Zobacz zdjęcia (5)
Belpapier - luksusowa papeteria, Warszawa - zdjęcie 1
Belpapier - luksusowa papeteria, Warszawa - zdjęcie 2 Belpapier - luksusowa papeteria, Warszawa - zdjęcie 3 Belpapier - luksusowa papeteria, Warszawa - zdjęcie 4 Belpapier - luksusowa papeteria, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Belpapier - luksusowa papeteria id:51036

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Pracownia Belpapier powstała z miłości do papieru, do tradycyjnych technik drukarskich i do celebrowania najważniejszych chwil. Z całego serca, pragniemy Wam pogratulować i jest nam niezmiernie miło, że rozważacie naszą pracownię do zakomunikowania światu Waszego szczęścia.

Najważniejsze dla nas są:

STRATEGIA, TOŻSAMOŚĆ I OPOWIADANIE HISTORII

bo “u nas jest blisko z serca do papieru” [A. Osiecka]

Kochamy piękny papier!
Dlaczego papier ma dla nas tak wielką wartość? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie papier, jako nośnik informacji, stanowi o sile pierwszego wrażenia. Daje nam sygnał, że ranga słów, na nim zawarta, musi zostać zauważona. Poza tym babcie lubią kolekcjonować zaproszenia, które przetrwają długie lata, a czego nie robi się dla babć. Z tego powodu, wykorzystujemy tradycyjne techniki drukarskie, takie jak złocenie metodą hot-stampingu, a do projektów używamy grubych i ekologicznych papierów bawełnianych. To dzięki nim, możemy wtłaczać litery i grafiki, indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Dlaczego my?
1. Nasza papeteria robi wrażenie
Niezależnie od tego, czy stworzyliśmy zaproszenie na Twój najważniejszy dzień, wizytówki do firmy, lub papeterię do listów dla ukochanej, staramy się, by wszystko co wychodzi z naszej pracowni było jak najlepszej jakości. Tę możemy zagwarantować dzięki materiałom, których używamy, a także śledzeniu najnowszych trendów w dziedzinie projektowania graficznego i typografii.

2. Uważnie słuchamy naszych klientów
Mocno wierzymy, że komunikacja na każdym etapie procesu projektowego jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. A sukcesem w naszej branży jest umożliwienie jak najspokojniejszego, pełnego uśmiechu i wzruszeń doświadczenia.

3. Nasze zaproszenia są kompletne
W przeciwieństwie do konkurencji, kolorowa spersonalizowana koperta o gramaturze 120g jest standardem, a w paczce znajdziecie w pełni skompletowane zestawy, na które wystarczy nakleić znaczek pocztowy. Minimalizujemy ilość pracy po stronie naszych klientów, ponieważ wiemy, że mają wystarczająco dużo zadań do wykonania przy organizacji wydarzenia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-645, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 693

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie