Zobacz zdjęcia (15)
Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar, Toruń - zdjęcie 1
Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar, Toruń - zdjęcie 2 Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar, Toruń - zdjęcie 3 Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar, Toruń - zdjęcie 4 Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar, Toruń - zdjęcie 5
Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar, Toruń - zdjęcie 6
1 / 15

Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar id:25048

700 zł / występ
Toruń, kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
785-829...
793-142...

O nas

Dzień wesela jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Zapewne każda Para Młoda chce, aby przyjęcie było wyjątkowe i zapadło w pamięci gości na bardzo długi czas. Z największą dbałością pomożemy Państwu zorganizować jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu, zapewniając profesjonalne usługi barmańskie.

Na potrzeby przyjęcia weselnego zawsze zabieramy ze sobą mobilny bar, nie ma problemu gdy sala nie posiada własnego baru. Nasz bar jesteśmy w stanie rozłożyć wszędzie gdzie Państwo zaplanowali (sala taneczna, ogród). Zapewniamy kompleksowo sprzęt barmański, pełna różnorodność szkła do wszystkich rodzajów koktajli, lód kruszony oraz kostka, dodatki niezbędne do obsługi barmańskiej. Wysłuchamy wszystkich sugestii i jeśli jest taka potrzeba to stworzymy specjalnie dla Państwa autorska kartę drinków, którą Wasi goście będą smakować przez cała noc.

Prestiż Bar to osoby z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym na wielu konkursach barmańskich, szkoleniach branżowych oraz pracy z najlepszymi barmanami. Barmani pomogą stworzyć wymarzony koktajli na bazie ulubionego alkoholu, czy tez pod kolor sukienki. Postaramy się doradzić i sprawimy, że ta noc będzie długo wspominana.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadamy również w swojej ofercie fotobudkę oraz kilka limuzyn od starodawnego Nestora do najnowszej Audi A8L

Oferta Prestiż bar

Oferta nr 1

700zł/ występ

Przyjeżdża do Państwa barman z mobilnym barem (biały bar lub czarny) całym szkłem , sprzętem barmańskim, lodem.

Dodatkowo zapewniamy: soki, napoje, likiery, syropy, owoce, suchy lód oraz alkohole.

Napisz, zapytaj, sprawdzimy dostępność wolnego terminu i przygotujemy idealną ofertę.

Pozdrawiam

Opinie Prestiż bar (1)

Dodaj opinię
Barman na wesele !! Prestiż Bar - Drink Bar id:25048
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
K
Kamila Reńda
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Wybcz
Data dodania: 05-07-2019

Wszyscy goście bardzo chwalili Pana Pawła który gościł na naszym weselu, nie tylko za pyszne drinki ale i za super kontakt, był czarujący :) Kolejka do baru nie miała końca ;) Będziemy Was z całego serca wszystkim polecać! Jeszcze raz dziękujemy :)

Kontakt Prestiż bar

Nazwa firmy: Prestiż bar
Imię: Paweł 
Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
785-829...
793-142...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6246
Zadzwoń
785-829...
793-142...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie