Krzysztof Drabik - Zwycięzca MAM TALENT/Rekordzista Świata i Guinnessa id:14311

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Krzysztof Drabik - Zwycięzca MAM TALENT/Rekordzista Świata i Guinnessa

Ostatnio widziany 11-07-2018
668-192...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bytom, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 05-03-2015
Liczba odwiedzin: 3403

Oferta Barman na wesele Bytom

SPEEDBAR - jedyna w Polsce firma w branży barmańskiej odznaczona prestiżowym tytułem LUKSUSOWEJ MAKI ROKU 2017 ( tylko 20 firm z różnej branży nagradzanych w Kraju )
Założycielem firmy SPEEDBAR jest Krzysztof Drabik który jest zwycięzcą pierwszej w historii Nagrody Publiczności programu Mam Talent za najlepsze show 7 edycji.
3 - Krotny Rekordzista Świata w najdłużej , najszybszej i najwyższej żonglerce. W 2016r. przeszedł żonglując na pełnym dystansie 500km linię brzegową Bałtyku od Świnoujścia do Gdańska po piasku w 19dni. Rok później pokonał ten sam dystans tym razem biegnąc i równocześnie żonglując w 10dni. Po schodach w 10 godzin wszedł żonglując na 10 najwyższych budynków Warszawy tym samym pokonując ok.400 pięter oraz w 1 rok przebiegł 5 maratonów żonglując na pełnym dystansie 42km i zawsze mieszcząc się w limicie czasu 6 godzin. Jest wielokrotnym Mistrzem Polski barmanów, Mistrzem Europy, Międzynarodowy Mistrz Chin oraz V-ce Mistrz Pucharu Świata i sprawi że Wasz dzień będzie jeszcze bardziej emocjonujący bo kocha to co robi. Krzysztof zapewnia usługi na najwyższym światowym poziomie. Posiada największe doświadczenie w Kraju w dziedzinie pokazów barmańskich oraz open barów, przez 15 lat miał okazję uczestniczyć w blisko 1900 imprezach różnego przekroju w tym ok. 1000 wesel. W swoim dorobku zawodowym uczestniczył w imprezy w takich miejscach jak: Las Vegas, Hollywood, Hongkong, Shanghai, Taiwan, Tokyo, Dubaj, Monaco, Wyspy Kanaryjskie oraz w większości państw Europy. Firma zatrudnia najlepiej wyszkolonych barmanów uczących się w Akademii Krzysztofa. Speedbar świadczy usługi na małych kameralnych przyjęciach, jak i na dużych prestiżowych bankietach. Barman brał udział w wielu projektach i programach telewizyjnych m.in. w Sylwestrową Noc dla TVN na żywo przy ponad 50.000tys. widowni czy w reklamie na 20 lecie TVN razem z Kubą Wojewódzkim , Magdą Gessler, Hubertem Urbańskim czy też Agnieszką Chylińską.
Otrzymał 2 - krotnie ogólnopolską statuetkę Osobowość I Sukces Roku 2016 i 2017 na gali razem z Cezary Pazurą, Krzysztofem Ibiszem, Robertem Korzeniowskim, Michałem Pirógiem czy też Maciejem Orłosiem. Jego rekordy Świata i Guinnessa śledziły największe informacyjne stacje telewizyjne w Kraju ( TVN24, Panorama, Aktualności, Teleexpres )
Jest pomysłodawcą i założycielem Fundacji Dzieciom ,,Twój Rekord Pomaga'' a jego największą pasją obok pokazów barmańskich jest wspinaczka wysokogórska i skoki spadochronowe których wykonał już blisko 100.
Motto życia - Kochaj ludzi bo nigdy nie wiesz co może przynieść kolejny dzień. Nie ważne ile masz lecz ile jesteś w stanie poświęcić się dla drugiego człowieka.

Firma SPEEDBAR oferuje bardzo szeroką game usług:

* Pokazy barmańskie.
* Pokazy barmańskie połączone z jedynym w Polsce pokazem lotniczo-pirotechnicznym ( prędkości po niebie ok.200km/h )
* Open Bary na własnym alkoholu bez limitu spożycia.
* Możliwość obsługi open baru na alkoholu klienta
* Przygotowywanie cocktaili powitalnych
* Bary lodowe wyk. przez 2-krotnego V-ce Mistrza Świata w rzeźbieniu w lodzie.
* Firma posiada ponad 50 metrów różnych nowoczesnych barów z pikowanych skór i podświetlanych.

Obsługujemy imprezy firmowe, weselne, okolicznościowe, prywatne, plenerowe, targi oraz festyny.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Krzysztof Drabik - Zwycięzca MAM TALENT/Rekordzista Świata i Guinnessa Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Krzysztof Drabik - Zwycięzca MAM TALENT/Rekordzista Świata i Guinnessa
Imię:Krzysztof
Nazwisko:Drabik
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bytom
Kod:41-907
Adres:Generała Stefana Grota-Roweckiego

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.