Barman na wesele id:21686

Oferta
Dodaj do plannera

Poszukujecie Państwo niesamowitych wrażeń na przyjęcie weselne . W takim razie dobrze trafiliście Nie każdy na weselu pije przysłowiową „czystą” .Obecnie coraz popularniejszy staje się barman na weselu, który potrafi wyczarować przepysznego kolorowego drinka. Oferujemy Państwu efektowną obsługę barmańska Mistrzowie shakerów to doświadczeni ludzie pracujący od lat za barem. Dodatkowo możemy zapewnić sprzęt barmański, szkło oraz kostkarkę do drinków. Alkohole i napoje możemy my sami zakupić ale również sami Państwo pod naszym okiem. Menu drinków dobierane jest zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Stworzymy razem niezapomniane show a weselem będą wszyscy zachwyceni. Stale dokładamy nowe pomysły, aby Wasze imprezy stały się niezapomniane. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy.
Poza usługami barmańskimi mamy Państwu do zaoferowania profesjonalną fontannę czekolady z candy barem.
My nie odstawiamy fuszerki, wszystko u nas zawsze jest dopięte na ostatni guzik, przez co zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy zlecali nam obsługę swojego przyjęcia.
Pochodzimy z Kielc i w każde miejsce jesteśmy w stanie dojechać na terenie województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Wszystko po to abyście Państwo byli zadowoleni z naszych usług.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Przykładowa cena pakietu:
Do 100 osób - 2299zł
Do 130 osób - 2799
Do 150 osób - 3099
Do 180 osób - 3399
Do 210 osób - 3699
Powyżej 220 osób cena indywidualna.

Podana cena zawiera cytrusy, napoje i alkohol (poza wódką) oraz usługę barmańską.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Barman na wesele
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:26-067
Data dodania: 23-06-2016
Liczba odwiedzin: 403

Nowe ogłoszenia