Zobacz zdj─Öcia (5)
BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 1
BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 2 BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 3 BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 4 BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 5
1 / 5

BARMAN NA WESELE w pełni wyposażony bar mobilny id:13452

Gr├│jec, mazowieckie

O nas

W ostatnich latach barman na weselu to standard. Nasz─ů ofert─Ö zawsze dopasowujemy do potrzeb, oczekiwa┼ä i mo┼╝liwo┼Ťci m┼éodej pary.
Bar jest mobilny więc jeżeli na sali nie ma stacjonarnego baru nasz bar możemy ustawić w najlepszym miejscu. Jest doskonale wyposażony we wszystko co potrzebuje barman. Zapewniamy własny lód oraz dekoracje.
Nasze szkło jest elegancko oznaczone i dostosowane do każdego rodzaju drinka lub trunku.
Przed weselem konsultujemy z m┼éod─ů par─ů kart─Ö drink├│w i bior─ůc pod uwag─Ö r├│┼╝ne czynniki wybieramy najlepsze menu. Nast─Öpnie jest realizowane graficznie tak aby ka┼╝dy z go┼Ťci siedz─ůc przy stole m├│g┼é swobodnie wybra─ç drinka dla siebie.
Je┼╝eli na weselu b─Öd─ů dzieci mog─ů Pa┼ästwo wybra─ç w naszej ofercie animatora w stroju clowna by zapewni┼é wy┼Ťmienit─ů zabaw─Ö Waszym najm┼éodszym weselnikom. Jednocze┼Ťnie barman b─Ödzie im serwowa┼é kolorowe bezalkoholowe drinki.
W ofercie również mamy roll bar czyli piwo z kija, zapewniamy odpowiednie szkło.
Polecamy przedłużenie usługi na poprawiny.