Zdjęcia
od 1800 do 2300 zł / całość

Baranowski Pictures - Your memories in my camera id:37415

od 1800 do 2300 zł / całość
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
723-903...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Cześć:)
Mieszkam w Łodzi, ale to, gdzie wykonamy sesję zdjęciową, zależy od Ciebie.
To naturalne, że chcemy, aby ważne momenty naszego życia pozostały z nami na dłużej. Jestem fotografem wrażliwym na emocje i posiadającym umiejętność łapania najpiękniejszych chwil, jakie towarzyszą Wam podczas ważnych uroczystości, takich jak: ślub, chrzciny, komunia, czy jubileusze rodzinne. Ważne jest to, że ja zajmę się kolekcjonowaniem wspomnień, w momencie, kiedy Ty będziesz mógł w całości skupić się na przeżywaniu ważnych momentów z rodziną.
Sesje zdjęciowe, niezależnie od ich charakteru, są dla mnie nowym, inspirującym wydarzeniem. Z powodzeniem od kilku lat łączę pracę i pasję, co potwierdza wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym: PORTRET 2016, organizowanym przez todobrykurs. Moje prace wyróżnia niepowtarzalny charakter, co z pewnością uda Wam się dostrzec przeglądając moje portfolio. Nowe realizacje, mimo powtarzalności tematów traktuję wyjątkowo i indywidualnie. Jeśli masz pomysł na sesję lub pytania zapraszam do kontaktu.
Finalnym produktem mojej pracy jest estetyczne pudełko ze zdjęciami i drewniany pen-drive, tak abyś mógł w każdej chwili wrócić do wspomnień.

Kategoria:

Fotograf ślubny Łódź

Oferta

Reportaż ślubny
od 1800 do 2300 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Bartosz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Baranowski Pictures
Imię i nazwisko:Bartosz Baranowski
Adres:Łódźul. Wojska Polskiego 72/9
91809woj. łódzkie
723-903...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-08-2018, liczba odwiedzin: 658
Telefon
723-903...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie