Padok Bar - strefa chillout

Koszalin, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię
602-559...
602-557...

O nas

Cześć !

Cieszymy się bardzo, że trafiliście na naszą stronę.

Chcemy pokazać Wam jedyny w swoim rodzaju bar - Padok Bar.
Jest to przyczepa do przewozu koni z 1976 roku przerobiona na mobilny bar. Atrakcja, która idealnie wpisuje się we wszystkie wesela w stylu rustykalnym i boho. Otwarta przestrzeń na świeżym powietrzu pozwoli zaaranżować nam prawdziwą strefę chillout. Leżaki, koktajle, dobra muzyka - wszystko razem tworzy klimat niespotykany nigdzie indziej.

Oferujemy usługi barmańskie wysokiej jakości, potwierdzone obsługą dziesiątek eventów - konferencje, targi, imprezy firmowe, wesela, urodziny itp.
Pracujemy jedynie na produktach klasy premium, żeby zapewnić niezapomniane doznania wszystkim uczestnikom imprez poprzez wyjatkowy smak i wygląd przygotowanych przez nas napojów i drinków. Nasi barmani są zawsze profesjonalnie przygotowani - zapewniają obsługę z uśmiechem, życzliwością i dużym poczuciem humoru.

Padok Bar - bar inny niż wszystkie. Zaskocz swoich gości niespodzianką w postaci mobilnego baru zaaranżowanego w przyczepie do przewozu koni. To luksusowa atrakcja, która pozwoli każdemu poczuć się wyjątkowo. W specjalnie przygotowanej strefie chillout złapiesz oddech przed zabawą do białego rana.

Zapraszamy do kontaktu :)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dodaj pierwszą opinię
Imię i nazwisko: Karol Wojciechowski
Adres: Koszalin, woj. zachodniopomorskie
602-559...
602-557...
liczba odwiedzin: 892
Zadzwoń
602-559...
602-557...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Koszalin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie