Zobacz zdjęcia (5)
Barman na Twoje Wesele! Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny!, Warszawa - zdjęcie 1
Barman na Twoje Wesele! Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny!, Warszawa - zdjęcie 2 Barman na Twoje Wesele! Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny!, Warszawa - zdjęcie 3 Barman na Twoje Wesele! Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny!, Warszawa - zdjęcie 4 Barman na Twoje Wesele! Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Barman na Twoje Wesele! Świetna obsługa! Atrakcyjne ceny! id:26949

Warszawa, mazowieckie

O nas

WItamy serdecznie!

Chętnie przyjedziemy przygotować wspaniałe koktajle na twoim weselu! Zapewniamy iż ich różnorodność i doskonały smak na pewno Cię zaskoczą!
Nasz zespół tworzą barmani z dużym doświadczeniem, profesjonaliści w każdym calu na co dzień zatrudnieni w topowych restauracjach Warszawy. Wyróżniamy się wysoką kulturą pracy, znajomością wielu koktajli, możliwościami ich aranżacji i obsługą gościa na najwyższym poziomie. Realizujemy z dużą pieczołowitością Państwa życzenia pozostawiając po sobie jedynie miłe wspomnienie.

Za każdym razem, tworzymy nieszablonowy zestaw drinków, który będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni. W zależności od wieku, płci, różnych upodobań, stworzymy w porozumieniu z Państwem najlepiej dobraną ofertę!

Nie generujemy żadnych dodatkowych ukrytych kosztów. Jeżeli chcieliby Państwo zmodyfikować, czy zaproponować własne rozwiązania, jesteśmy na nie jak najbardziej otwarci. Zależy nam na Państwa satysfakcji! Zajmiemy się kompletnym przygotowaniem, zakupem alkoholi, syropów, likierów, ziół, dekoracji, ale także chętnie wykorzystamy Państwa produkty, alkohole czy innego rodzaju gadżety.

Zapewniamy

- obsługę przez wykwalifikowany personel
- różnego rodzaju mobilne bary tak by mogli Państwo idealnie dobrać ich wygląd wedle upodobań i dostępnej przestrzeni
- sprzęt barmański, akcesoria
- szkło do drinków, w kilku rodzajach i niezbędnej ilości
- lód, zarówno w kostkach jak i kruszony, także w odpowiedniej ilości
- dekoracje drinków; kolorowe słomki, szpadki, serwetki etc.
- elementy dekoracji baru
- bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic


Używamy do wykonania swoich koktajli sprawdzonych produktów najwyższej jakości. Stawiamy na markowe alkohole i sprawdzone syropy tak by smak i wygląd naszych drinków nie budził żadnych zastrzeżeń. Naszym priorytetem są świeże owoce i warzywa, które starannie dobieramy do oferty. Staramy się każdorazowo uatrakcyjnić ofertę o nowe propozycje, realizujemy Państwa pomysły.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą wyceną!

liczba odwiedzin: 860

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie