Zobacz zdjęcia (5)
Autorska pracownia sukien scenicznych i ślubnych, Prusice - zdjęcie 1
Autorska pracownia sukien scenicznych i ślubnych, Prusice - zdjęcie 2 Autorska pracownia sukien scenicznych i ślubnych, Prusice - zdjęcie 3 Autorska pracownia sukien scenicznych i ślubnych, Prusice - zdjęcie 4 Autorska pracownia sukien scenicznych i ślubnych, Prusice - zdjęcie 5
1 / 5

Autorska pracownia sukien scenicznych i ślubnych id:2591

Prusice, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Anna Utko "Projekt" - pracownia sukien scenicznych, ślubnych oraz wieczorowych, a także strojów teatralnych.

Pracownia "Projekt" powstała w 2005 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie studentek oraz absolwentek Wrocławskiej Akademii Muzycznej na suknie koncertowe. W krótkim czasie oferta została rozszerzona o suknie ślubne i wieczorowe. Anna Utko "Projekt" proponuje stroje od projektanta szyte na indywidualne zamowienie m.in. gorsety, krynoliny, stroje oraz stylizacje historyczne.

Suknie są projektowane indywidualnie z uwzględnieniem gustu oraz sylwetki osoby zamawiającej, dlatego też każda z nich jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Wszystkie kreacje są wykańczane ręcznie a dodatki starannie dobierane i wykonywane z materiałów pasujących do całości.

Projektantka pracuje na co dzień z solistkami operowymi oraz śpiewaczkami. Absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej. Po studiach zajęła się swoją pasją jaką jest projektowanie oraz szycie stylowych sukien, głównie gorsetów i krynolin.

Istnieje możliwość wykonania przymiarek u klienta.

liczba odwiedzin: 4857

Popularne miasta w okolicy