Best Memories Video&Foto

od 3000 do 10000 zł
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
726-861...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

O nas

Od kilku lat z pasją tworzymy filmy oraz wykonujemy zdjęcia ślubne.
Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego jak ważnym dniem w życiu pary młodej jest dzień Ślubu.
Z tego też względu przy każdym projekcie dokładamy wszelkich starań, aby Wasza pamiątka była wyjątkowa.
Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali od nas materiał, który przez długie lata będzie wywoływał uśmiech na twarzach i wzruszenie!
Wielu usługodawców jest w stanie dzisiaj zaoferować Wam jakość obrazu w formacie Full HD czy też nawet 4K, jednak w parze z jakością musi iść też pomysł na zrealizowanie projektu!
Skrupulatnie dbamy o to, aby Nasze filmy oraz zdjęcia wyróżniały się na tle innych swoją dynamiką oraz dbałością o detale.
Nasza praca zdecydowanie bardziej ukierunkowana jest na krótsze i nowoczesne formy filmu ślubnego, choć jesteśmy w stanie wykonać dla klienta także realizację bardziej standardową.
W celu ułatwienia Naszym klientom dokonania wyboru - przygotowaliśmy kilka pakietów filmowych, które możecie znaleźć w naszej ofercie.
Jesteśmy niemal pewni, że każdy z was znajdzie w niej coś co sprosta jego oczekiwaniom!
Pozdrowionka!
Ekipa Best Memories!

Oferta Film + zdjęcia

od 5900 do 9000zł/ komplet
Pobierz ofertę

Kompleksowa obsługa wizualna waszego dnia ślubu czyli pakiety film + zdjęcia.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Branża ślubna rozwija się bardzo szybko. Rynek ten każdego dnia rozrasta się i pojawiają się nowi usługodawcy. W zasadzie, każdy z nich jest w stanie zaoferować swojemu odbiorcy materiał filmowy w jakości w Full HD, a nawet 4K. Powodem tego jest bardzo szeroki wybór i łatwa dostępność jeśli chodzi o urządzenia rejestrujące właśnie tego typu obraz czyli aparaty czy kamery. Jednak choć jakość to jeden z priorytetów, którym oczywiście potencjalny nabywca takiej usługi powinien się kierować to na efekt końcowy składa się jeszcze wiele ważnych elementów.
Jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych klientów obraz w jakości Full HD i 4K, perfekcyjną stabilizację obrazu czy profesjonalne udźwiękowienie jednak liczy się przede wszystkim umiejętność odpowiedniego przekazania tej pięknej historii miłosnej.
Nasza praca ukierunkowana jest bardziej na krótsze czyli reportażowe formy filmu ślubnego. Dbamy o to, aby filmy tworzone przez nas były wciągające i dynamiczne.
Jednak nasza oferta skonstruowana jest tak, aby i miłośnicy dłuższych, bardziej standardowych filmów również znaleźli w niej coś dla siebie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli chodzi o nasz czas pracy w dniu ślubu, nie mamy tutaj konkretnie nakreślonych ograniczeń czasowych.
Zwykle jest to jednak od 8 do 10 godzin filmowania w dniu ślubu.
Moment w, którym rozpoczynamy uwiecznianie całego wydarzenia ustalamy indywidualnie z każdym klientem i staramy się dopasować do jego potrzeb i wymagań. Zaś górna granica czyli koniec naszej pracy zwykle następuje około godziny 01.00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W naszym podstawowym pakiecie reportażowym oferujemy parze młodej usługi jednego operatora kamery, który zaczyna swoja pracę od filmowania przygotowań ślubnych i kończy ją zwykle tuż po Oczepinach około godziny 01:00.
Finalnie klient otrzymuje od nas film reportażowy o długości około 60 min. oraz teledysk ślubny o długości 3-4min. Wszystko przekazane jest na nośniku pen drive z grawerem w eleganckim etui.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Filmowanie ślubne czy też fotografia to jedne z najpiękniejszych form utrwalania emocji. I to właśnie najbardziej w naszej pracy lubimy. Bardzo cieszymy się, że ludzie obdarzają nas tak dużym zaufaniem, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dla większości naszych klientów dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w całym ich wspólnym życiu. Stąd też, każdy uśmiech czy łza szczęścia, którą widujemy na twarzach naszych zadowolonych par jest czymś czego nie zamienilibyśmy na nic innego.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Obraz rejestrujemy za pomocą aparatów bezlusterkowych firmy Sony.
Jest to sprzęt, który zapewnia nam możliwość pracy w każdych warunkach, niezależnie od oświetlenia.
Posiadamy także niezbędne statywy oraz stabilizatory ruchu, które dają nam możliwość sprawnego poruszania się, a nawet biegania bez obaw o poruszony czy rozmazany obraz.
Staramy się także zawsze w sposób profesjonalny zabezpieczy materiał dźwiękowy. Każdy istotny moment uroczystości ślubnej rejestrujemy za pomocą zewnętrznych rejestratorów dźwięku.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest bardzo istotne, choć nie najważniejsze.
Pamiętajmy, że profesjonalny, drogi sprzęt filmowy nie uczyni z każdego wspaniałego artysty filmowego.
Do tego potrzebne są też odpowiedni zakres wiedzy i doświadczenie.
Jednak odpowiednio dobre urządzenia rejestrujące w ręku dobrego fachowca z pewnością znacznie ułatwią mu prace, a jej finalny efekt z pewnością wpłynie na zadowolenie klienta.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Każdy z naszych klientów indywidualnie może dopasować sobie usługę do własnych oczekiwań. Dotyczy to także składu w jakim będziemy pracować. W podstawowym pakiecie filmowym oferujemy klientom pracę jednego operatora w dniu ślubu. Dla bardziej wymagających zachęcamy do korzystania z usług dwóch, a nawet trzech operatorów.

Jak ubieramy się na wesele?

Uważamy, że w te kwestii ważne jest znalezienie złotego środka. Jednak przede wszystkim ślub jest to wydarzenie na tyle istotne i podniosłe, że nasz strój oczywiście musi być w jakimś stopniu oficjalny.Jesteśmy częścią tego wydarzenia, stąd też koszula oraz marynarka to zawsze dla nas plan minimum.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy otrzymujecie od nas na nośniku pen drive. Jest także możliwość otrzymania filmu drogą elektroniczną.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymujecie od nas na pendrive w eleganckim drewnianym pudełku z indywidualnym grawerem. Dodatkowo otrzymujecie album lub foto-książkę. Istnieje również możliwość zamówienia dwóch dodatkowych lub mniejszych albumów dla rodziców, bądź zdjęć w ramce/obrazie na płótnie.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy materiał filmowy to nie więcej niż 90 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali swoją pamiątkę możliwie najszybciej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia , w tym także uprawnienia do filmowania w obiektach sakralnych,

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Takie zdjęcie, które pokazuje emocje z Waszego dnia i utrwala je z zachowaniem klimatu.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy z etapów ślubu i wesela jest na swój sposób wyjątkowy i nie powtarzalny. Jednak bardzo lubimy uwieczniać przygotowania ślubne. Wtedy właśnie widzimy pierwszy stres oraz radość na twarzach domowników. Zwieńczeniem przygotowań często jest także moment, gdy Pan młody po raz pierwszy widzi swoją przyszłą żonę w sukni ślubnej i tych reakcji nie da się opisać słowami.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście jesteśmy otwarci na tego typu propozycję.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Wybór lokalizacji na sesję plenerową jest sprawą dość mocno indywidualną.
Tutaj też i my zostawiamy możliwość wyboru naszym parą, jednak oczywiście jesteśmy w stanie także coś zasugerować.
Pałacyk,tereny nadmorskie,a może sielski wiejski klimat i mnóstwo zieleni ? Z pewnością każde z takich miejsc ma w sobie co wyjątkowego i nie powtarzalnego.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasza praca ukierunkowana jest głownie na styl reportażowy. Bardzo lubimy skupiać się na detalach.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Znakomity Dj/wodzirej czy zespół weselny to zawsze połowa sukcesu. Jednak najważniejszym, niezbędnym elementem są oczywiście goście weselni oraz para młoda, która swoją obecnością na parkiecie porwie do zabawy wszystkich innych uczestników imprezy,

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy w stanie posłużyć się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Jesteśmy w stanie dopasować usługę personalnie do każdego z osobna.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Posiadamy uszczelnione korpusy aparatów jak i obiektywów. Nie przejmujemy się słabym oświetleniem. Radzimy sobie w każdych warunkach.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie stanowi dla nas żądnego problemu. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na wygodną pracę w każdych warunkach.

