Zobacz zdjęcia (5)
BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 1
BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 2 BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 3 BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 4 BARMAN NA WESELE  w pełni wyposażony bar mobilny, Grójec - zdjęcie 5
1 / 5

BARMAN NA WESELE w pełni wyposażony bar mobilny id:13452

Grójec, mazowieckie

O nas

W ostatnich latach barman na weselu to standard. Naszą ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb, oczekiwań i możliwości młodej pary.
Bar jest mobilny więc jeżeli na sali nie ma stacjonarnego baru nasz bar możemy ustawić w najlepszym miejscu. Jest doskonale wyposażony we wszystko co potrzebuje barman. Zapewniamy własny lód oraz dekoracje.
Nasze szkło jest elegancko oznaczone i dostosowane do każdego rodzaju drinka lub trunku.
Przed weselem konsultujemy z młodą parą kartę drinków i biorąc pod uwagę różne czynniki wybieramy najlepsze menu. Następnie jest realizowane graficznie tak aby każdy z gości siedząc przy stole mógł swobodnie wybrać drinka dla siebie.
Jeżeli na weselu będą dzieci mogą Państwo wybrać w naszej ofercie animatora w stroju clowna by zapewnił wyśmienitą zabawę Waszym najmłodszym weselnikom. Jednocześnie barman będzie im serwował kolorowe bezalkoholowe drinki.
W ofercie również mamy roll bar czyli piwo z kija, zapewniamy odpowiednie szkło.
Polecamy przedłużenie usługi na poprawiny.

liczba odwiedzin: 1525

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie