Zobacz zdjęcia (4)
Barmix - Automatyczny Barman, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Barmix - Automatyczny Barman, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Barmix - Automatyczny Barman, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Barmix - Automatyczny Barman, Bielsko-Biała - zdjęcie 4
1 / 4

Barmix - Automatyczny Barman id:46886

Bielsko-Biała, śląskie

O nas

Chcesz oczarować gości na Swoim weselu, osiemnastych lub trzydziestych urodzinach, wieczorze panieńskim czy może na imprezie firmowej.

BARMIX automatyczny barman jest urządzeniem idealnym dla Ciebie.

Barmix to profesjonalne urządzenie, który zrobi dla Ciebie wymarzone drinki w kilkanaście sekund. Zaprojektowany z myślą o tych, którzy chcą oczarować swoich gości i zapewnić im niezapomnianą atrakcję. Nowość na rynku, która zaskoczy Państwa Gości i umili wieczór. Do wyboru spośród 8 menu (1 bezalkoholowe i 7 alkoholowych w każdym przynajmniej 1 drink bezalkoholowy) masz do dyspozycji blisko 80 pysznych, bajecznych, kolorowych drinków. Każdy z gości, nawet dzieci i kierowcy znajdą coś dla siebie. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Wystarczy na kolorowym ekranie wybrać drinka którym chcesz się delektować i następnie wybrać jego numer na klawiaturze a po 15 sekundach cieszyć się jego wyśmienitym smakiem.
Urządzenie jest idealne zarówno na przyjęcia kameralne, wesela,18-stki, urodziny,rocznice jak również na eventy firmowe.

Cena obejmuje:
-Dowóz, ustawienie i podłączenie urządzenia
-Odbiór urządzenia po skończonej imprezie
-Szkolenie z obsługi lub obsługę
-Szklanki do drinków, słomki
-Owoce do drinków, w zależności od wybranego menu

Umożliwiamy dostarczenie urządzenia na mniejszą liczbę godzin.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 536 - pokaż numer telefonu -
oraz na nasz fanpage.

liczba odwiedzin: 1593

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie