Zobacz zdjęcia (5)
Barman Mobilny na Twoje Wesele! MEGA OFERTA!, Koszalin - zdjęcie 1
Barman Mobilny na Twoje Wesele! MEGA OFERTA!, Koszalin - zdjęcie 2 Barman Mobilny na Twoje Wesele! MEGA OFERTA!, Koszalin - zdjęcie 3 Barman Mobilny na Twoje Wesele! MEGA OFERTA!, Koszalin - zdjęcie 4 Barman Mobilny na Twoje Wesele! MEGA OFERTA!, Koszalin - zdjęcie 5
1 / 5

Barman Mobilny na Twoje Wesele! MEGA OFERTA! id:33871

Koszalin, zachodniopomorskie

O nas

Happy Bar to kolorowe drinki i koktajle na waszej uroczystości. Przygotowane są przez profesjonalnych barmanów z myślą o waszych gościach, tak aby każdy z nich wyszedł z niezapomnianymi wrażeniami smakowymi. Gustowne szkło, zimne drinki, wszystko to przygotowane z soczystymi owocami ma zapewnić dodatkową atrakcję na Waszej uroczystości.
ZA WASZE ZDROWIE!


Siedem lat doświadczenia w branży pozwala na przygotowanie baru w sposób idealny, bez naciągania na koszta i ze świetnym podejściem do klienta. 100% zadowolonych klientów pokazuje, że warto robić z nami interesy...

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie więc jeśli interesuje Cię cena zadzwoń a szybko ustalimy zakres usług, godziny i datę.

Dysponujemy całym sprzętem potrzebnym do obsługi imprezy, oraz dodatkowymi gadżetami jak tablica z drinkami, świecące opaski na rękę itd.

Zapewniamy Państwu:

- mobilny bar
- wyposażenie baru jak słomki, sprzęt barmański, podkładki itp
- profesjonalną obsługę barmańską
- indywidualne menu drinków (karta standard zawiera 10 drinków alkoholowych, 2 bezalkoholowe i 2 shoty, możliwe są dowolne modyfikacje)
- szklanki
- bezpłatny dojazd na terenie Koszalina i w pobliżu 50 km

liczba odwiedzin: 1942

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie