Zobacz zdjęcia (7)
Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce), Łódź - zdjęcie 1
Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce), Łódź - zdjęcie 2 Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce), Łódź - zdjęcie 3 Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce), Łódź - zdjęcie 4 Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce), Łódź - zdjęcie 5
Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce), Łódź - zdjęcie 6
1 / 7

Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce) id:48050

Łódź, łódzkie
(3)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Oferuję profesjonalną oprawę muzyczną ślubów (kościelnych, cywilnych, plenerowych) oraz innych uroczystości (komunie, chrzciny).
Jestem po Akademii Muzycznej. Muzyka towarzyszy mi od zawsze. Śpiewam oraz gram na skrzypcach – to moja pasja – uwielbiam to robić i się tym dzielić! :)

Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie i tak też dobieram repertuar. Ustalam go wspólnie z Młodymi (chyba, że zabiegani Młodzi nie mają na to czasu, wtedy robię to sama, a następnie konsultuję i Młodzi stawiają przysłowiową kropkę nad i... i mamy to! 😊 ) Zawsze chętnie doradzę, podpowiem co kiedy gdzie i jak będzie pasowało. Najważniejsze, żeby Państwo Młodzi byli zadowoleni :)

Chcieliby Państwo mieć większy zespół na swoim ślubie? Nie ma żadnego problemu! Współpracuję z innymi instrumentalistami, istnieje więc możliwość poszerzenia składu na przykład o gitarę, harfę, instrumenty smyczkowe, trąbkę czy pianino. Jestem mobilna oraz posiadam własny sprzęt, słychać mnie więc będzie na przykład na życzeniach.

Zapraszam do kontaktu! 😊

Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce) - film 1 Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce) - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie (3)

Dodaj opinię
Basso Art - oprawa muzyczna ślubu (śpiew i skrzypce) id:48050
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Będków
Data dodania: 31-10-2021

Serdecznie polecamy oprawę muzyczną w wykonaniu p. Basi! Przepiękny, subtelny głos, niesamowita gra na skrzypcach! <3 Pani Basia stworzyła niepowtarzalny klimat podczas naszego ślubu. Swoim śpiewem wywołała falę wzruszeń! :) Byliśmy po prostu oczarowani. Od pierwszego telefonu wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z osobą z wielką pasją. Pani Basia opracowała dla nas repertuar i była otwarta na wszelkie propozycje. Przez cały czas byliśmy w ciągłym kontakcie i nie musieliśmy się o nic martwić, ponieważ p. Basia od razu podjęła współpracę z organistą kościelnym, stale informowała nas o wszystkim, doradzała. Pani Basiu, jest Pani bardzo zdolną, ale co najważniejsze: cudowną kobietą! Sprawiła Pani, że nasz dzień był jeszcze piękniejszy! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, profesjonalizm, świetne podejście, a przede wszystkim za włożone SERCE! Cieszymy się, że na Panią trafiliśmy! Życzymy wszystkiego wspaniałego! :) I mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie nam dane usłyszeć Panią na żywo! Pozdrawiamy - Paulina i Łukasz :)

Basia
03-11-2021

Pani Paulino, z całego serca dziękuję za te wszystkie piękne słowa. Jest mi bardzo baaaardzo miło! Dziękuję za zaufanie :) Z przyjemnością i zagrałam i zaśpiewałam. Cieszę się, że miałam okazję Państwa poznać, jesteście cudowni! ❤️ Jeszcze raz życzę wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia 😊 i kto wie, może będzie okazja się jeszcze raz spotkać! Polecam się :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Łódź
Data dodania: 12-09-2021

Przepiękny głos. Filmiki, nagrania kompletnie nie oddają tego co jest na żywo. Goście wzruszeni i zachwyceni wokalem oraz grą na skrzypcach. Poza tym bardzo miły i regularny kontakt. Otrzymałam propozycje, ale Pani Basia jest otwarta na nowości. Wspólnie opracowałyśmy repertuar. Kontaktem z organistą w ogóle nie musiałam się martwić. Gorąco polecam!

Basia
13-09-2021

Pani Kamilo, dziękuję pięknie za tyyyle dobrych słów! ❤️Bardzo mi miło! Cieszę się, że zarówno Państwo, jak i goście, byli zadowoleni! Wszystkiego dobrego 😊

Kasia
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Łódź
Data dodania: 04-08-2021

Przepiękny głos, zachwycająca oprawa ślubu. Goście zachwyceni ,my również. Polecam z całego serca.

Basia
05-08-2021

Pani Kasiu, dziękuję za te słowa! :) Cieszę się, że mogłam być z Państwem w tym ważnym dniu! Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz życzę wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia! :) 😊

Kontakt

Imię: Barbara 
Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 661

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie