Zdjęcia
od 2600 do 3200 zł / całość

Bartosz Chrzanowski - fotografia id:18048

od 2600 do 3200 zł / całość
Koszalin, zachodniopomorskie
(7)
Dodaj opinię
888-108...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Witam Was serdecznie. Wybór fotografa jest jedną z wielu spraw, które trzeba zrobić przed swoim ślubem. Ludzie często ulegają złudzeniu, że fotografowanie jest bardzo proste. Jest to jednak złożona sprawa. Sprzęt daje tak wiele możliwości, że może rozpraszać. Ja nie daję się rozpraszać. Dobre zdjęcie to chwila. Aparat, nawet dobry, nie robi zdjęcia...to Ja je robię.

Oferuję wspólną fotograficzną podróż od przygotowań do końca oczepin. Reportaż pozostanie z Wami na całe życie i będzie pamiątką, do której chętnie będziecie wracać.

Zapraszam do współpracy.

Kategoria:

Fotograf ślubny Koszalin

Oferta

Oferta nr 1
od 2600 do 3200 / całość

Opinie (7)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Bartosz Chrzanowski - fotografia id:18048
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
O
Ola
5
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Białogard
Data dodania: 15-06-2018
Wybór fotografa nie jest łatwym zadaniem, jednak my oglądając prace Bartka "zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia" w jego fotografiach. Od razu dostrzegliśmy jego pasję i miłość do wykonywanej pracy. Wiedzieliśmy, że jest jedyną osobą, której możemy powierzyć tak ważne zadanie, jakim jest uwiecznienie jednego z ważniejszych momentów w życiu człowieka, a mianowicie ślubu.
Bartek wysłuchał wszystkich naszych próśb i wypełnij swoje zadanie na 200%.
Gdy zjawił się u nas w dniu ślubu, stał się częścią naszej rodziny, naszym przyjacielem, ogromnym wsparciem. Niezwykle pogodny, uśmiechnięty i przemiły człowiek! Bartek, ogromnie cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać!
Zdjęcia są PRZEPIĘKNE, pełne emocji, no i oczywiście pełne miłości.
Sesja plenerowa była niezwykle romantyczna i naturalna, w całości zdaliśmy się na pomysły Bartka - i nie żałujemy, dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę.
Serdecznie polecamy Bartka! Profesjonalista w każdym calu!
To była nasza pierwsza współpraca, ale na pewno nie ostatnia. Bo jak nie Bartek to kto?!
Dziękujemy z całego serca!
PS. Szkoda, że nie można dać wyższej oceny, bo zdecydowanie zasługujesz na celującą!
A
Aleksandra
5
 / 5
Data ślubu: 10-02-2018
Białogard
Data dodania: 04-03-2018
Jako fotograf - genialny. Jako człowiek - przemiły. Zdjęcia z naszego wesela są cudowne, wzruszające i piękne. Nie zabrakło również fotografii, które bawią do łez :) Bartek jest świetnym, profesjonalnym fotografem, którego polubili wszyscy goście. Polecam z czystym sercem ! Po prostu uwielbiam !
D
Daria
5
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Rymań
Data dodania: 02-01-2018
ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na usługi Bartka!
Świetny kontakt i wspaniałe podejście do Młodych :)
Człowiek z poczuciem humoru, duszą artysty i wieeeelką wyobraźnią!
Na zdjęciach znajdują się wszystkie piękne chwile, dzięki Bartkowi, możemy je przeżyć na nowo :)
10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!!
M
Marcin
5
 / 5
Data ślubu: 07-10-2016
szczecin
Data dodania: 13-10-2016
Wiele razy współpracowałem z Bartkiem na weselach ,pełen profesjonalizm ,rewelacyjne ujęcia wychwyci i co najważniejsze jest aktywny!!!Polecam go!
P
Patrycja i Kamil
5
 / 5
Data ślubu: 09-01-2016
Data dodania: 09-02-2016
Bartosz- fotograf, którego talent i pasja przekłada się na wykonywaną przez niego pracę. Fantastyczne zdjęcia na widok których powraca uśmiech i wspomnienia z tamtych dni. Jeszcze raz dziękujemy za świetne fotografie i album który jest pamiątką na całe życie. Pełen profesjonalizm, serdeczne polecamy .
A
Agnieszka i Tomasz
5
 / 5
Data ślubu: 29-08-2015
Data dodania: 09-02-2016
Przemiła atmosfera, która przełożyła się na niepowtarzalny efekt końcowy :) Przepięknie uwiecznione najcenniejsze chwile a plener iście bajkowy! Bartek bardzo sympatyczny, pomysłowy i kreatywny fotograf i bardzo ugodowy (szedł nam na rękę nawet jak kilka razy przekładaliśmy terminy) :)) szczerze polecamy współpracę z Bartkiem! Pełen profesjonalizm :)
K
Klaudia i Daniel
5
 / 5
Data ślubu: 20-06-2015
Data dodania: 09-02-2016
Gorąco polecamy współpracę z Bartkiem! Przede wszystkim piękne zdjęcia, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i to wszystko w miłej atmosferze.
Bartek
(7)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Photobart
Imię i nazwisko:Bartosz Chrzanowski
Adres:Koszalinul. Sawickiej 12
78-230woj. zachodniopomorskie
888-108...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 05-01-2016, liczba odwiedzin: 3633
Telefon
888-108...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie