Hotel Restauracja LEŚNY DWÓR id:16796

Oferta
Dodaj do plannera

Restauracja Leśny Dwór to połączenie stylów i smaków, nasi goście mogą tu zasmakować dań kuchni staropolskiej, włoskiej, a także śródziemnomorskiej.
Specjalnością naszego Szefa Kuchni jest: żurek świętokrzyski w chlebie, polędwiczki wieprzowe na sosie borowikowym oraz szarlotka na ciepło z lodami.
Na wyśmienity obiad zapraszamy do sali zielonej lub łososiowej, przepysznym deserem delektować się mogą Państwo w przeszklonym patio, a bawić się do białego rana w stylowo urządzonej klimatyzowanej sali balowej.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy trzy sale restauracyjne:
łososiowa (do 50 osób)
zielona (do 50 osób)
balowa (do 180 osób, klimatyzowana)
patio (do 40 osób)
drink bar
Oryginalna i smaczna kuchnia, elegancko urządzone wnętrza jak i obsługa hotelu czyni to miejsce idealnym zarówno na romantyczną kolację jak również biznesowy lunch.
Bar Leśny
W okresie letnim zapraszamy Państwa do Naszego ogrodu, który jest w stanie pomieścić ok. 600 osób. Miejsce to jest doskonałe na zorganizowanie firmowego grilla, ogniska, biesiady staropolskiej oraz okolicznościowych imprez plenerowych. Nasz kucharz przygotuje dla Państwa "wóz obfitości", stół Staropolski oraz pieczenie barana lub prosiaka.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Hotel Restauracja LEŚNY DWÓR
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:25-043
Data dodania: 22-10-2015
Liczba odwiedzin: 224

Nowe ogłoszenia