Bajeczne Przyjęcie Weselne. DJ TOMASZ JANDA id:12809

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Bajeczne Przyjęcie Weselne. DJ TOMASZ JANDA

Ostatnio widziany dzisiaj
509-238...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (103)
Gliwice, śląskie
Data dodania: 22-07-2014
Liczba odwiedzin: 29462

Oferta Dj na wesele Gliwice

Oferujemy Państwu pełną obsługę i organizację przyjęcia weselnego o wysokim standardzie.Również w języku angielskim. Dobrą zabawę, zaplecze techniczne a także współpracę z zawodowymi DJ'ami o przeszłości radiowej.
Dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu imprez przy wsparciu najnowszych technologii i co najważniejsze indywidualne podejście
do Klienta sprawiają,że każda impreza jest niepowtarzalna.
Szeroki wachlarz możliwości pozwala dostosować się technologicznie, sprzętowo i cenowo do Państwa oczekiwań.
W zależności od Państwa gustu,przyjęcia weselne prowadzone są w stylu bankietowym,miejskim lub tradycyjnym.
Działamy na terenie całej Polski.

Organizujemy i koordynujemy imprezy typu:
- imprezy firmowe
- przyjęcia weselne
- eventy
- koncerty
- imprezy karaoke
- bankiety
- studniówki
- bale karnawałowe
- imprezy jubileuszowe

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie o Bajeczne Przyjęcie Weselne. DJ TOMASZ JANDA Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Bajeczne Przyjęcie Weselne. DJ TOMASZ JANDA id:12809
Ilość głosów: 103
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Roksana
Roksana
(5)
Dodano: 19-07-2018
Data imprezy: 24-06-2018
Miejscowość: Szczyrk
Prezencja, elegancja, wysoki poziom - te slowa określają Pana Tomasza. Nasze wesele było prowadzone zgodnie z ustaleniami. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Przeprowadzenie zabawy weselnej przeszlo nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy polecać TYLKO Pana Tomasza. Satysfakcja gwarantowana !
Aleksandra
Aleksandra
(5)
Dodano: 18-07-2018
Data imprezy: 01-06-2018
Miejscowość: Katowice
Portal Wesele z klasą pomógł nam w doborze dj na wesele. Nie mamy znajomych, którzy obracają się w tym półświatku ,zaś dje, których spotkaliśmy na weselach naszych przyjaciół, nie spełniali naszych oczekiwań. Współpraca z Tomaszem Janda to czysta przyjemność. Już od pierwszego maila było można rozpoznać pełen profesjonalizm. Przed weselem mieliśmy dwa spotkania organizacyjne na których ustaliliśmy przebieg imprezy. Pan Tomasz przedstawił nam kilka wariantów imprezy i doradził  w którą stronę warto iść a czego lepiej unikać. Od razu rozpoznał nasze mocne strony (przemowy) i te troszkę słabsze (taniec) Wykorzystaliśmy  jego rady i wszystko przebiegło bezstresowo .W dniu samego wesela oddaliśmy się pod skrzydła Pana Tomka. Nasz dj czuwał nad wszystkim. Współpracował z zaangażowanymi Świadkami oraz obsługą hotelu co dawało poczucie ogromnego komfortu. Bardzo miło jest słuchać pozytywnych komentarzy zachwyconych, rozbawionych i trochę zdyszanych gości. Panie Tomku – bardzo dziękujemy.
Anna i Marcin
Anna i Marcin
(5)
Dodano: 14-07-2018
Data imprezy: 06-07-2018
Miejscowość: Rybnik
Z całego serca polecamy usługi Pana Tomasza Janda jako dja na wesele. Nie znamy nikogo innego, kto w jednym bloku muzycznym potrafi zacząć od Franka Sinatra i poprzez kilka następnych utworów płynnie przejść do Sławomira...Dokładnie tak, jak żeśmy sobie to wymarzyli, trochę disco-polo, trochę rock n rolla i twistów, trochę nowych hitów. Chcieliśmy mieć bardzo różnorodną muzykę bo i Gości mieliśmy różnych. Tak też została ta impreza przeprowadzona. Jeszcze jedna rzecz, która nam przypadła do gustu to odpowiednie podejście do poszczególnych momentów imprezy weselnej. Bardzo podniosłe i ważne słowa przy podziękowaniach dla Rodziców i ogromny luz przy całej reszcie imprezy. Takie momenty trzeba doskonale ważyć a Pan Tomasz potrafi to doskonale. Podsumowując : Jest klasa.
Beata i Jerzy
Beata i Jerzy
(5)
Dodano: 12-07-2018
Data imprezy: 28-06-2018
Miejscowość: Sosnowiec
Wiele młodych par na pewno zdaje sobie sprawę,że dobra impreza zależy w głównej mierze od prowadzącego, a jego wybór wymaga sporo pracy. My też to wiedzieliśmy. Jakież miłe było nasze zdziwienie, gdy pierwszy z długiej listy DJ okazał się człowiekiem, który słucha i rozumie, czego oczekujemy. Od pierwszego spotkania, poprzez ustalenie must have listy przebojów, znalezienie najlepszej wersji podkładu muzycznego do pierwszego tańca, aż po główną zabawę Pan Tomasz zachował pełen profesjonalizm.
Jego wysoka kultura osobista, spokój, uśmiech oraz obserwacja zachowań i wymagań naszych gości spowodowała, że wesele było fantastyczne.

Panie Tomaszu, brawo! Bardzo, bardzo dziękujemy :)
Ania i Darek
Ania i Darek
(5)
Dodano: 01-07-2018
Data imprezy: 16-06-2018
Miejscowość: Węgierska Górka
Polecamy wszystkim Pana Tomasza. Swoją pracę jako Dj wykonuje perfekcyjnie, jest bardzo miły i kulturalny dla wszystkich gości. Umie ocenić sytuację na parkiecie i dobrać muzykę dla wszystkich gości, więc parkiet nigdy nie zostawał pusty zaznaczając że nasze wesele trwało 2 dni. Nasi goście byli bardzo zadowoleni i chwalili Pana Tomka że dawno na żadnym weselu się tak nie wybawili. Z czystym sumieniem polecamy i chcemy zaznaczyć, że jako przyszła Młoda Para nie macie się o co martwić i nigdy nie zostaniecie bez pomocy Pana Tomka ponieważ wszystko ustala z nowożeńcami więc jeśli chcecie mieć bajeczne przyjęcie weselne tak jak pisze w ofercie to wybór jest oczywisty! Polecamy gorąco i pozdrawiamy Tomku.
Agnieszka
Agnieszka
(5)
Dodano: 13-06-2018
Data imprezy: 18-05-2018
Miejscowość: Wrocław
Pan Tomek był jedynym DJem, z którym spotkaliśmy się osobiście na etapie planowania imprezy i wiedzieliśmy od razu, że nie ma sensu dalej szukać. Jest człowiekiem kulturalnym, szanującym koncepcje klienta, a jednocześnie podsuwającym ciekawe rozwiązania i porady w nienarzucający się sposób. Mieliśmy bardzo precyzyjnie określone życzenia odnośnie muzyki oraz zabaw i wszystkie zostały w 100% zrealizowane. Kontakt z Panem Tomkiem był bardzo sprawny, przyjemny i przede wszystkim w każdym mailu i rozmowie zostawiał poczucie komfortu, że wszystko będzie tak, jak zaplanowaliśmy (rzecz nie do przecenienia dla zestresowanej Panny Młodej :). Nasza impreza udała się wyśmienicie - pomimo małej liczby gości (38 osób) parkiet był pełen do ostatniej piosenki o 4 rano. Było wesoło, energicznie, a jednocześnie elegancko i z klasą. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że nawet osoby bardzo sceptycznie podchodzące do koncepcji Wesela bez disco polo do dziś wspominają świetną zabawę i chwalą dobór muzyki. Z całego serca polecamy Pana Tomka wszystkim Parom Młodym!
Monika i Jakun
Monika i Jakun
(5)
Dodano: 08-06-2018
Data imprezy: 28-04-2018
Miejscowość: Kraków
Kontakt do Pana Tomka znaleźliśmy właśnie na tym portalu i dziwiliśmy się wówczas, że komentarzy dla niego jest aż tak dużo. Teraz już wiemy dlaczego. Po tym jak wspaniale poprowadził nasze wesele nie wyobrażam sobie nie zostawić tutaj podziękowań. Pan Tomek jest prawdziwym profesjonalistą, świetnym DJ-em i speakerem (wodzirejem), a do tego bardzo kulturalnym i przemiłym człowiekiem. Całe wesele poprowadził dokładnie tak, jakbyśmy sobie to wymarzyli. Zarówno przed weselem jak i w trakcie przyjęcia świetnie się rozumieliśmy i wszystko było idealnie zorganizowane. Pan Tomek czuwał nad wszystkim co daje ogromny komfort takiego dnia. Starał się i dawał z siebie 100% do samego rana. Słyszeliśmy i widzieliśmy, że goście świetnie się bawili - parkiet nigdy nie był pusty, a dodatkową laurką niech będzie fakt, że znajomi prosili nas o numer telefonu by poprosić Pana Tomka o poprowadzenie ich wesela. Podsumowując – naprawdę bardzo mocno polecamy!
Sabina i Michał
Sabina i Michał
(5)
Dodano: 04-06-2018
Data imprezy: 02-06-2018
Miejscowość: Nieznanice
Z czystym sumieniem polecamy Pana Tomasza, który fantastycznie zorganizował nasza oprawę muzyczną wesela. W 100% można polegać na Jego doświadczeniu. Nawet nasze poślizgi organizacyjne nie były mu straszne i zostały sprawnie ogarniete i niezauważone przez gości . Jak sie okazuje i bez Disco Polo można zrobic super wesele ;).
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.