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021
Best Memories Video&Foto
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka i Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Mrocza
Data dodania: 21-10-2022

Best Memories okazał się bardzo dobrym wyborem. Podczas nagrywania panuje sympatyczna i swobodna atmosfera co w tak ważnym i stresujący dniu jest bardzo istotne. Film zmontowany zgodnie z wcześniejszymi prośbami odnośnie niektóych momentów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Serdecznie polecamy :)

M
Marlena&Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Dobre
Data dodania: 13-10-2022

Decyzja o wyborze „Best Memories” okazała się strzałem w 10tkę!
Profesjonalizm jaki prezentują jest godny podziwu i przede wszystkim zaufania 😁
Świetny kontakt i luźna atmosfera sprawiały, że podczas ślubu i wesela zupełnie nie czuliśmy obecności kamery, a efekt końcowy w postaci teledysku i reportażu będziemy z dumą i uśmiechem na twarzach odtwarzać jeszcze wieeele razy! 😁
Polecamy z całego serca każdemu komu zależy na świetnych wspomnieniach!

M
Michalina i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Nakło nad Notecią
Data dodania: 10-10-2022

Polecamy z całego serca❤️
Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, super kontakt☺️
Rafał jest tak sympatyczną osobą, że cała trema związana z kamerą zniknęła😁
Prawdę mówiąc obawiałam się efektu końcowego, ponieważ nie lubię oglądać się na filmach 😜😂, ale to co otrzymaliśmy przeszło nasze oczekiwania !
Skrót oraz cały film są przepiękne, za każdym razem kiedy je oglądamy towarzyszą nam takie emocje jak w dniu ślubu. Jeszcze raz dziękujemy za piękne wspomnienia❤️

L
Lukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Mrocza
Data dodania: 10-10-2022

Co tu dużo pisać, podejście profesjonalne do nagrywania. Myśle ze jeśli ktoś boi się kamer przy tym operatorze można zapomnieć ze jest się nagrywanym tak dobrze rozładowuje stres swoim humorem który jest jak najbardziej potrzebny żeby się rozluźnić . O złożeniu materiału już nie wspomnę bo to profesjonalna robota jeszcze raz dzięki . Z całego serca polecam :)

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Luchowo
Data dodania: 08-10-2022

Mamy od chłopaków piękną pamiątkę z dnia ślubu i sesji w plenerze 🤩
Świetna organizacja i bezproblemowy kontakt. Film i zdjęcia dostaliśmy szybko w eleganckiej i ładniej formie. Goście zachwyceni pamiątką tak samo jak my.
Polecamy i na pewno skorzystamy przy kolejnej okazji ☺️

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Nakło nad Notecią
Data dodania: 08-10-2022

To dzięki "Best Memories" mamy najpiękniejszy reportaż ślubny oraz teledysk, efekt przerósł nasze oczekiwania ☺️
Ogromne zaangażowanie w pracę to ich specjalność!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i oczywiście polecamy 🥰

A
Alicja i Gabriel
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Więcbork
Data dodania: 08-10-2022

Bardzo polecamy! Chłopaki z "Best Memories" robią naprawdę dobrą robotę ! Najlepsza pamiątka naszego pięknego dnia :) Fajni ,uśmiechnięci dlatego atmosfera z nimi jest jak najbardziej na plus :) również mają super pomysły ekstra zaangażowanie! Widać, że naprawdę lubią to co robią bo efekty końcowe powalają!
Pozdrawiamy 😊

M
Milena i Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2022
Chomiąża Szlachecka
Data dodania: 08-10-2022

Polecamy z całego serca! Panowie robią dobrą robotę, która powala z nóg. Wszystko dopracowane idealnie, najlepszej jakości. Co tu dużo mówić, nie ma lepszej ekipy niż BEST MEMORIES! ❤

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Best Memories
Imię i nazwisko: Rafał Patyna
Adres: Nakło nad Notecią, Rozwarzyn 3C, 89-100, woj. kujawsko-pomorskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 07:00 - 20:00 Wt: 07:00 - 20:00 Śr: 07:00 - 20:00 Cz: 07:00 - 20:00 Pt: 07:00 - 20:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
726-861...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3440
Zadzwoń
726-861...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nakło nad Notecią

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy