Barmix - Mobilny Barman

od 800 do 1800 zł
Zwoleń, mazowieckie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Oferujemy wynajem automatu do robienia drinków Barmix. Dlaczego Barmix? Zaskocz gości, zaproponuj im coś nowego czego jeszcze nie znają. Barmix jest to mobilny, niezawodny, samoobsługowy automat do robienia drinków. Barmix przygotuje dla Ciebie pyszne drinki w zaledwie kilka sekund. Wybierz jedno z naszych 8 menu, każde z zestawem 12 różnych drinków i ciesz się jego towarzystwem do samego rana. Barmix idealnie sprawdzi się na takich imprezach jak: wesela, urodziny, imprezy firmowe, imprezy prywatne, imprezy okolicznościowe, 18-stki, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie. Nie czekaj!

Najczęściej zadawane pytania:

CZY AUTOMATYCZNY BARMAN JEST DROGI?
W porównaniu do wynajmu tradycyjnych barmanów cena jest nawet 3 razy niższa!
CZAS WYKONANIA DRINKA ?
Czas wykonania drinka jest bardzo krótki. Wynosi on maksymalnie 7 sekund!
CZY CENA WYNAJMU OBEJMUJE ALKOHOL ?
Cena wynajmu nie obejmuje alkoholu. Obejmuje natomiast soki, syropy barmańskie, owoce oraz inne niezbędne rzeczy takie jak słomki, serwetki, szklanki, kostkarka do lodu.
JAK DŁUGI JEST OKRES WYNAJMU
Okres wynajmu zależny jest od wybranej opcji. Automatycznego barmana możemy odebrać po zakończeniu imprezy lub na dzień następny. Do każdego podchodzimy indywidualnie
KTO OBSŁUGUJE BARMIXA?
Obsługa barmana jest banalnie prosta. Jedyne co jest potrzebne do obsługi, to osoba, która doleje alkoholu/ napoju do danego pojemnika, gdy ów napój się skończy.
NA JAK DŁUGO STARCZA JEDNO UZUPEŁNIENIE URZĄDZENIA?
Jedno uzupełnienie barmana starcza na około 90 drinków.

liczba odwiedzin: 1605

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zwoleń

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie