Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu! - film 1 Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu! - film 1
Pokaż kolejny film

Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu! id:44964

od 2200 do 7000 zł / komplet
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
726-861...
695-293...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Od kilku lat z pasją tworzymy filmy ślubne. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego jak ważnym dniem w życiu pary młodej jest dzień Ślubu. Z tego też względu przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby Wasza pamiątka była wyjątkowa. Celem Naszej pracy jest osiągniecie jednego zamierzonego od samego początku efektu. Mianowicie chcemy, aby nasi klienci otrzymywali od nas pamiątkę w postaci filmu, który przez długie lata będzie wywoływał uśmiech na twarzach i wzruszenie! Nasze filmy rejestrowane są za pomocą wysokiej jakości sprzętu wideo, który zapewnia Naszym klientom świetną szczegółowość obrazu. Jednak nie to nas wyróżnia z pośród konkurencji. Wielu usługodawców jest w stanie dzisiaj zaoferować Wam jakość obrazu w formacie Full HD czy też nawet 4K, jednak w parze z jakością musi iść też pomysł na zrealizowanie projektu! Skrupulatnie dbamy o to, aby Nasze filmy ślubne wyróżniały się na tle innych swoją dynamiką oraz dbałością o detale. Zapewniamy Naszym klientom wysoką jakość materiału wideo, perfekcyjną stabilizacje obrazu oraz profesjonalne i nowoczesne udźwiękowienie!
Nasza praca zdecydowanie bardziej ukierunkowana jest na krótsze i nowoczesne formy filmu ślubnego, choć jesteśmy w stanie wykonać dla klienta także realizację bardziej standardową.
W celu ułatwienia Naszym klientom dokonania wyboru - przygotowaliśmy kilka pakietów filmowych, które możecie znaleźć w naszej ofercie.
Jesteśmy niemal pewni, że każdy z was znajdzie w niej coś co sprosta jego oczekiwaniom!
Pozdrowionka! :)

Zobacz zdjęcia (15)
Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu!, Nakło nad Notecią - zdjęcie 1
Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu!, Nakło nad Notecią - zdjęcie 2 Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu!, Nakło nad Notecią - zdjęcie 3 Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu!, Nakło nad Notecią - zdjęcie 4 Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu!, Nakło nad Notecią - zdjęcie 5
Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu!, Nakło nad Notecią - zdjęcie 6
1 / 15

