Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

"B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz id:16027

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 03-09-2015
Liczba odwiedzin: 361

Oferta

Fotografia ślubna to główna domena naszej działalności.

Na ślubie, jesteśmy do Państwa dyspozycji już od czasu przygotowań ślubnych, a w innym dniu na zdjęciach w plenerze. Każdorazowo, fotograf na ślub jest umawiany wg indywidualnych potrzeb Państwa Młodych. Pracujemy dla Państwa, dlatego nasza praca będzie zogniskowana na Waszych przeżyciach i mamy nadzieję uwieczni wszystkie piękne chwile Tego Dnia, tak aby efektem były zdjęcia ślubne klimatyczne, niebanalne i w pełni oryginalne. Pełne Waszego i naszego zapału i radości z pracy.

Zdjęcia ślubne wykonujemy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, zarówno jeśli chodzi o samą fotografię jak i obsługę fotograficzną ślubów.

Profesjonalne podejście do klienta i jego zadowolenie z wykonanych zdjęć ślubnych to sens naszej pracy. Jeśli będą Państwo mieli życzenie zaproponujemy odpowiednią oprawę zdjęć ślubnych – w fotoksiążkę , w skórzany, ręcznie wykonany album ślubny lub inne.

Stwórz z naszą pomocą niezapomnianą pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu. Zaufaj profesjonalnej, ale też pełnej humoru i szalonych pomysłów ekipie fotografów. Zadbaj o to, aby fotografia ślubna była piękną pamiątką, i to jeszcze na wiele lat po wydarzeniu.

Aneta i Mariusz Bilscy

Specjalizacja:

  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

"B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-812

Godziny pracy

Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia