Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Barman z MAM TALENT( Krzysztof Drabik/speedbar ) id:1872

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bytom, śląskie
Data dodania: 20-10-2009
Liczba odwiedzin: 5711

Oferta

Założycielem firmy SPEEDBAR jest Krzysztof Drabik.Jest zwycięzcą pierwszej w historii Nagrody Publiczności programu Mam Talent za najlepsze show 7 edycji. Trzykrotny Mistrz Polski barmanów, Mistrz Europy, Międzynarodowy Mistrz Chin oraz V-ce Mistrz Pucharu Świata sprawi że wasz dzień będzie jeszcze bardziej emocjonujący. Krzysztof zapewnia usługi u Państwa na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie pokazów barmańskich oraz open barów, przez 15 lat miał okazję uczestniczyć w około 1500 imprezach różnego przekroju w tym ok. 400 wesel. W swoim dorobku uczestniczył w imprezy w takich miejscach jak: Las Vegas, Hollywood, Hongkong, Shanghai, Taiwan, Dubaj, Monaco, Wyspy Kanaryjskie, Paryż i w wielu innych miastach Europy. Firma zatrudnia najlepiej wyszkolonych barmanów uczących się w Akademii Krzysztofa. Speedbar świadczy usługi na małych kameralnych przyjęciach, jak i na dużych prestiżowych bankietach. Barman brał udział w wielu projektach i programach telewizyjnych m.in. w Sylwestrową Noc dla TVN na żywo przy ponad 50.000tys. widowni czy w reklamie na 20 lecie TVN razem z Kubą Wojewódzkim , Magdą Gessler, Hubertem Urbańskim czy też Agnieszką Chylińską.
Otrzymał 2 - krotnie ogólnopolską statuetkę Osobowość I Sukces Roku 2016 i 2017 na gali razem z Cezary Pazurą, Krzysztofem Ibiszem, Robertem Korzeniowskim, Michałem Pirógiem czy też Maciejem Orłosiem.
Jest rekordzistą Świata w najdłuższej żonglerce trwającej 19 dni . W tym czasie barman pokonał dystans od Świnoujścia do Gdańska linią brzegową po piasku 500km żonglując butelkami. W 2017r. pobił swój rekord o 9 dni na tej samej trasie liczącej 500km stając się tym samym rekordzistą Świata również w najszybszej żonglerce. 17.08.2017r. zakończył swój 10 dniowy żonglerski charytatywny bieg po wybrzeżu z pomocą dla innych. Jest pomysłodawcą i założycielem Fundacji Dzieciom ,,Twój Rekord Pomaga'' a jego największą pasją obok pokazów barmańskich są skoki spadochronowe.

Firma SPEEDBAR oferuje bardzo szeroką game usług:

* Pokazy barmańskie.
* Pokazy barmańskie połączone z jedynym w Polsce pokazem lotniczo-pirotechnicznym ( prędkości po niebie ok.200km/h )
* Open Bary na własnym alkoholu bez limitu spożycia.
* Możliwość obsługi open baru na alkoholu klienta
* Przygotowywanie cocktaili powitalnych
* Bary lodowe wyk. przez 2-krotnego V-ce Mistrza Świata w rzeźbieniu w lodzie.
* Firma posiada ponad 50 metrów różnych nowoczesnych barów z pikowanych skór i podświetlanych.

Obsługujemy imprezy firmowe, weselne, okolicznościowe, prywatne, plenerowe, targi oraz festyny.

Zainteresowanych naszą ofertą proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny w celu zapoznania się z cennikiem oraz pełną oferta usług.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Barman z MAM TALENT( Krzysztof Drabik/speedbar )
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bytom
Kod:41-907

Nowe ogłoszenia