BERESFILM id:20245

Oferta
Dodaj do plannera

Jesteśmy doświadczoną ekipą filmową, zarówno w branży ślubnej, jak i komercyjnej.
Celem naszego działania, jest uchwycenie najbardziej wzniosłych i wzruszających chwil tego jedynego dnia.
Całość przybieramy o piękną oprawę muzyczną, a wszystko po to by Wasz film nabrał wysublimowanego charakteru, tak by z chęcią wracać do niego przy każdej okazji.

Nasze filmy utrzymujemy w nowoczesnym kinowym klimacie, jest to zwięzła ciekawa opowieść, zawierająca najważniejsze dla Was momenty, by widz nie oderwał wzroku od ekranu.

Film ślubny to nie tylko piękny trailer, ale przede wszystkim wspomnienia. Dlatego staramy się by nasze filmy oprócz pięknych ujęć, zawierały w sobie bogatą treść merytoryczną.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / całość

Film ślubny to nie tylko piękny trailer, ale przede wszystkim wspomnienia. Dlatego staramy się by nasze filmy oprócz pięknych ujęć, zawierały w sobie bogatą treść merytoryczną.W ofercie posiadamy trzy podstawowe pakiety, tak by ułatwić młodej parze wybór. Nasze filmy to 90 minutowa opowieść z Waszego wyjątkowego dnia. Zarówno pakiety jak i długość filmu mogą być przez Państwa dowolnie modyfokowane.

Cena zawiera również plener ślubny, kltóry może być wykonany w dowolnym miejscu i czasie. Każdy wykonany przez nas film weselny zawiera wyjątkowy trailer.

W celu zapoznania się z ofertą proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: BERESFILM id:20245
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Tobiasz i Irena Dodano: 21-11-2016
Data imprezy: 16-07-2016 Miejscowość: Rzeszów
(5)
Pełna profeska !!! Pan Adam bardzo kulturalny, nienachalny i w trakcie wesela prawie niewidoczny. Wielu oglądających mówiło, że Adam przygotował najlepszy trailer jaki widzieli:) Film w bardzo dobrej jakości, niedługawy, (jedynie ok. półtorej godziny) ale treściwy. Bardzo dobrze dobrana muzyka. Zresztą klient ma wpływ na treść i długość filmu - Adam sam prosi o konsultacje ale jednocześnie ma dobre pomysły i dużo rzeczy potrafi podpowiedzieć. Poza tym widać, że ma doświadczenie w tworzeniu tego typu filmów. W mojej ocenie bardzo dużym atutem jest to, że Adam oddaje film elegancko opakowany -płyty dvd w dwóch egzemplarzach oraz pendrive dostaliśmy w bardzo ładnej, stylowej, drewnianej szkatule z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu. Szczerze polecamy wszystkim - Adama z kamerą wpuścilibyśmy nawet na noc poślubną :)

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

BERESFILM
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Rzeszów
Kod:35-001
Data dodania: 30-03-2016
Liczba odwiedzin: 188

Polecamy

Nowe ogłoszenia