Zobacz zdjęcia (5)
Best-Party duet DJ na twoją imprezę!, Nysa - zdjęcie 1
Best-Party duet DJ na twoją imprezę!, Nysa - zdjęcie 2 Best-Party duet DJ na twoją imprezę!, Nysa - zdjęcie 3 Best-Party duet DJ na twoją imprezę!, Nysa - zdjęcie 4 Best-Party duet DJ na twoją imprezę!, Nysa - zdjęcie 5
1 / 5

Best-Party duet DJ na twoją imprezę! id:30758

Nysa, opolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Witamy !

Na początek kilka słów o nas :)

Jesteśmy duetem dj'ów, który charakteryzuje się profesjonalizmem oraz pomysłowym sposobem prowadzenia waszej imprezy o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów oraz wiele uśmiechniętych twarzy na imprezach, które mieliśmy zaszczyt poprowadzić.

Z nami poczujecie prawdziwy prestiż na swojej zabawie oraz niczym nie będziecie musieli się przejmować ponieważ wszytko omówimy wcześniej. Repertuar dobierzemy odpowiednio do rodzaju imprezy oraz do waszych upodobań. Nie mamy żadnych ograniczeń muzycznych. Gwarantujemy udaną i niezapomnianą zabawę !

Najważniejszy jest dla nas stały kontakt z klientem oraz uczestnikami zabawy, dlatego od pierwszych chwil staramy się budować pozytywną relację z Wami oraz Waszymi gośćmi wprowadzając wiele autorskich zabaw i konkursów.

Potrafimy poprowadzić każde wydarzenie :
-wesele
-urodziny
-impreze firmową, integracyjną
-dancingi
-imprezę anglojęzyczną

Oczywiście nie ograniczamy do żadnych rodzajów imprez, bez najmniejszego problemu poprowadzimy dla Was również każde inne wydarzenie, wystawę lub imprezę dla najmłodszych.

Ponadto gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną w wygodnej wersji elektronicznej.

Oferujemy również szereg usług dodatkowych takich jak :
-Pierwszy taniec "w chmurach" czyli cięzki dym unoszący się nad podłożem.
-Zdobienie sali światłem
-Wynajęcie modnego napisu LOVE w wersji RETRO(żarówki) oraz LED

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat. Do każdej imprezy spisujemy umowę oraz wystawiamy rachunek, dzięki czemu macie pewność legalności oraz tego, że nie wystawi nikt was do przysłowiowego wiatru.

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu duet Best-Party.

Opinie (4)

Best-Party duet DJ na twoją imprezę! id:30758
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
N
Nina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Kąty Wrocławskie
Data dodania: 20-08-2018

Polecam z całego serca! Chłopaki fantastycznie poprowadzili nasze wesele. Nie było czasu na nudę- świetna muzyka i niesamowite zabawy i konkursy. Goście nie schodzili z parkietu i pękali ze śmiechu podczas zorganizowanych atrakcji. Wszyscy bawili się wspaniale, od młodzieży po seniorów :D
Z technicznej strony również same plusy: super kontakt, ze wszystkim można się dogadać: od rodzaju muzyki, własnych utworów, przez gry i atrakcje, aż do koloru oświetlenia.
Jeżeli chcecie, aby Wasi goście szaleli na parkiecie do białego rana to nie zastanawiajcie się długo, bo może zabraknąć dla Was terminu ;)

J
Jesika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Prudnik
Data dodania: 20-10-2017

Przy tym duecie gwaratnowana świetna zabawa!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Prudnik
Data dodania: 17-10-2017

Bardzo profesjonalny zespół dj'ów, super zabawa i muzyka. Kontakt z panami świetny, można się ze wszystkim bez problemu dogadać. Serdecznie wszystkim polecam z całego serca. Gdybym wychodziła za mąż drugi raz, biorę ich bez zastanowienia !!!!

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Nysa
Data dodania: 02-10-2017

Współpraca od początku na najwyższym poziomie. Wesele jak najbardziej udane my oraz goście zadowoleni super muzyka i zabawy. Ten zespół potrafi dobrać muzykę dla każdego, niczego nie brakowało Polecamy.

liczba odwiedzin: 1471

Popularne miasta w okolicy