Oferta Best Memories

Pełna Oferta

od 2200 do 7000zł/ komplet
Pobierz ofertę

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Branża ślubna rozwija się bardzo szybko. Rynek ten każdego dnia rozrasta się i pojawiają się nowi usługodawcy. W zasadzie, każdy z nich jest w stanie zaoferować swojemu odbiorcy materiał filmowy w jakości w Full HD, a nawet 4K. Powodem tego jest bardzo szeroki wybór i łatwa dostępność jeśli chodzi o urządzenia rejestrujące właśnie tego typu obraz czyli aparaty czy kamery. Jednak choć jakość to jeden z priorytetów, którym oczywiście potencjalny nabywca takiej usługi powinien się kierować to na efekt końcowy składa się jeszcze wiele ważnych elementów.
Jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych klientów obraz w jakości Full HD i 4K, perfekcyjną stabilizację obrazu czy profesjonalne udźwiękowienie jednak liczy się przede wszystkim umiejętność odpowiedniego przekazania tej pięknej historii miłosnej.
Nasza praca ukierunkowana jest bardziej na krótsze czyli reportażowe formy filmu ślubnego. Dbamy o to, aby filmy tworzone przez nas były wciągające i dynamiczne.
Jednak nasza oferta skonstruowana jest tak, aby i miłośnicy dłuższych, bardziej standardowych filmów również znaleźli w niej coś dla siebie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli chodzi o nasz czas pracy w dniu ślubu, nie mamy tutaj konkretnie nakreślonych ograniczeń czasowych.
Zwykle jest to jednak od 8 do 10 godzin filmowania w dniu ślubu.
Moment w, którym rozpoczynamy uwiecznianie całego wydarzenia ustalamy indywidualnie z każdym klientem i staramy się dopasować do jego potrzeb i wymagań. Zaś górna granica czyli koniec naszej pracy zwykle następuje około godziny 01.00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W naszym podstawowym pakiecie reportażowym oferujemy parze młodej usługi jednego operatora kamery, który zaczyna swoja pracę od filmowania przygotowań ślubnych i kończy ją zwykle tuż po Oczepinach około godziny 01:00.
Finalnie klient otrzymuje od nas film reportażowy o długości około 60 min. oraz teledysk ślubny o długości 3-4min. Wszystko przekazane jest na nośniku pen drive z grawerem w eleganckim etui.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Filmowanie ślubne czy też fotografia to jedne z najpiękniejszych form utrwalania emocji. I to właśnie najbardziej w naszej pracy lubimy. Bardzo cieszymy się, że ludzie obdarzają nas tak dużym zaufaniem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla większości naszych klientów dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w całym ich wspólnym życiu. Stąd też, każdy uśmiech czy łza szczęścia, którą widujemy na twarzach naszych zadowolonych par jest czymś czego nie zamienilibyśmy na nic innego.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Obraz rejestrujemy za pomocą aparatów bezlusterkowych firmy Sony.
Jest to sprzęt, który zapewnia nam możliwość pracy w każdych warunkach, niezależnie od oświetlenia.
Posiadamy także niezbędne statywy oraz stabilizatory ruchu, które dają nam możliwość sprawnego poruszania się, a nawet biegania bez obaw o poruszony czy rozmazany obraz.
Staramy się także zawsze w sposób profesjonalny zabezpieczy materiał dźwiękowy. Każdy istotny moment uroczystości ślubnej rejestrujemy za pomocą zewnętrznych rejestratorów dźwięku.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest bardzo istotne, choć nie najważniejsze.
Pamiętajmy, że profesjonalny, drogi sprzęt filmowy nie uczyni z każdego wspaniałego artysty filmowego.
Do tego potrzebne są też odpowiedni zakres wiedzy i doświadczenie.
Jednak odpowiednio dobre urządzenia rejestrujące w ręku dobrego fachowca z pewnością znacznie ułatwią mu prace, a jej finalny efekt z pewnością wpłynie na zadowolenie klienta.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Każdy z naszych klientów indywidualnie może dopasować sobie usługę do własnych oczekiwań. Dotyczy to także składu w jakim będziemy pracować. W podstawowym pakiecie filmowym oferujemy klientom pracę jednego operatora w dniu ślubu. Dla bardziej wymagających zachęcamy do korzystania z usług dwóch, a nawet trzech operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Uważamy, że w te kwestii ważne jest znalezienie złotego środka. Jednak przede wszystkim ślub jest to wydarzenie na tyle istotne i podniosłe, że nasz strój oczywiście musi być w jakimś stopniu oficjalny.Jesteśmy częścią tego wydarzenia, stąd też koszula oraz marynarka to zawsze dla nas plan minimum.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy otrzymujecie od nas na nośniku pen drive. Jest także możliwość otrzymania filmu drogą elektroniczną.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy materiał filmowy to nie więcej niż 90 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali swoją pamiątkę możliwie najszybciej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia , w tym także uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych,

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy z etapów ślubu i wesela jest na swój sposób wyjątkowy i nie powtarzalny. Jednak bardzo lubimy uwieczniać przygotowania ślubne. Wtedy właśnie widzimy pierwszy stres oraz radość na twarzach domowników. Zwieńczeniem przygotowań często jest także moment, gdy Pan młody po raz pierwszy widzi swoją przyszłą żonę w sukni ślubnej i tych reakcji nie da się opisać słowami.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście jesteśmy otwarci na tego typu propozycję.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Wybór lokalizacji na sesję plenerową jest sprawą dość mocno indywidualną.
Tutaj też i my zostawiamy możliwość wyboru naszym parą, jednak oczywiście jesteśmy w stanie także coś zasugerować.
Pałacyk,tereny nadmorskie,a może sielski wiejski klimat i mnóstwo zieleni ? Z pewnością każde z takich miejsc ma w sobie co wyjątkowego i nie powtarzalnego.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasza praca ukierunkowana jest głownie na styl reportażowy. Bardzo lubimy skupiać się na detalach.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Znakomity Dj/wodzirej czy zespół weselny to zawsze połowa sukcesu. Jednak najważniejszym, niezbędnym elementem są oczywiście goście weselni oraz para młoda, która swoją obecnością na parkiecie porwie do zabawy wszystkich innych uczestników imprezy,

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy w stanie posłużyć się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie dopasować usługę personalnie do każdego z osobna.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie stanowi dla nas żądnego problemu. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na wygodną pracę w każdych warunkach.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie Best Memories (10)

Dodaj opinię
Best Memories - wymarzony film z dnia ślubu! id:44964
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Marta i Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2020
Nakło nad Notecią
Data dodania: 03-02-2021

Potrafią uchwycić najpiękniejsze momenty w najważniejszym dniu w życiu.
Podczas nagrywania filmu podchodzą profesjonalnie do wykonywanej pracy. Można liczyć na pełną realizację ustaleń co do montażu klipu. Widać, że Rafał uwielbia to co robi i zawsze można liczyć na bardzo ciekawe pomysły z jego strony. Z czystym sumieniem polecamy Best Memories!

A
Ania i Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-07-2020
Szubin
Data dodania: 10-01-2021

Nazwa adekwatna do usługi- "najlepsze wspomnienia".
My również mamy najlepsze wspomnienia związane z ich usługami.
Powierzyliśmy "Best Memories" stworzenie filmu z naszego ślubu i wesela. Teraz serdecznie dziękujemy za kawał dobrej roboty. To profesjonalisci pod każdym względem. Zadbali o to żeby każde z naszych życzeń dotyczących filmu i klipów zostało spełnione, a przy tym dodali od siebie wiele świetnych pomysłów. Efekt: piorunujący.
Rafał to pasjonat którego możemy szczerze polecić. Posiada najwyższej klasy sprzęt który potrafi w pełni wykorzystać. Jest kreatywny i nieszablonowy. Ma bardzo dobre podejście do klienta. Nic nie jest niemożliwe, wszystko da się załatwić. Mieliśmy do dyspozycji 2 kamerzystów + drona co zdecydowanie wzbogaciło materiał ślubny.
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wielu dalszych sukcesów.
Ania i Kuba

D
Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2020
Chełmno
Data dodania: 08-01-2021

Bardzo polecamy. Wiele znajomych miało śluby w tym okresie i nasz film jest w porównaniu do innych ślubnych filmów ogromnym skokiem jakościowym. Jak to podsumował jeden z moich wujków ... "Kurła jak w telewizji!" :D myślę, że to cytat idealnie podsumowujący pracę tej ekipy. Te same momenty uchwycone z różnych ujęć, super przejścia, perfekcyjna praca kamery, a na imprezie pełen profesjonalizm i wsparcie. Efekt końcowy powala na kolana, naprawdę polecamy każdej młodej parze i jesteśmy śmiało pewni tego polecenia.

Paulina
08-01-2021

Damian dziękujemy bardzo za wyczerpującą opinię! Bardzo miłe słowa! :)
I DZIĘKUJEMY TEŻ WUJKOWI dzięki, któremu się nieźle uśmialiśmy czytając twój powyższy cytat!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Rypin
Data dodania: 07-01-2021

Polecam wszystkim z całego serca Best Memories !! ❤️korzystaliśmy z usług filmowania! ☺️🙃
Jedyne co mogę powiedzieć to pełen profesjonalizm, mnóstwo ciekawych pomysłów, super zaangażowanie 👌👌 Rafał jest fenomenalny ! Potrafi super doradzić,pomoc i odstresować śmiechem i pozytywnym nastawieniem co w tym dniu jest mega ważne.
Wykonanie filmu mega profesjonalne i szybki czas oczekiwania 😉😉 Praca z Rafałem to była dla nas sama przyjemność. ✌️👌
Jeśli filmowanie wesela to tylko z NIM ✌️👌👌

Polecam jeszcze raz 😍😍

Paulina
07-01-2021

Tyle słodyczy w kilku zdaniach! Bardzo dziękujemy! :)
Pozdrowienia! :)

W
Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Sipiory
Data dodania: 07-01-2021

Profesjonalne podejście 🔝

Paulina
07-01-2021

Dziękujemy za opinie Wiktor!
Pozdrawiamy serdecznie :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2020
Skórki
Data dodania: 07-01-2021

Serdecznie polecamy Best Memories każdemu!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy oraz profesjonalnej obsługi. Wykazują wiele ciekawych pomysłów oraz stwarzają super atmosferę. Nasz film jest przepiękny ☺️☺️

Paulina
07-01-2021

Dziękujemy bardzo za te kilka ciepłych słów! :)
My również będziemy miło wspominać naszą współpracę! :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2020
Luchowo
Data dodania: 07-01-2021

Profesjonalna obsługa, stworzona super atmosfera a film weselny najwyższa jakość. Kolejny raz wybrałabym Best Memories. ❣️

Paulina
08-01-2021

Dziękujemy bardzo! Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać! :)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Paterek
Data dodania: 07-01-2021

Fajna ekipa, cudne wykonanie i obróbka materiału. Krótki czas oczekiwania. Polecam.

Paulina
07-01-2021

Dzięki Łukasz! Polecamy się na przyszłość ! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Best Memories

Nazwa firmy: Best Memories
Imię i nazwisko: Paulina Patyna
Adres: Nakło nad Notecią, ul. Rozwarzyn 3C, 89-100, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 20:00 Wt: 07:00 - 20:00 Śr: 07:00 - 20:00 Cz: 07:00 - 20:00 Pt: 07:00 - 20:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
726-861...
695-293...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1920
Zadzwoń
726-861...
695-293...
Napisz

Popularne miasta w okolicy