Zobacz zdjęcia (4)
Bańki Mydlana na Ślub Wesele / Wytwornica Baniek / Achy Ochy, Zakopane - zdjęcie 1
Bańki Mydlana na Ślub Wesele / Wytwornica Baniek / Achy Ochy, Zakopane - zdjęcie 2 Bańki Mydlana na Ślub Wesele / Wytwornica Baniek / Achy Ochy, Zakopane - zdjęcie 3 Bańki Mydlana na Ślub Wesele / Wytwornica Baniek / Achy Ochy, Zakopane - zdjęcie 4
1 / 4

Bańki Mydlana na Ślub Wesele / Wytwornica Baniek / Achy Ochy id:30220

Zakopane, małopolskie

O nas

Rodzaj:

  • konfetti

Achy Ochy prezentują: BAŃKI MYDLANE

Bańki mydlane stają się coraz popularniejsze na ślubach i weselach. I bardzo dobrze! Nie dość, że rewelacyjnie wyglądają na zdjęciach, to jeszcze są świetną atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jest kilka takich sytuacji w trakcie dnia ślubu, kiedy bańki mydlane idealnie pasują:

1. Wyjście Pary Młodej z kościoła – bańki w tym przypadku mogą zastąpić sypanie ryżem czy wystrzały konfetti. Bańki mydlane tworzą niepowtarzalny klimat, są bardzo urokliwe i pięknie wyglądają na zdjęciach! Dodatkowo kościelny nie denerwuje się na myśl o sprzątaniu po konfetti ;)

2. Wejście Pary Młodej na salę weselną – Para Młoda wchodzi na salę i zanim wszyscy dostaną powitalnego szampana, otacza ich piękna chmurka baniek.

3. Pierwszy taniec – czas wręcz idealny na zastosowanie wytwornicy baniek. Bańki stworzą magiczny klimat, będą świetną scenerią dla zdjęć i odciągną uwagę gości od ewentualnych potknięć zestresowanej Pary Młodej.

4. Zdjęcia w plenerze – wytwornica baniek pomoże stworzyć niesamowite zdjęcia z sesji poślubnej.

Oferujemy:
Wynajem na dobę -200 zł
Wynajem z obsługą- 300 zł
Dojazd na terenie Krakowa, Nowego Targu i Zakopanego oraz w promieniu 30 km gratis.

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1330

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie