

Cena obejmuje przygotowanie samochodu(sprzątnięcie, umycie i wypolerowanie), przyjazd po Państwa młodych oraz przejazd na ślub oraz przejazd na wesele.
-Dodatkowe przejazdy i usługi (inne niż w ofercie) są ustalane osobiście lub telefonicznie.
-Zdobienie samochodu za dodatkową opłatą ok 100-150 zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

668-786...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Fiat 125p - auto do ślubu - Auto weselne PRO
Imię:Kuba
Nazwisko:Proczka
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 16-09-2015
Liczba odwiedzin: 270

Polecamy

Nowe ogłoszenia