Zobacz zdjęcia (5)
Balonido - dekoracje balonowe, balony z helem, girlandy, Lublin - zdjęcie 1
Balonido - dekoracje balonowe, balony z helem, girlandy, Lublin - zdjęcie 2 Balonido - dekoracje balonowe, balony z helem, girlandy, Lublin - zdjęcie 3 Balonido - dekoracje balonowe, balony z helem, girlandy, Lublin - zdjęcie 4 Balonido - dekoracje balonowe, balony z helem, girlandy, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

Balonido - dekoracje balonowe, balony z helem, girlandy id:49953

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

Chcesz sprawić, aby sala weselna wyglądała oryginalnie i nietuzinkowo? Robiliśmy już wiele rzeczy: umieszczaliśmy balony giganty w basenie, drukowaliśmy numery stołów na balonach, tworzyliśmy niepowtarzalne girlandy balonowe, ale z niecierpliwością czekamy na właśnie Twoje zamówienie!

Do każdego klienta podchodzimy z zaangażowaniem. Dla każdego tworzymy coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Niezależnie od tego czy zgłosisz się do nas z gotowym pomysłem czy dopiero szukasz inspiracji, znajdziemy coś co Cię zadowoli! Nasza praca jest dla nas przyjemnością i pasją, tworzenie każdej, nawet najdrobniejszej dekoracji sprawia nam ogromną satysfakcję. Przekonaj się i przejrzyj nasze realizacje na Facebooku czy Instagramie .

Realizujemy dekoracje na przyjęcia weselne, wieczory panieńskie, przyjęcia urodzinowe, baby shower, komunie, chrzty i studniówki. W ofercie posiadamy wielkie pudło, z którego wypuszczane są balony.
Najczęściej wybieraną ozdobą są ścianki balonowe, które idealnie sprawdzają się nie tylko jako dekoracja, ale również tło do pamiątkowych zdjęć. Nasze realizacje rozpoczynamy od wspólnego ustalenia zakresu usług, w dniu imprezy montujemy dekorację, a kończymy na demontażu i uprzątnięciu miejsca imprezy.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, nie mamy sztywnego cennika, do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, napisz do nas, a z pewnością nie zawiedziemy Twoich oczekiwań!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7122879103
Adres: Lublin, , 20-810, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 1269

Popularne miasta w okolicy