Zobacz zdjęcia (5)
"B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz, Kraków - zdjęcie 1
"B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz, Kraków - zdjęcie 2 "B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz, Kraków - zdjęcie 3 "B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz, Kraków - zdjęcie 4 "B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

"B" Foto Arte -Fotografia jakiej szukasz id:16027

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia ślubna to główna domena naszej działalności.

Na ślubie, jesteśmy do Państwa dyspozycji już od czasu przygotowań ślubnych, a w innym dniu na zdjęciach w plenerze. Każdorazowo, fotograf na ślub jest umawiany wg indywidualnych potrzeb Państwa Młodych. Pracujemy dla Państwa, dlatego nasza praca będzie zogniskowana na Waszych przeżyciach i mamy nadzieję uwieczni wszystkie piękne chwile Tego Dnia, tak aby efektem były zdjęcia ślubne klimatyczne, niebanalne i w pełni oryginalne. Pełne Waszego i naszego zapału i radości z pracy.

Zdjęcia ślubne wykonujemy bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, zarówno jeśli chodzi o samą fotografię jak i obsługę fotograficzną ślubów.

Profesjonalne podejście do klienta i jego zadowolenie z wykonanych zdjęć ślubnych to sens naszej pracy. Jeśli będą Państwo mieli życzenie zaproponujemy odpowiednią oprawę zdjęć ślubnych – w fotoksiążkę , w skórzany, ręcznie wykonany album ślubny lub inne.

Stwórz z naszą pomocą niezapomnianą pamiątkę z najważniejszego dnia w życiu. Zaufaj profesjonalnej, ale też pełnej humoru i szalonych pomysłów ekipie fotografów. Zadbaj o to, aby fotografia ślubna była piękną pamiątką, i to jeszcze na wiele lat po wydarzeniu.

Aneta i Mariusz Bilscy

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 30-812, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1720

Popularne miasta w okolicy