Barman na wesele id:21686

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kielce, świętokrzyskie
Data dodania: 23-06-2016
Liczba odwiedzin: 673

Oferta

Poszukujecie Państwo niesamowitych wrażeń na przyjęcie weselne . W takim razie dobrze trafiliście Nie każdy na weselu pije przysłowiową „czystą” .Obecnie coraz popularniejszy staje się barman na weselu, który potrafi wyczarować przepysznego kolorowego drinka. Oferujemy Państwu efektowną obsługę barmańska Mistrzowie shakerów to doświadczeni ludzie pracujący od lat za barem. Dodatkowo możemy zapewnić sprzęt barmański, szkło oraz kostkarkę do drinków. Alkohole i napoje możemy my sami zakupić ale również sami Państwo pod naszym okiem. Menu drinków dobierane jest zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Stworzymy razem niezapomniane show a weselem będą wszyscy zachwyceni. Stale dokładamy nowe pomysły, aby Wasze imprezy stały się niezapomniane. Posiadamy sprzęt najwyższej klasy.
Poza usługami barmańskimi mamy Państwu do zaoferowania profesjonalną fontannę czekolady z candy barem.
My nie odstawiamy fuszerki, wszystko u nas zawsze jest dopięte na ostatni guzik, przez co zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy zlecali nam obsługę swojego przyjęcia.
Pochodzimy z Kielc i w każde miejsce jesteśmy w stanie dojechać na terenie województwa świętokrzyskiego i nie tylko. Wszystko po to abyście Państwo byli zadowoleni z naszych usług.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Barman na wesele
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:26-067

Nowe ogłoszenia