BERESFILM id:20245

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Jesteśmy doświadczoną ekipą filmową, zarówno w branży ślubnej, jak i komercyjnej.
Celem naszego działania, jest uchwycenie najbardziej wzniosłych i wzruszających chwil tego jedynego dnia.
Całość przybieramy o piękną oprawę muzyczną, a wszystko po to by Wasz film nabrał wysublimowanego charakteru, tak by z chęcią wracać do niego przy każdej okazji.

Nasze filmy utrzymujemy w nowoczesnym kinowym klimacie, jest to zwięzła ciekawa opowieść, zawierająca najważniejsze dla Was momenty, by widz nie oderwał wzroku od ekranu.

Film ślubny to nie tylko piękny trailer, ale przede wszystkim wspomnienia. Dlatego staramy się by nasze filmy oprócz pięknych ujęć, zawierały w sobie bogatą treść merytoryczną.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Opinie (1)

BERESFILM id:20245
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
T
Tobiasz i Irena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2016
Rzeszów
Data dodania: 21-11-2016

Pełna profeska !!! Pan Adam bardzo kulturalny, nienachalny i w trakcie wesela prawie niewidoczny. Wielu oglądających mówiło, że Adam przygotował najlepszy trailer jaki widzieli:) Film w bardzo dobrej jakości, niedługawy, (jedynie ok. półtorej godziny) ale treściwy. Bardzo dobrze dobrana muzyka. Zresztą klient ma wpływ na treść i długość filmu - Adam sam prosi o konsultacje ale jednocześnie ma dobre pomysły i dużo rzeczy potrafi podpowiedzieć. Poza tym widać, że ma doświadczenie w tworzeniu tego typu filmów. W mojej ocenie bardzo dużym atutem jest to, że Adam oddaje film elegancko opakowany -płyty dvd w dwóch egzemplarzach oraz pendrive dostaliśmy w bardzo ładnej, stylowej, drewnianej szkatule z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu. Szczerze polecamy wszystkim - Adama z kamerą wpuścilibyśmy nawet na noc poślubną :)

liczba odwiedzin: 897

Popularne miasta w okolicy