Zobacz zdjęcia (41)
Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 1
Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 1 Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 2 Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 3 Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 4 Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 5 Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 6 Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 7
Baranowski Pictures - Your memories in my camera, Łódź - zdjęcie 8
1 / 41

Baranowski Pictures - Your memories in my camera id:37415

Łódź, łódzkie
(3)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
723-903...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć:)
Mieszkam w Łodzi, ale to, gdzie wykonamy sesję zdjęciową, zależy od Ciebie.
To naturalne, że chcemy, aby ważne momenty naszego życia pozostały z nami na dłużej. Jestem fotografem wrażliwym na emocje i posiadającym umiejętność łapania najpiękniejszych chwil, jakie towarzyszą Wam podczas ważnych uroczystości, takich jak: ślub, chrzciny, komunia, czy jubileusze rodzinne. Ważne jest to, że ja zajmę się kolekcjonowaniem wspomnień, w momencie, kiedy Ty będziesz mógł w całości skupić się na przeżywaniu ważnych momentów z rodziną.
Sesje zdjęciowe, niezależnie od ich charakteru, są dla mnie nowym, inspirującym wydarzeniem. Z powodzeniem od kilku lat łączę pracę i pasję, co potwierdza wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym: PORTRET 2016, organizowanym przez todobrykurs. Moje prace wyróżnia niepowtarzalny charakter, co z pewnością uda Wam się dostrzec przeglądając moje portfolio. Nowe realizacje, mimo powtarzalności tematów traktuję wyjątkowo i indywidualnie. Jeśli masz pomysł na sesję lub pytania zapraszam do kontaktu.
Finalnym produktem mojej pracy jest estetyczne pudełko ze zdjęciami i drewniany pen-drive, tak abyś mógł w każdej chwili wrócić do wspomnień.

Promocje

17.09.2022 (sobota)
promocja
24.09.2022 (sobota)
promocja

Opinie Baranowski Pictures (3)

Dodaj opinię
Baranowski Pictures - Your memories in my camera id:37415
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-11-2021
Płock
Data dodania: 30-12-2021

Bartek jest fotografem dosłownie idealnym. I szczerze mówiąc przerósł wszelkie nasze oczekiwania, które mieliśmy, gdy 2 lata wcześniej podpisywaliśmy z Nim umowę. Bartku, raz jeszcze dziękujemy Ci za najpiękniejsze zdjęcia, jakie tylko mogliśmy sobie wyobrazić.
Współpraca rewelacyjna, komunikatywność na bardzo wysokim poziomie, cudowny, młody człowiek. Praca zrealizowana z ogromną dbałością i bardzo, bardzo szybko. Nie mam słów, żeby opisać jak bardzo podobają mi się Jego prace.

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2021
Wartkowice
Data dodania: 01-09-2021

Reportaż foto z naszego Dnia wykonany przez Bartosza, to najpiękniejsze emocje zamknięte w kadrach! Ogromnie polecamy. Piękne zdjęcia w cudownym klimacie. Fotograf z masą rewelacyjnych pomysłów. Uwiecznił wszystkie piękne chwile w czasie przygotowań, ceremonii i zabawy, a także przelał na fotografie emocje naszych gości. Sesja w plenerze w elastycznym terminie i miejscu zrobiona w cudownym klimacie. Profesjonalizm i perfekcja. Dziękujemy za wszystko!

Oczywiście wybierając Bartosza, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że pojawią się dylematy... Tak dużo pięknych zdjęć, tak mało miejsca w albumach i ramkach na ścianach! Mistrz!

K
Karolina Kurzawa
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-07-2019
Poddębice
Data dodania: 10-07-2019

Gorąco polecam! 100% zaangażowania i profesjonalizmu. Wszyscy zwrócili uwagę jaką sympatyczną osobą jest Bartosz, który stworzył przyjazną atmosferę. Bardzo miło nam było z Nim współpracować! Polecam wszystkim Parom Młodym i nie tylko ;)

Kontakt Baranowski Pictures

Nazwa firmy: Baranowski Pictures
NIP: 5070081928
Imię i nazwisko: Bartosz Baranowski
Adres: Łódź, ul. Wojska Polskiego 72/9, 91809, woj. łódzkie
723-903...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2945
Zadzwoń
723-903...
Napisz

Popularne miasta w okolicy